Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 14.07.2006, 12:47
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705
Privzeto Re: Španija

Citat:
Objavil-a ain
pol pa pred španijo spremljevalca nujno na črno dat
jst sem glih v nedeljo prišla iz Barcelone in morm rečt, da nisem nobenga dobrega tipa vidla

sem pa vidla največga lulčka v svoji karieri ... in sicer je šu en tip nag po promenadi - sam kopalke je imel vtetovirane () ... lulčka pa (ne lažem) do mal nad kolenom ... pa ni bil trd

velik španski lulček
Staro 14.07.2006, 14:28
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Iznajdljivost v smislu, da se mal pozanimaš okoli cen: našel sem apartma v centru mesta Ibiza za 25 evrov na osebo na noč, medtem ko hostlov v sezoni ne dobiš pod 50 evrov. Našel sem malo, kul restavracijo ob pristanišču, kjer si za 12 evrov dobil res velik obrok plus pir. Za velike, drage, ekskluzivne diskoteke je kul če spoznaš koga, ki te lahko da na guest listo, saj navsezadnje prišparaš 50-70 evrov. Za Pacho sem od treh partijev plačal vstop le enkrat, prvič me je spustil notri znanec varnostnik, drugič pa go go bejba, ki sem jo spoznali na plaži. Heh, zelo koristno je na veliko navezovati stike. Futr je poceni, kupuješ v mini marketih pa na tržnicah in kuhaš s folkom iz apartmaja. Ker je dost bekpekerjev, spoznaš folk iz celga sveta, Avstralije, ZDA, Brazilije itd. Pijače so ful drage v diskotekah, pivo od 10 evrov naprej, koktejli pa tud po 50 evrov. Tko da je kul kupit liter vodke (8 evrov) in zmešat z red bullom, mal spit in pol v diskač... Enjoy...
Staro 14.07.2006, 14:36
kletka Uporabnik kletka ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2005
Sporočila: 32

mi smo bli tam na maturantskem, vse je bilo kul, dokler me niso na Rambli oropali. Sredi belega dneva,pa še v nedeljo je bilo. Pa sploh nisem mahala naokrog z denarnico al pa karkol, mela sn torbico čist ob telesu in mi še dans ni jasno, kak je tipu (tipici???) uspelo to nardit, ne da bi js karkol čutla.
Tako da pazi, da ne bodo tvoji glavni spomini s takšnim pridihom, bodi raje pozorna na kake :P organe za razmnoževanje
Staro 14.07.2006, 16:46
ain
Guest
Sporočila: n/a

neki sm listala že po vodnikih in res zasledila oznake da je to in to mestece mal manj varno, da se ni priporočljivo sred noči šetat sam po njemu. zto me je zanimala tud varnost.

kaj pa agencije? al v lastni režiji?
mal me muči v lastni režiji,gledala da ma adria akcijo k je okol 150 eurou povratna letalska, pa našplošno ceneje prideš. je pa res da se nimaš na koga obrnt, da si za vse sam..

Nazadnje uredil ain : 14.07.2006 ob 16:49.
Staro 14.07.2006, 20:25
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a ain
neki sm listala že po vodnikih in res zasledila oznake da je to in to mestece mal manj varno, da se ni priporočljivo sred noči šetat sam po njemu. zto me je zanimala tud varnost.

kaj pa agencije? al v lastni režiji?
mal me muči v lastni režiji,gledala da ma adria akcijo k je okol 150 eurou povratna letalska, pa našplošno ceneje prideš. je pa res da se nimaš na koga obrnt, da si za vse sam..
v lastni režiji ti je tako; nedifinirano in odvisno vglavnem vse od tebe....kar pa je lahko dober občutek, če se prej pripraviš na oglede.

Varnost pa kot sem navedel.......ni problema, vsaj jaz nisem imel takšnih izkušenj. Pa sem večkrat čist sam prehodil pot do hotela skozi mesto (brez vsake osvetlitve in po zakotnih ulicah).

En tip; plaža manjših mestec je ponoči kraj, kjer se dogaja več kaj
Staro 04.08.2006, 15:56
saten Uporabnik saten ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1

Pozdravljeni.
Sem mati dveh otrok, ki želita konec avgusta odpotovati v Španijo. Seveda z avtom. potrebovala, bi kakšen vaš nasvet, kje naj spita, kako naj se organizirata, saj je splošno znano, da je španija nevarna.
res bom hvaležna za dobre nasvete
Staro 04.08.2006, 16:13
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a saten
Pozdravljeni.
Sem mati dveh otrok, ki želita konec avgusta odpotovati v Španijo. Seveda z avtom. potrebovala, bi kakšen vaš nasvet, kje naj spita, kako naj se organizirata, saj je splošno znano, da je španija nevarna.
res bom hvaležna za dobre nasvete
kaj pa opcija avtodoma?

Prednost je, da lahko b.p. prenočiš v samem vozilu ali poiščeš avtocamp. Med potjo si lahko več ogledaš kot samo končno destinacijo, saj nisi vezan na časovni termin.

Staro 16.08.2006, 15:57
kletka Uporabnik kletka ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2005
Sporočila: 32

Citat:
Objavil-a ain
vse me zanima
predvsem okolica barcelone. kateri turistični kraji? preko katere agencije se splača? izkušnje?
aja pa vreme septembra? temaperature? sklapam da ni velikih razlik kt v sredozemlju. pa vseeno.
hvala
mene pa zanima, če ima kdo izkušnje glede letalskega prevoza do Barcelone oz. Španije (ali Portugalske ); kako čim ceneje priti do te destinacije?
Staro 16.08.2006, 16:48
lady_lucifer
Guest

Citat:
Objavil-a kletka
mene pa zanima, če ima kdo izkušnje glede letalskega prevoza do Barcelone oz. Španije (ali Portugalske ); kako čim ceneje priti do te destinacije?
poglej klele

www.explora.com

bi se naslo kej ugodnega
Staro 16.08.2006, 16:53
lady_lucifer
Guest

kar se spanije tice sem bla samo v madridu in v enem mestecu malo ven iz madrida....alcala de henarez, rojstni kraj cervantesa uglavnem smo ga zural, tako da nocno zivljenje v madridu definitivno je:D pa v cervantesovi rojstni hisi je blo tud ful zanimivo...sploh takrat, ko smo bli u njegovi dnevni sobi in je bil notr en res ornk stol, ze skor prestol, pa sm ga potipala, ker sm hotla videt, ce je tm k sedis iz usnja....in kuj prleti cuvaj

aja, pa ce si ljubiteljca slik, potem ti galerija prado v madridu ne sme uidet

aja, pa ni se mi zdelo nevarno....ma kje.

pa definitivno priporocam lastno rezijo

kar se pa hrane tice, mam pa jst tako pravilo: vzames nekoga, ki ima dobro orientacijo (ce je ti sama nimas:D) in zavijas v res odrocne, ozke ulce, kamor noga turista le redko stopi...po mojih izkusnjah tako najdes najboljse restavracije, za malo ceno in zelo zelo domacne...se splaca

Nazadnje uredil lady_lucifer : 16.08.2006 ob 16:59.

Značke
Španija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 19:29.