Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Mediji

Mediji časopisi, oddaje, serije, televizija, radio ...

Orodja za teme
Staro 10.11.2006, 18:05
Nevihtar Uporabnik Nevihtar ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nevihtar
Član od: Nov 2006
Sporočila: 160
Privzeto Kritiziram Mladino

V zadnji eletronski verzjii Mladine sem prebral članek o Boratu in se do solz nasmejal. In potem sem šel na njegovo spletno stran in se nasmejal še enkrat. In potem sem šel na Wikipedio in ....me je smeh minil.

Spoznal sem namreč, da je bil novinar Maldine tako moder, da je navedel mnoga identična dejstva, kot so navedena v članku wikipedie o Boratu. In nekatera (po mojem skromnem mnenju) na zelo podoben način.

Moje srce je obstalo ob taki prodornosti dojemanja. V svoji modrosti je dosegel novinar tako čisto spoznanje, da je izrazil njegovo bistvo na način ki spominja na navedbe v največji svetovni enciklopediji.

Link na Mladino:
http://www.mladina.si/tednik/200644/...-gregor_cerar/

Link na angleško Wikipedio:
http://en.wikipedia.org/wiki/Borat

Sicer pa sem vesel, da je nekdo objavil ta članek - zgodba je izjemno zanimiva.
Staro 10.11.2006, 18:52
iri Uporabnik iri ni prijavljen
Moderator
Prikazne slike uporabnika/ce iri
Član od: Mar 2004
Naslov: barrel of a gun
Sporočila: 14.338
Privzeto Re: Kritiziram Mladino

Evo, maš tukaj še en neskopiran članek o Boratu, če pač lahko na sto in en način izumiš toplo vodo...
Staro 10.11.2006, 18:55
Tanatie Uporabnik Tanatie ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Tanatie
Član od: Jan 2004
Naslov: vijolicasti svet
Sporočila: 9.006

pa cesar ni v wikiju tega tko skor ni...

Of all the things I've lost, I miss my mind the most...

Life isn't about finding yourself, it's about creating yourself...
Staro 10.11.2006, 20:37
ElQurc Uporabnik ElQurc ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ElQurc
Član od: May 2004
Sporočila: 236

Citat:
Objavil-a Nevihtar
V zadnji eletronski verzjii Mladine sem prebral članek o Boratu in se do solz nasmejal. In potem sem šel na njegovo spletno stran in se nasmejal še enkrat. In potem sem šel na Wikipedio in ....me je smeh minil.

Spoznal sem namreč, da je bil novinar Maldine tako moder, da je navedel mnoga identična dejstva, kot so navedena v članku wikipedie o Boratu. In nekatera (po mojem skromnem mnenju) na zelo podoben način.

Moje srce je obstalo ob taki prodornosti dojemanja. V svoji modrosti je dosegel novinar tako čisto spoznanje, da je izrazil njegovo bistvo na način ki spominja na navedbe v največji svetovni enciklopediji.

Link na Mladino:
http://www.mladina.si/tednik/200644/...-gregor_cerar/

Link na angleško Wikipedio:
http://en.wikipedia.org/wiki/Borat

Sicer pa sem vesel, da je nekdo objavil ta članek - zgodba je izjemno zanimiva.
jesno, saj je podpisan cerar, legenda fdv :D

morda pa se bodo mladinini racaki pridružili tožbi za duševne bolečine ?!
Staro 13.11.2006, 09:26
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Dejstva so pac dejstva... Ce iz nekje prepises, da ima eifflov stolp 300 metrov, nisi nic manj ali vec vreden, kot ce si ga sel ze n-tic zmerit.

Mladina je crap iz drugih razlogov.
Staro 13.11.2006, 09:47
bluesy Uporabnik bluesy ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bluesy
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.297

Če je Mladina crap, kolk je šele potem ostala medijska scena pr nas orto crap (od rumenih revij naprej).

Dejstvo pa je da v vseh medijskih hišah (ki imajo tudi spletne strani in gor take novice objavljajo) ogromno člankov prepišejo od tujih virov, nenazadanje ima tega tudi sam SIOL veliko v svojih novicah (prepisani članki) itd.

Najbolj pošteno bi verjetno res bilo da bi poleg še vir navedli, ampak glede na to kok je tega pa da se nesramežljivo podpisujejo pod take članke mnogi drugi mediji in njihovi novinarji in pisci "novic" je tole kapljica v morje, en članek o Boratu :D

Nazadnje uredil bluesy : 13.11.2006 ob 09:51.
Staro 13.11.2006, 11:01
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a bluesy
Če je Mladina crap, kolk je šele potem ostala medijska scena pr nas orto crap (od rumenih revij naprej).
Po drugi strani, ce je manj crap od ostalih, se ne pomeni, da ni crap. Na mojo veliko zalost kvaliteta mladine ze leta pocasi, a vztrajno pada. Drugih casopisov pa ze takrat nisem spremljal, ker je bilo ze na dalec ocitno, da niso vredne papirja, na katerem so natisnjene.

Citat:
Najbolj pošteno bi verjetno res bilo da bi poleg še vir navedli, ampak glede na to kok je tega pa da se nesramežljivo podpisujejo pod take članke mnogi drugi mediji in njihovi novinarji in pisci "novic" je tole kapljica v morje, en članek o Boratu :D
Absolutno!
Staro 21.11.2006, 04:03
PREDATOR666 Uporabnik PREDATOR666 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2006
Sporočila: 24

Mladina je res polna sranja...manipuliranja....kopiranja....kvazi intelektualnih prokomunisticnih novinarjev....
Jaz jim ne verjamem niti besede...
Staro 21.11.2006, 10:14
Verbal Uporabnik Verbal ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Verbal
Član od: Oct 2001
Naslov: Back when I was picking beans in Guatemala, we used to make fresh coffee, right off the trees.
Sporočila: 8.620

Bereš pa vseeno?
Staro 21.11.2006, 10:30
bluesy Uporabnik bluesy ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce bluesy
Član od: Jul 2001
Sporočila: 11.297

Citat:
Objavil-a PREDATOR666
Mladina je res polna sranja...manipuliranja....kopiranja....kvazi intelektualnih prokomunisticnih novinarjev....
Jaz jim ne verjamem niti besede...
Važn da so Demokracija, Mag, Ognjišče, Direkt in vsi uni krasni proklerikalni, rumeni, "antikomunistični" mediji, revije in cajtngi (to je je zagotovilo za objektivnost in profesionalnost novinarstva, nevermind da so antikomunisti eni največjih in najbolj gorečh ekstremistov lahko) višek novinarstva pri nas, in da jim lahko verjamemo na besedo ko povzemajo besede holy fuehrerja na oblasti... in karkoli pač še mate desničarčki od vaših medijev. Izpostavam Cerkve in (skrajne) desnice je pa ja za verjet!!

Aja pa zanimivo je kako eni ljudje vse kar je bolj levo/liberalno od njih kot komunizem pojmujejo. Tud če stvar s komunizmom nima blage veze. Sveta preproščina od ljudi

Značke
kritiziram, mladino

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 00:56.