Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 23.11.2006, 09:04
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935
Privzeto Re: Zagradec bo gorel!

No, zaradi raznoraznih zapletov z romsko družino Strojan smo izvedeli vsaj nekaj......Slovencem se nam ni treba bati za pitno vodo......zajetja pitne vode "rastejo" kot gobe po dežju......
Staro 23.11.2006, 10:42
strašljivka Uporabnik strašljivka ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce strašljivka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 711
Privzeto Re: Zagradec bo gorel!

Citat:
Objavil-a lila5
No, zaradi raznoraznih zapletov z romsko družino Strojan smo izvedeli vsaj nekaj......Slovencem se nam ni treba bati za pitno vodo......zajetja pitne vode "rastejo" kot gobe po dežju......
...ja, sam mene zanima če bodo v ambrusu poj tud še tiste ostale bajte al vikende "civilov" na tem vodovarstvenem območju podrl...
Staro 23.11.2006, 12:55
ElQurc Uporabnik ElQurc ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce ElQurc
Član od: May 2004
Sporočila: 236
Talking Re: Zagradec bo gorel!

Citat:
Objavil-a strašljivka
...ja, sam mene zanima če bodo v ambrusu poj tud še tiste ostale bajte al vikende "civilov" na tem vodovarstvenem območju podrl...
nakladanje v 3 dni
razen ciganske črnogradnje na vodovarstvenem območju ni nič :D medvedi seveda ne štejejo

ti priporočam nedeljski izlet in se prepričaj na lastne očke :P
Staro 23.11.2006, 18:32
BMX Uporabnik BMX ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce BMX
Član od: Dec 2005
Sporočila: 1.873
Privzeto Življenje z Romi

Prej so bili kmetje, zarukanci, ksenofobi, nestrpneži samo v Ambrusu, zdaj pa ta "trend" prihaja vedno bližje meščanske in tolerantne Ljubljane............. Ig, Sostro...........
Staro 23.11.2006, 19:29
albundy Uporabnik albundy ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce albundy
Član od: Oct 2003
Sporočila: 4.040
Privzeto Re: Življenje z Romi

Citat:
Objavil-a BMX
Prej so bili kmetje, zarukanci, ksenofobi, nestrpneži samo v Ambrusu, zdaj pa ta "trend" prihaja vedno bližje meščanske in tolerantne Ljubljane............. Ig, Sostro...........
enostavno ne vem, zakaj te hiše v sostrem mesto LJ ne proda, z denarjem pa zgradi eno hišo za strojane zraven jankoviča, pa naj jih socializira. Kje jankovič sploh stanuje, a kdo ve?
Staro 23.11.2006, 19:32
SVNarmy Uporabnik SVNarmy ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2006
Sporočila: 15
Privzeto Re: Zagradec bo gorel! (vse o Romih)

Skupaj odgovorov: 2198
(Začetek ankete: 22.11.2006, 10:05)

da 1654 75,25%
ne 379 17,24%
ne vem 165 7,51%

Vprašanje: ALI BI ŽELELI ROMA ZA SOSEDA?

Povzel sem anketo na internetni strani SIOL. Takšnih in drugačnih so polni časopisi. ALi sploh razumemo kaj počnemo. Dol mi sicer visi, kaj si o tem misli tujina, kot nekateri pišejo. Mene skrbi kratek zgodovinski spomin tega naroda, zaplankanost, ksenofobija... Naj mi nekdo od ljudi, ki so glasovali pošteno napiše, kakšne so to negativne izkušnje z Romi. Nekateri jih imajo, večina ne. Baje kradejo. A ja? A samo Romi, kaj pa direktorji, uličarji,...Jaz definitivno nimam protivlomnih vrat zaradi Romov. Posiljujejo... Streljajo. Kdi je najbolj hladnokrvno zaradi malega denarja pobijal ljudi v Sloveniji. Romi? Pa najbolje je, da se zabubimo vsak v svojo blindirano hišo in se družimo samo s tistimi, ki so vsestransko testirani in dokazano neomadeževani. Pozivam k zdravi pameti vse ljudi, vključno s tistimi v parlamentu in vladi. Nekateri se strašno obremenjujejo z vprašanjem državljanstva in pretiravajo na vse načine, kako je potrebno državo "obvarovati" pred navalom plevela iz tujine, pa makar na ta način, da se morajo najprej naučiti Krst pri Savici, Mate pa tako še ni skužil, kaj pomeni atraktivno državljanstvo. Naj vpraša Joly pa bo hitro razumel, kaj je konkurenčnost pasoša.
Staro 23.11.2006, 19:38
buba Uporabnik buba ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce buba
Sporočila: 1.157
Privzeto Re: Zagradec bo gorel! (vse o Romih)

Citat:
Objavil-a SVNarmy
Skupaj odgovorov: 2198
(Začetek ankete: 22.11.2006, 10:05)

da 1654 75,25%
ne 379 17,24%
ne vem 165 7,51%

Vprašanje: ALI BI ŽELELI ROMA ZA SOSEDA?

Povzel sem anketo na internetni strani SIOL. Takšnih in drugačnih so polni časopisi. ALi sploh razumemo kaj počnemo. Dol mi sicer visi, kaj si o tem misli tujina, kot nekateri pišejo. Mene skrbi kratek zgodovinski spomin tega naroda, zaplankanost, ksenofobija... Naj mi nekdo od ljudi, ki so glasovali pošteno napiše, kakšne so to negativne izkušnje z Romi. Nekateri jih imajo, večina ne. Baje kradejo. A ja? A samo Romi, kaj pa direktorji, uličarji,...Jaz definitivno nimam protivlomnih vrat zaradi Romov. Posiljujejo... Streljajo. Kdi je najbolj hladnokrvno zaradi malega denarja pobijal ljudi v Sloveniji. Romi? Pa najbolje je, da se zabubimo vsak v svojo blindirano hišo in se družimo samo s tistimi, ki so vsestransko testirani in dokazano neomadeževani. Pozivam k zdravi pameti vse ljudi, vključno s tistimi v parlamentu in vladi. Nekateri se strašno obremenjujejo z vprašanjem državljanstva in pretiravajo na vse načine, kako je potrebno državo "obvarovati" pred navalom plevela iz tujine, pa makar na ta način, da se morajo najprej naučiti Krst pri Savici, Mate pa tako še ni skužil, kaj pomeni atraktivno državljanstvo. Naj vpraša Joly pa bo hitro razumel, kaj je konkurenčnost pasoša.
Staro 23.11.2006, 19:40
Mojster

Citat:
Objavil-a albundy
enostavno ne vem, zakaj te hiše v sostrem mesto LJ ne proda, z denarjem pa zgradi eno hišo za strojane zraven jankoviča, pa naj jih socializira. Kje jankovič sploh stanuje, a kdo ve?
Kar sem tu želel poudariti je to, da se prikazuje vse kar je izven Ljubljane za ksenofobno, zarukano in nestrpno, ko pa pride problem v mesto (bolje rečeno VAS) kot je Ljubljana, se pa vidi ves blef!
Staro 23.11.2006, 19:45
albundy Uporabnik albundy ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce albundy
Član od: Oct 2003
Sporočila: 4.040

Citat:
Objavil-a BMX
Kar sem tu želel poudariti je to, da se prikazuje vse kar je izven Ljubljane za ksenofobno, zarukano in nestrpno, ko pa pride problem v mesto (bolje rečeno VAS) kot je Ljubljana, se pa vidi ves blef!
blefirajo itak politiki in podobni . tudi eden se še ni oglasil, da jim da prostor ob svoji zemlji, hiši, vikendu itd...
Staro 23.11.2006, 19:46
Mojster

Citat:
Objavil-a albundy
blefirajo itak politiki in podobni . tudi eden se še ni oglasil, da jim da prostor ob svoji zemlji, hiši, vikendu itd...
Samo da se imajo ti kvazi zagovorniki (bolje rečeno bleferji) človekovih pravic za nekaj več kot politiki............

Značke
romih, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:45.