Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.01.2007, 10:56
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460
Privzeto Kako poteka reklamacija?

Jaz sem poslal za november 2006 pisno reklamacijo na Siol in sem danes dobil delno pozitivno rešeno reklamacijo. Znesek je minimalen in nikjer ne piše kako so prišli do tega izračuna.
Predvidevam, da je to izračunan samo znesek sorazmerno glede na obdobje.

Nikjer pa se ne upošteva stroškov, ki sem jih imel zaradi izpada interneta in telefona z GSM telefonom, ko sem klicaril na Siolovo pomoč naročnikom.
Ta strošek GSM je celo višji kot celoten račun za Siolove storitve. :O

Prav tako sem imel izpade interneta v decembru 2006 v trajanju skupno najmanj 1 teden, vendar sem ta račun že poravnal, ker sem bil mnenja, da bo račun za november 2006 v celoti pozitivno rešen in bo ta račun nekakšen kompromis.

Glede na navedeno me zanima kako se reklamira račune pri Siolu in zakaj se na odgovor čaka tako dolgo.
Staro 22.01.2007, 11:15
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521
Privzeto Re: Kako poteka reklamacija?

Vedno bom podpiral malega človeka, a neumnost ki si jo tukaj potrosil raje izbriši. Siol ima pomoč naročnikom na 080, ergo s klicem ne plačaš nič. Bumbar .
Odgovorite s citatom
Staro 22.01.2007, 11:37
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

0801000 številka je brezplačna tudi za klice iz mobilnih omrežij.
Odgovorite s citatom
Staro 22.01.2007, 12:28
linux_usr Uporabnik linux_usr ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Sporočila: 10

sej lahko drugače svoj čas zaračuna. 15 min da prideš do tehnične pomoči ....10 min da razložiš problem...Čakaš, da pride iz telekoma doma itd ...
Staro 22.01.2007, 12:52
Pripravnik

Citat:
Objavil-a T-a-d-e-j
Vedno bom podpiral malega človeka, a neumnost ki si jo tukaj potrosil raje izbriši. Siol ima pomoč naročnikom na 080, ergo s klicem ne plačaš nič. Bumbar .
Tadej, dokazuješ da si neotesan. Če ne želiš pomagati, raje ne piši.

In vem, da je brezplačna za naročnike Siola ampak ali je brezplačna tudi z GSM-a?

In ali si se mogoče vprašal, da sem jaz moral ta čas, ko sem bil brez telefona ne po svoji krivdi klicariti na druge telefonske številke preko mojega GSM-a?

Pozorno beri poste v bodoče in pretresi pred uporabo.

Nazadnje uredil d28 : 22.01.2007 ob 13:21.
Odgovorite s citatom
Staro 22.01.2007, 12:53
Pripravnik

Citat:
Objavil-a Veron
0801000 številka je brezplačna tudi za klice iz mobilnih omrežij.
Če je to res, potem bom sprejel delni dobropis. Ali mi lahko to potrdi kdo od Siolovcev?
Staro 22.01.2007, 12:54
lila5 Uporabnik lila5 ni prijavljen
Mojster
Član od: Jun 2001
Sporočila: 3.935

Citat:
Objavil-a d28
Jaz sem poslal za november 2006 pisno reklamacijo na Siol in sem danes dobil delno pozitivno rešeno reklamacijo. Znesek je minimalen in nikjer ne piše kako so prišli do tega izračuna.
Predvidevam, da je to izračunan samo znesek sorazmerno glede na obdobje.

Nikjer pa se ne upošteva stroškov, ki sem jih imel zaradi izpada interneta in telefona z GSM telefonom, ko sem klicaril na Siolovo pomoč naročnikom.
Ta strošek GSM je celo višji kot celoten račun za Siolove storitve. :O

Prav tako sem imel izpade interneta v decembru 2006 v trajanju skupno najmanj 1 teden, vendar sem ta račun že poravnal, ker sem bil mnenja, da bo račun za november 2006 v celoti pozitivno rešen in bo ta račun nekakšen kompromis.

Glede na navedeno me zanima kako se reklamira račune pri Siolu in zakaj se na odgovor čaka tako dolgo.
Bolje bi bilo, da bi zavrnil še račun za december, če ti tudi takrat ni delovalo.....tudi jaz sem zavrnila račun za november, kjer sem jih sicer prosila, da naj mi znesek zmanjšajo za sorazmerni delež, ki ga predstavlja tv, ker se mi tam nekje od 15. novembra naprej slika na tv nenormalno kocka vsak dan......in razen tega, da se zaradi zahtevnejše reklamacije in preverjanja upravičenosti le-te rok za rešitev podaljša.....do danes še nisem dobila od Siola nobenega konkretnega odgovora oz. rešitve.......prav tako sem zavrnila tudi decemberski račun, ker se praktično še do danes ni nič spremenilo......

Tistim, ki nam pa ponujate št. 080 1000 pa samo toliko.....verjetno tisti, preden zavrne oz. reklamira račun kar precej kliče na to tehnično pomoč in če na Siolu oz. Telekomu v dveh ali treh tednih (pri meni je ta čas recimo že več kot dva meseca), kljub našim vsakodnevnim klicem in prijavam napak niso sposobni napake odpraviti, imamo pravico za ta čas zavrniti račun, ker nismo dolžni plačevati za tisto, kar nam ponudnik ne omogoča, pa bi nam moral.......

Nazadnje uredil lila5 : 22.01.2007 ob 12:57.
Odgovorite s citatom
Staro 22.01.2007, 13:05
Pripravnik

Citat:
Objavil-a linux_usr
sej lahko drugače svoj čas zaračuna. 15 min da prideš do tehnične pomoči ....10 min da razložiš problem...Čakaš, da pride iz telekoma doma itd ...
Danes se žal prenekateri ne zavedajo, vključujoč internetne ponudnike kaj predstavljajo internet/email in telefon.

Zaradi tega jaz recimo 2 tedna in več nisem mogel opravljati ne poslovnih ne študijskih zadev.
In takšne izpade je sila težko ovrednotiti, nedvomno pa v mojem primeru predstavljajo škodo ampak se ne bi spuščal v detajle točno kakšna škoda mi je s tem povzročena, ker to ni za forum.

Verjemi, če bi pa imel odvetniško tarifo bi vse sorte našel in pomnožil najmanj s 3.
Staro 22.01.2007, 13:08
Pripravnik

Ilia vem, zdaj sem uvidel, da sem jaz naredil napako, ker nisem zavrnil tudi računa za december 2006.
Potem bi mi bilo sigurno tudi delno ugodeno in bi pač poravnal razliko za oba meseca.

Lahko bi tudi zdaj dosegel, da se mi prizna nek znesek ampak se mi res ne da, ker vem, da je Siol velika firma in bi za tistih 40-50EUR izgubil več živcev kot pa imel koristi.

Šola za drugič!

Hvala!
Staro 22.01.2007, 13:28
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Objavil-a d28
Če je to res, potem bom sprejel delni dobropis. Ali mi lahko to potrdi kdo od Siolovcev?
Telefonska številka 0801000 je brezplačna tudi če kličeš iz GSMa.

Sicer pa nobenega delnega dobropisa ne bo, ker se ti klici v 080 omrežje "računajo" z tafijo 0.00€/letno.

Nazadnje uredil Veron : 22.01.2007 ob 13:31.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kako, poteka, reklamacija

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako se znebiti faraonk zpz Dom in družina 40 11.07.2011 12:47
Cod 2 Mihaelos Igre, konzole 335 12.06.2009 14:33

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:22.