Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.04.2007, 12:44
missClause Uporabnik missClause ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce missClause
Član od: Dec 2006
Sporočila: 155
Privzeto Re: Prehod na telekom

hja, računi bodo po novem skupni, tako da se morajo tudi te baze združit
Odgovorite s citatom
Staro 12.04.2007, 18:51
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.007

NI bila tezava v bazi pac pa je krivo da sem (kot vedno) uporabil Mozilla Firefox. Danes sem v sluzbi preko IE uspesno izpolnil vlogo. Doma sem potem se enkrat preveril s FF in res ne dela. To bi pa lahko popravili saj je FF kar razsirjen browser.
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 11:20
RudiB Uporabnik RudiB ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 90

Citat:
Objavil-a missClause Prikaži sporočila
če si pa tako pameten, pa pridi delat k računalničarjem k telekomu pa poveži dve zelo veliki bazi siola in telekoma, in pri temu ne naredi niti ene napake
Uf, kakšna pamet. Kar se pa tiče Telekomovih baz, pa jih zelo dobro poznam. Ena total zmešnjava pred združitvijo in verjetno zdaj ne bo bolje.
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 12:41
Maj Uporabnik Maj ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Maj
Član od: Dec 2005
Sporočila: 100

Obrazci na moj.siol.net s FF žal praktično ne delajo kar se mi zdi velika sramota za podjetje, ki se ukvarja z internetom saj natančno vedo, da nas uporabnikov FF sploh ni zanemarljivo malo.

Sicer je pa podpis nove Telekomove pogodbe navaden nateg saj ti na prefinjen način ukradejo modem(s pogodbo jim svoj modem podariš) ob tem pa še nisi upravičen do popusta za nove naročnike.

Zato svetujem, če niste odvisni od interneta, da dosedanjo pogodbo enostavno prekinete in potem sklenete novo.
Ob tem boste pa seveda slab mesec brez interneta zato je pametno, da se to stori med dopusti.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 17:25
stan Uporabnik stan ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2005
Sporočila: 21

zakaj bi ti ukradli modem,če ga pa lahko obdržiš....
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 19:23
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Objavil-a Maj Prikaži sporočila
Sicer je pa podpis nove Telekomove pogodbe navaden nateg saj ti na prefinjen način ukradejo modem(s pogodbo jim svoj modem podariš)
Sej lahko modem obdržiš, noben te ne sili, da ga "daš" v last telekoma.. sicer ob prehodu boš tako plačal pogodbeno kazn (aneks) za ta modem. Ali pa ostaneš na trenutnem in je modem tvoja last, ampak v primeru težave z modemom boš sam hodil v TT menjat.
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 19:41
aci Uporabnik aci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2004
Sporočila: 147

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
Sej lahko modem obdržiš, noben te ne sili, da ga "daš" v last telekoma.. sicer ob prehodu boš tako plačal pogodbeno kazn (aneks) za ta modem. Ali pa ostaneš na trenutnem in je modem tvoja last, ampak v primeru težave z modemom boš sam hodil v TT menjat.
Bilo je nekaj rečeno da telekom odkupi modem in da pogodbene kazni ni. A sploh kdo ve kako ta stvar poteka evo je že 10 dni akr sem obrazec ispolnil pa še nobenega klica nisem dobil.
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 20:05
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Seveda, telekom ti ga odkupi in tako ni pogodbene kazni. Ampak tisti odgovor je bla replika Maj-u
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 21:09
MODRI_ZOB Uporabnik MODRI_ZOB ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MODRI_ZOB
Član od: Oct 2006
Sporočila: 134

Citat:
Objavil-a Maj Prikaži sporočila
Obrazci na moj.siol.net s FF žal praktično ne delajo kar se mi zdi velika sramota za podjetje, ki se ukvarja z internetom saj natančno vedo, da nas uporabnikov FF sploh ni zanemarljivo malo.

Sicer je pa podpis nove Telekomove pogodbe navaden nateg saj ti na prefinjen način ukradejo modem(s pogodbo jim svoj modem podariš) ob tem pa še nisi upravičen do popusta za nove naročnike.

Zato svetujem, če niste odvisni od interneta, da dosedanjo pogodbo enostavno prekinete in potem sklenete novo.
Ob tem boste pa seveda slab mesec brez interneta zato je pametno, da se to stori med dopusti.

Lp
Dobil si ga za 1 (!!!!) €, dajo ti 5€ zanj. Matr so te nategnil... mislim.. ej.... :D Pa bi ga plačal 130€ in te ne bi vezali za 24 mesecev.... your call.....
Odgovorite s citatom
Staro 16.04.2007, 21:18
stan Uporabnik stan ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2005
Sporočila: 21

danes sem bil na mobitelu ter vprašal za prehod na novi paket ,vse isto samo nižja cena,pa so mi rekli da ni potrebno,ker z aprilom bomo imeli vsi iste cene paketov,ali mogoče kdo ve kako je z tem
LP
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
prehod, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
prehod oš v sš nejcmedv Izobraževanje in šola 59 18.08.2007 23:41
Siol TV - PrvaLiga Telekom Slovenije - kje je? jema SiOL TV 6 18.03.2007 11:10
če Telekom ne more zagotoviti... kissli O storitvah 1 01.12.2006 12:51
Prehod iz TRIO ISDN na TRIO razvezan in nastavitve telefonov Dravlje O storitvah 4 18.11.2006 17:55
Trio - naknadni prehod na razvezan dostop in prenos stevilke janezpesec1 O storitvah 5 06.10.2006 09:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:23.