Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.04.2007, 21:52
Maj Uporabnik Maj ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Maj
Član od: Dec 2005
Sporočila: 100
Privzeto Re: Prehod na telekom

Citat:
Objavil-a stan Prikaži sporočila
zakaj bi ti ukradli modem,če ga pa lahko obdržiš....
Glej, midva sva recimo sklenila pogodbo, da ti dam jaz novega Megana ti si pa dve leti dolžan kupovati ves bencin pri meni.
Sedaj ko se ti pa dvoletna pogodba z mano izteka pa jaz uvedem še boljši bencin za tvoj avto, ki bi ga ti seveda rad imel.

Jaz pa ti rečem ni problema lahko dobite boljši bencin za enako ceno samo eno pogodbico boste morali podpisati.
Ti seveda podpišeš brez, da pomisliš na karkoli.
Čez mesec dni pa konkurenca ponudi še boljši bencin za še nižjo ceno in ti se seveda odločiš, da ga boš odslej kupoval raje pri njih.

Jaz ti to seveda veselo dovolim a ti lepo vzamem tega dve leti starega Megana.

Ti ostaneš brez dobrega avta jaz pa ga lepo posodim novemu butlu, ki je ves srečen, da bo dobil v brezplačno uporabo dober avto ne ve pa, da bo moral zato kupovati pri meni precej dražji bencin.

Torej ti si zato, ker si se odločil kupovati cenejši bencin pri konkurenci izgubil avto, ki si ga že imel v lasti.
Jaz pa sem tvojo izgubo zlahka nadomestil z novim butlom, hkrati pa mi novemu ni bilo treba niti avta kupiti.

Če to ni kraja potem ne vem kaj je.

Me pa veseli, da ima državna firma tako pametne šefe, da so se izmislili tako prefinjenega natega-upam, da bodo butli nasedli, ker sicer bo Telekom ob polovico uporabnikov njegova cena na borzi pa krepko padla.
Lp
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2007, 07:32
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

eh zgleda maš neke svoje ideale od katerih ne odstopaš, celotne "zgodbe" očitno ne poznaš.

Modem LAHKO tud obrdžiš, noben te ne siil v telekomovo shemo, cene so še vedno enake, torej lahko ostaneš na "stari" shemi in je use tako kot tvoji "ideali" pripovedujejo... v ponudbi ni razlike (razen optike).

In tudi če že tako zelo želiš telekomovo shemo, lahko modem obrdžiš, noben te ne sili da ga "vrneš" Telekomu. Je pa prednost v tem, če se ti pokvari, ti ga telekom ZASTON zamenja.
pa btw primerjava z avtom je čist mem.
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2007, 09:15
Maj Uporabnik Maj ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Maj
Član od: Dec 2005
Sporočila: 100

Tudi avto crkne in ga moraš na svoje stroške popravljati pa vem, da ga nisi pripravljen nekomu šenkati on pa ti ga bo potem brezplačno posodil nazaj, če mu boš zvest sicer ti ga bo pa vzel.

Če želiš narediti kakršnokoli spremembo paketa si PRISILJEN podpisati novo pogodbo in jim šenkati modem, zakaj nas potem ne jemljejo kot nove naročnike, če že moramo podpisati novo pogodbo?

Novemu naročniku da Siol štiri mesece brezplačne naročnine+opremo v vrednosti vsaj 200€.
Najmanj kar bi si stari naročniki zaslužili je, da nam zato, ker nam bodo recimo vzeli 100€ vredno opremo, dajo potem te štiri naročnine ne pa popolnoma ničesar drugega kot, da nam naredijo le preprosto spremembo paketa za katero bomo itak morali plačevati več.

Lp
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2007, 10:26
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

spremembe lahko delaš tudi v obstoječem paket (imaš možnost pri izbiri)
Želim spremembe obstoječega paketa (sprememba hitrosti, naročim dodatni TV kanal).

Kje problem?
In avto ni dobra primerjava, avto ti plačaš nevem kok tisoč eur in se nič ne vežeš, da ga v 2eh letih ne boš prodal. Modem dobiš za 1eur in se vežeš da ne boš prekinil pogodbe...

sicer pa kokr hočeš, razlagi si zadevo po svoje, deli si svoj svet, na tvoje poste ne bom več odgovarjal, ker se mi zdi zelo obupen primer.
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2007, 10:45
aci Uporabnik aci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2004
Sporočila: 147

Ampak zakaj mene noben še nepokliče v zvezi z tem.
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2007, 11:19
Ipod Uporabnik Ipod ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Ipod
Član od: Mar 2006
Naslov: Down Under
Sporočila: 321

Pred mesecm dni sem vzel nov mobitel ter se vezal za 1 leto. prejšn teden pa je operater ponudu novo storitev pusn and talk, ki pa ga jasno moj monitel ne podpira. Če hočem to storitev uporablat morm kupt nov tel. (odplačat ta starga, da lahk novga vzamem na subvencijo pa še vezat se morm). Nov naročnik vzame ta tanov telefon po subvencionirani ceni pa še pol leta nima naročnine. Hmmm pa sm mislu, da je le Telekom tak.....
Da ne omenjam, da sm kupu avto pa je pršu en let za tem ta nov mudel, ki kuri manj pa še navigacijo dobiš za isto ceno k sm jo jst plaču. Ne razumem zakaj mi trgovc noče avta zastonj zamenjat.
Staro 17.04.2007, 12:26
falotXP Uporabnik falotXP ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 86

Imam eno vprašanje:
Stanje je sledeče:
septembra l. 2005 sem prešel iz starega paketa na nov SOLO paket in s tem dobil SAGEM-ov modem, ki bo za nekaj mesecev v moji lasti (pretek 2 letne pogodbe)...nato, sem oktobra 2006 vzel TRIO paket in dobil AMINO 110, ki ga moram odplačevati do l. 2008... imam ISDN, ki bi se ga rad znebil...

Zdaj pa hočem na razvezan dostop.... kaj morem narediti oz. kaj je smiselno narediti? Ali lahko v tem primeru grem na kakšen drugi paket (DUO...)?
Odgovorite s citatom
Staro 17.04.2007, 13:58
MrBoombastic Uporabnik MrBoombastic ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce MrBoombastic
Član od: Apr 2006
Sporočila: 279

Citat:
Objavil-a falotXP Prikaži sporočila
Imam eno vprašanje:
Stanje je sledeče:
septembra l. 2005 sem prešel iz starega paketa na nov SOLO paket in s tem dobil SAGEM-ov modem, ki bo za nekaj mesecev v moji lasti (pretek 2 letne pogodbe)...nato, sem oktobra 2006 vzel TRIO paket in dobil AMINO 110, ki ga moram odplačevati do l. 2008... imam ISDN, ki bi se ga rad znebil...

Zdaj pa hočem na razvezan dostop.... kaj morem narediti oz. kaj je smiselno narediti? Ali lahko v tem primeru grem na kakšen drugi paket (DUO...)?
Sagem je že sedaj v tvoji lasti. Le odplačuješ ga 2 leti. Katero hitrost bi vzel?
Staro 17.04.2007, 15:15
sr@nje Uporabnik sr@nje ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sr@nje
Član od: Oct 2005
Sporočila: 79

[quote=Veron;1185066]spremembe lahko delaš tudi v obstoječem paket (imaš možnost pri izbiri)
Želim spremembe obstoječega paketa (sprememba hitrosti, naročim dodatni TV kanal).

Kje problem?
QUOTE]

-prvi problem, obrazci on line se zgubljajo in ne funkcionirajo ( v mojem primeru mi napiše naj vnesem pravi naslov, čeprav sem na siolu že 10 let na istem naslovu)
-drugi problem, ponudba storitev je zelo omejena, saj moraš živeti v centrali, da imaš VDSL2, optike
pa tko al tko še ni.

-tretji problem, ni nobenih planov, informacij, ... 080 nimajo pojma

Tko na kratko sramota za tele/siol je čist vseena kam greš ali pri kom si.
Staro 17.04.2007, 20:54
falotXP Uporabnik falotXP ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2004
Sporočila: 86

Citat:
Objavil-a MrBoombastic Prikaži sporočila
Sagem je že sedaj v tvoji lasti. Le odplačuješ ga 2 leti. Katero hitrost bi vzel?
No, zdaj mi edino preostane, da obdržim ADSL2+ in hitrost, ki jo imam zdaj 2 Mbit/s / 384 kbit/s, ker sem preveč oddaljen od centrale (več kot 600m), da bi vzel kak 5/5 VDSL2 paket..., drugi paketi pri ADSL2+ mi pa cenovno ne ustrezajo... kaj naj naredim?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
prehod, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
prehod oš v sš nejcmedv Izobraževanje in šola 59 18.08.2007 23:41
Siol TV - PrvaLiga Telekom Slovenije - kje je? jema SiOL TV 6 18.03.2007 11:10
če Telekom ne more zagotoviti... kissli O storitvah 1 01.12.2006 12:51
Prehod iz TRIO ISDN na TRIO razvezan in nastavitve telefonov Dravlje O storitvah 4 18.11.2006 17:55
Trio - naknadni prehod na razvezan dostop in prenos stevilke janezpesec1 O storitvah 5 06.10.2006 09:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:58.