Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 16.09.2008, 08:14
monocit Uporabnik monocit ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 2
Privzeto Telekom kabelska TV

Odločam se da bi ob priklopu optike vzel omenjeno kabelsko. A lahko uporabniki tega povejo kaj več. Gre tu za dejansko digitalno kabelsko tv? Kak je sprejemnik? Kako je s priklopom plazme z vgrajenim dvb-c? Mogoče mi kdo pove tip sprejemnika, da pogledam specifikacije.......skratka vsaka info je dobrodošla. Verjetno je to boljša varianta kot siol tv na optiki al? LP
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 13:31
T-a-d-e-j Uporabnik T-a-d-e-j ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2006
Sporočila: 521
Privzeto Re: Telekom kabelska TV

Na žalost gre še vedno le za analogno kabelsko. Načeloma je slika precej boljša, slabša je pa programska shema oz. je programov manj. Ravnotako odpade strošek oz. vezava glede nabave STB-ja. Če naročiš Siol TV za 2 televizorja se za 1 STB zavežeš za 2 leti, drugega pa moraš plačati po ceniku (140 evrov).
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 17:01
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Jaz sem dobra pol leta nazaj vzel Duo paket + kabelsko. Internet dela bolj slabo (izpadi), čeprav gre za optiko. Telefonija baje tudi za***ava (slabo se sliši), kabelska pa brez problema. Imamo v hiši 6 TV-jev. kupil sem razdelilec za manj kot 10€ in dela vse brez problema, vsaj kar se tiče kabelske. Če bi pa rad p0rn gledal, pa vzemi Siol TV, ker na kabelski ni takih qurbarij. :D
Odgovorite s citatom
Staro 16.09.2008, 20:10
monocit Uporabnik monocit ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2008
Sporočila: 2

Prioriteta mi je stabilen in hiter internet...zato sem razmišljal o optiki. Takoj za tem pa je dober tv signal ( prisegamo na samo eno tv v hiši), ki bi bil zadovoljiv na lcd ali plazmi. Zdej če prek optike res še vedno analogna stvar pride...zakaj jo potem sploh gradijo? Pr0n ne rabim , Zgleda bo trierina digitalna še najbolša opcija...sam cene pa navijajo .
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
kabelska, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kabelska televizija namesto SIOL-TV warandpiss SiOL TV 10 14.06.2010 19:44
TRIO in kabelska TV predlog za nov paket Dravlje O storitvah 2 02.03.2008 13:18
Telekom Slovenije še enkrat zlorabil prevladujoči položaj Cvetlični deček Gospodarstvo 1 26.10.2007 12:23
ali kabelska telekom dela po navadnem vodu thor SiOL TV 1 24.10.2007 08:15
Kabelska TV preko FTTH? mihies SiOL TV 10 12.04.2007 09:07

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:23.