Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 05.06.2009, 09:42
OOTBOXZY Uporabnik OOTBOXZY ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2009
Sporočila: 98
Privzeto Vmesnik

V obvestilu o spremembah paketov, je bilo napisano tudi, da se bo dalo urejati vrstni red kanalov. Koncno! Zdaj naj mi pa se kdo pove, kdaj bodo to uvedli.
Pa, ko smo ze ravno pri vmesniku, bi imel se eno prosnjo, ki mislim, da nebi smela biti tezava. Glede na to, da nimamo vsi televizij s tri meterskimi diagonalami, bi bilo zelo lepo, ce bi malo povecali fonte. Vsaj na velikost normalnih podnapisov. Verjamem, da nisem edini, ki ima tezave z branjem EPG-ja, pa so moje oci se kar v redu. Starejsi ljudje po moje sploh ne vedo za EPG, saj ga ne vidijo, ker je tako majhen. Mogoce pa bi lahko funkcijo za povecanje fontov, ki je v opisu oddaj razsirili na celoten vmesnik, pa naj si vsak nastima velikost, ki mu odgovarja, samo se bojim, da bi potem odzivnost vmesnika postala se slabsa. Imam pa vsaj cas iti na WC, ko zamenjam kanal
Odgovorite s citatom
Staro 05.06.2009, 10:12
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719
Privzeto Re: Vmesnik

Boxzy, tam, kjer piše o vrstnem redu, tudi piše, da bo to možno 15. junija.
Staro 05.06.2009, 10:15
Rezilo Uporabnik Rezilo ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rezilo
Član od: Apr 2009
Naslov: Postojna
Sporočila: 444

jp po 15.6....ko bom videl bom verjel...
Odgovorite s citatom
Staro 05.06.2009, 12:07
Yoni Uporabnik Yoni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 226

To, da bo možno spreminjat vrstni red kanalov še vedno ne spremeni dejstva, da je + vmesnik popolnoma ZANIČ in totalno neuporaben. Pri meni se zadeva konstantno obeša na vsakih 15 do 20 min. Ko ne bo več starega vmesnika torej ne bom mogel normalno spremljati tv... Komaj čakam da T2 postavi centralo v našem kraju, ker tole je nevzdržno...
Odgovorite s citatom
Staro 08.06.2009, 23:15
yabadaba Uporabnik yabadaba ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2005
Sporočila: 10

meni je "star" vmesnik popolnoma dovolj ! Pomoje bi bilo pametno da bi v okviru plus vmesnika dodali 2 stopnje izbiranja kanalov. Osnovno in napredno. Napredno tako kot je sedaj, osnovno pa le premikanje kanalov ( sedanji "SIOL TV").
Plus-a ne uporabljam ker je počasen. Upam da se mi ne bo sesuval tako kot pišejo drugje po forumu..
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2009, 19:27
Pripravnik

A tile siolovci dejansko ne mislijo tega kao plus vmesnika nič popravit? Sem pričakoval, da bo po 15. morda kaj bolje pa je še slabše... Najprej traja povprečno 5min, da se siol tv sploh zažene, potem pa med premikanjem iz enega na naslednji program gledam vsaj 5 sekund črn ekran.... SiOL WTF?!?!?!?
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2009, 21:25
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.664

5 minut pa res ne traja, pol minute je pa že bližje.
Staro 16.06.2009, 21:39
Pripravnik

Dobre pol ure nazaj sem 4min(štopano) čakal, da se je prikazala slika, ker sem moral vse skupaj resetirat ker je zmrznilo. Vglavnem vmesnik je počasen kot polž... Res nevem zakaj je blo treba ukinit star vmesnik, ki je bil popolnoma funkcionalen... Tudi menjavanje programov je v tem kao plusu obupno počasno...
Odgovorite s citatom
Staro 16.06.2009, 21:50
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.664

Se oproščam, sam meni traja sem sedaj preveril 37 sekund, preklop med kanali pa dobre 3 sekunde.
Staro 17.06.2009, 08:45
mihies Uporabnik mihies ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2006
Sporočila: 331

Citat:
Objavil-a Yoni Prikaži sporočila
A tile siolovci dejansko ne mislijo tega kao plus vmesnika nič popravit? Sem pričakoval, da bo po 15. morda kaj bolje pa je še slabše... Najprej traja povprečno 5min, da se siol tv sploh zažene, potem pa med premikanjem iz enega na naslednji program gledam vsaj 5 sekund črn ekran.... SiOL WTF?!?!?!?
Programska oprema za + je kupljena (verjetno za masten denar) in verjetno SIOL nima kaj dosti vpliva, pa tudi če bi ga imel verjetno ne bi bilo kaj bistveno drugače.
Da je oprema zanič pa ne bodo nikoli priznali, ker bi to pomenilo, da je nekdo naredil slab nakup (če si kadarkoli delal s kakšno veliko firmo ti je to jasno). Zato, da ne bi kdo odgovarjal, bodo raje svoje uporabnike morili s tem še nadaljnih 100 let in sami tiščali glavo v pesek. Glede na to, da je bil celo Marjan P. nekaj časa glavni na Telekomu se takim bedarijam niti ni za čuditi.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
vmesnik

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Stari vmesnik siol tv očitno še vedno deluje? Kako to? kikus20 SiOL TV 106 07.03.2009 17:17
Optika in mpeg4 (SiolTv+) vmesnik? Cojs SiOL TV 19 12.09.2008 13:32
Siol Tv plus vmesnik Rohann SiOL TV 2 11.01.2008 19:06
siol tv plus vmesnik popek SiOL TV 10 03.03.2007 19:53

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:42.