Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 14.10.2011, 09:33
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.562
Privzeto Re: SiOL BOX tehnične težave

Prosim, če mi preko ZS posredujete vaše uporabniške in kontaktne podatke, skupaj s kratkimo opisom vaših težav.

Lep pozdrav,
Matjaž
Staro 14.10.2011, 22:05
Atim Uporabnik Atim ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 12

Jaz sem dal v daljinca nove baterije,pa dela ko šus.Zdaj dela daljinec že cca dva tedna brez problema(se ne smem preveč hvaliti).Box mi pa začne vsake nekaj časa pokati in škripati po zvočnikah,tako da moram prestaviti program in zopet deluje vredo.Mogoče ve kdo kaj je za storiti.
Odgovorite s citatom
Staro 14.10.2011, 22:13
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.562

Citat:
Objavil-a Atim Prikaži sporočila
Jaz sem dal v daljinca nove baterije,pa dela ko šus.Zdaj dela daljinec že cca dva tedna brez problema(se ne smem preveč hvaliti).Box mi pa začne vsake nekaj časa pokati in škripati po zvočnikah,tako da moram prestaviti program in zopet deluje vredo.Mogoče ve kdo kaj je za storiti.
Prosim, da na ZS sporočite uporabniško ime SiOL storitev.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 14.10.2011, 23:57
mking Uporabnik mking ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2009
Sporočila: 260

Citat:
Box mi pa začne vsake nekaj časa pokati in škripati po zvočnikah,tako da moram prestaviti program in zopet deluje vredo.Mogoče ve kdo kaj je za storiti.
Imam isti problem pa ga še nisem uspel rešiti. Mi pa tudi pri prvem zagonu Box-a ne da glasu tako da ga moram še enrat zagnati.
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2011, 11:29
tomzzi Uporabnik tomzzi ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 46

Tudi mi imamo velike probleme z siol boxom... Prekinja, zmrzuje, daljinec ne dela vsak drug dan... Slabše skorajda ne more biti. Zelo nezadvoljni.
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2011, 13:08
pal Uporabnik pal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2007
Naslov: Bovec
Sporočila: 855

Zgleda, da so prav serije, ki je kaj narobe z njimi.
Jaz takoj ko sem dobil 2 Boxa, pri enem ni delal HDD, no sej sem pol čez 2 dni dobil novga. Remote control pa zaenkrat štima pri obeh, brez kakih posebnosti.
Odgovorite s citatom
Staro 15.10.2011, 22:29
lokev Uporabnik lokev ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2011
Sporočila: 876

Citat:
Katastrofa se nadaljuje. A ni nekdo rekel, da je težav zmeraj manj. Ko berem: dva boxa ne delujeta enako. Ah ja, vsakega bo treba nadgraditi s drugim softverjem? Boxi so defektni že iz proizvodnje. Smo pač taka država, da nam francozi prodajo, kar želijo. To je enako kot pri uvoženem sadju in zelenjavi - drugorazredna roba. Skrajen čas, da ta šara izgine iz Slovenije z nagrado vred.
Odgovorite s citatom
Staro 16.10.2011, 16:42
boogyman Uporabnik boogyman ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2005
Sporočila: 477

Sej ni važn kako dela,važn je,da ga plačujemo,saj je nagrajen!Me zanima,če je dobil 1.nagrado za pyzdarije,ki jih povzroča,sej o kaki vrhunski kvaliteti ni tukej za govort?
Upam,da najdejo en software,da bo zadeva delala?
Staro 16.10.2011, 16:57
luka24 Uporabnik luka24 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Nov 2009
Sporočila: 878

Meni ko ga vklopim,nikoli ne dela zvok,ki ga nastavim( recimo slovenski na Sportklub +) in nikoli mi ne dela zvok preko HDMI! Ko po 10.minutah ugasnem Box in takoj prižgem nazaj,potem dela zvok preko HDMI normalno,zvok ( slovenski ) pa se zopet resetira in je v nastavitvah nastavljen na angleški.
Odgovorite s citatom
Staro 17.10.2011, 15:38
blazg Uporabnik blazg ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2008
Sporočila: 19

Citat:
Objavil-a Lance_Armstrong Prikaži sporočila
Morda je že kje objavljeno, ampak je preveč za brati ...

Imam težavo, ki me jezi in morem pilota nonstop držati v rokah ...

Ker zelo rad gledam Discovery Channel, mi vedno ob teh reklamah, ko se vklopijo te "slovenske" reklame, uniči zvok, kot da bi se glas prekrival en prek drugega, z zamikom pol sekunde ali sekundo ... tudi ko se reklame končajo in je navrsti oddaja, je zvok isti, dokler ne naredim na mute pa nazaj na zvok, pa se potem zvok popravi.

V čem je tu težava?
Enake težave imam tudi jaz.

Plus tega je še problem, da ko prestavim na katerokoli program, vedno napiše da ja neznana oddaja. Včasih je to kaj pisalo kaj se predvaja na programu....

Kakšna rešitev?
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, boxu, brenči, center, glasno, hdd, isto, media, prikazovanje, signala, siol, slika, tehnične, težave, tudi, vaš, vedno, zunanji disk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prehod na siol trio? anzex1 Tehnična pomoč 1 24.08.2010 08:48
Težave - SiOL Internet - Cisco Linksys RV4000 faca5 O storitvah 2 11.06.2010 22:34
SIOL PLAC Težava po registritriranju v moj siol pixi69 SiOL PlaC 10 08.04.2009 13:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:15.