Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.07.2015, 20:32
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.548
Privzeto Re: Novi paketi Top Trio

Telekom ID ni enako kot SPP.

@MIKO: Torej ste številko SPP pridobili na 080 1000 in opravili prevzem s certifikatom?

Lep pozdrav,
Marko
Staro 08.07.2015, 20:49
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Objavil-a MIKO Prikaži sporočila
... Nakar mi on da navodila. TelekomID prevzamem lahko s certifikatom, vendar rabim SSP številko, ki jo dobim na prvem računu.
Pravim, da sem novi uporabnik,da ne bom čakal na prvi račun, da si uredim shemo. Trdi, da je pač tak postopek, pa da mi ne more pomagat. Naj počakam na račun...
....
Odgovorite s citatom
Staro 08.07.2015, 21:12
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Telekom ID ni enako kot SPP.

@MIKO: Torej ste številko SPP pridobili na 080 1000 in opravili prevzem s certifikatom?

Lep pozdrav,
Marko
Ja, točno tako. Žalostno, da sem za to porabil 45 minut, da sem si zadevo lahko uredil.

Pa še nekaj. Tisto v vaših navodilih, da si lahko spp številko pridobim preko sms sporočila.
dajte poslat sms, pa boste videli, da ste lani 1.7.2014 umaknili zadevo, vi pa še danes ponujate to storitev. Zdaj pa vas že uporabniki učijo kako morate delat tam.

Še vedno pa mi niste odgovorili na eno vprašanje: torej novi uporabniki po vaših nasvetih si vsaj 1 mesec ne morejo urejat programske sheme, ker pač tak je? Lahko potrdite to?

Tukaj je link do navodil za nove uporabnike:
http://www.telekom.si/pomoc-in-podpo...obi-telekom-id

Brez tega postopka, pač ne moreš urejat programske sheme. Pa povejte, če se vam to zdi smiselno. Roko na srce, ni ravno fajn, da novemu uporabniku daste že na začetku "slab začetek", da si ne more ničesar uredit. Hvala bogu, da vsaj nekateri razmišljajo, pa ne komplicirajo z malenkostmi. Kot da je spp številka neka jaka skrivnost.

Nazadnje uredil MIKO : 08.07.2015 ob 21:24.
Odgovorite s citatom
Staro 08.07.2015, 21:47

Mi na ZS sporočite s katere telefonske številke ste klicali? Sicer sem preveril tudi pogovor s svetovalcem Sebastjanom, ki vam je predlagal, da pokličite številko 080 8000, da vam razložijo kako dokončate postopek (nikjer v pogovoru ni omenil, da vam bodo tam sporočili številko SPP).

Če ste naročnik storitev Mobitel, lahko številko SPP lahko pridobite prek SMS-sporočila: na številko 1919 pošljete vsebino 'SPP vašadavčnaštevilka' (torej na 1919: SPP 12345678). Prejmete povratno sporočilo:
"Vasa sifra narocnika SPP je XXXXXX. Po prijavi na portal Moj Telekom https://moj.telekom.si v sklopu Profil izberite Pridobi Telekom ID. Z vpisom svoje sifre narocnika SPP si boste zagotovili popoln dostop z moznostjo upravljanja z vsemi svojimi razmerji. Vec info: 041700700. Lep pozdrav, Telekom Slovenije, d.d."

Sicer pa lahko SPP pridobi naročnik storitev z obiskom v Telekomovem centru (torej ni treba čakati en mesec, da si uredite programsko shemo).

Vse, kar sem zapisal v tej in prejšnjih objavah, je postopek za pridobitev kode Telekom ID.

Sicer vas povsem razumem in sem vaše mnenje posredoval odgovornim osebam.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 08.07.2015, 21:57
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

Ja, se opravičujem, klical sem na 080 8000(ne 1000 kot sem omenil).
Tam mi je gospa rekla, da si naj pogledam spp kodo na računu. Ko sem pojasnil, da ne morem, ker smo novi naročniki, mi je povedala kodo, nato pa sem prevzel telekom id z certifikatom. Sebastjan bi tole lahko takoj omenil, ne pa da se mučim z osnovno nastavitvijo.

Smo naročnik mobitel(v paketu modri imamo eno številko). Sem poslal sms kot je v navodilih, pa sem dobil odgovor o napačni ključni besedi(ja, prav sem napisal ključno besedo, tudi presledek sem dal in pravo davčno), da je storitev umaknjena z 1.7.2014.

Vas pa res ne razumem, da trdite nekaj predno ne preizkusite.

Ne bom več tu pisal ker se mi ne ljubi. V glavnem zadevo sem rešil, žalostno pa je da sem moral biti vstrajen in iznajdljiv, da sem lahko rešil, namesto da bi mi nekdo takoj pojasnil zadevo kot treba.
Staro 08.07.2015, 22:02

To, ali preverjanje SPP-ja prek SMS-a deluje, sem preveril, preden sem napisal objavo - in deluje. Če je možno, mi svojo mobilno številko, prosim, sporočite na ZS, da preverimo zakaj ne deluje.

Lep pozdrav,
Marko
Staro 09.07.2015, 23:11
toplar Uporabnik toplar ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2012
Sporočila: 60

Gledam novo ponudbo TopTrio paketov in vidim, da ste ukinili A paket ter ga nadomestili z A+. Ali mi kot naročniku A paketa to ostane?
Odgovorite s citatom
Staro 10.07.2015, 23:46
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.664

VDSL je priklopljen in sem super zadovoljen. Ping razpolovljen, max sinhronizacija pa spet taka da tehnik ni verjel. V glavnem zadeva špila tko kot je treba.
Staro 11.07.2015, 10:00
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a toplar Prikaži sporočila
Gledam novo ponudbo TopTrio paketov in vidim, da ste ukinili A paket ter ga nadomestili z A+. Ali mi kot naročniku A paketa to ostane?
Paketa TopTrio A nismo ukinili in je še zmerja v ponudbi. Dodal pa se je novi paket TopTrio A+.

Lp
Jure
Staro 11.07.2015, 15:03
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Objavil-a rambo013 Prikaži sporočila
VDSL je priklopljen in sem super zadovoljen. Ping razpolovljen, max sinhronizacija pa spet taka da tehnik ni verjel. V glavnem zadeva špila tko kot je treba.
Lepo slišat, da je kdo zadovoljen. Moj modem pa noče več preko 3.5 up, pa čeprav je še 2let nazaj šlo preko 4.5 in nobenemu se ne da s tem niti malo ukvarjat
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
novi, paketi, top, trio

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi paketi optika ? l0jzi17 O storitvah 201 04.12.2014 17:47
novi paket na vdsl trio 4/1M kikus20 O storitvah 3 01.05.2011 16:20
novi paketi internetnih povezav codeguru O storitvah 10 14.04.2011 19:39
Novi (verjetno dražji) TV paketi jaznanetu SiOL TV 16 27.09.2010 14:45
Se nam v kratkem obetajo novi paketi? ali_baba O storitvah 22 20.01.2007 15:47

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:07.