Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 09.06.2005, 19:03
Beg Uporabnik Beg ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Beg
Član od: Apr 2005
Naslov: Nova Gorica
Sporočila: 63
Privzeto

[quote]Originalna objava Boem

pa še nekaj o novem svinjaru na temi formule ena, ki se kliče na [u]beg:</u> TI SI PRAVI *****!

TA STAVEK JE BIL ODVEČKAR SE TIČE F1 SE LAHKO SAMO SKRIJEŠ!

Govoriš o blatenju?! Poglej si kaj pišeš!!!

---------------------------------------------------------
Biti normalen je največji uspeh!!!

Staro 10.06.2005, 13:00
trinajstka Uporabnik trinajstka ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce trinajstka
Član od: Oct 2004
Naslov: kokrica village
Sporočila: 7.140
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Boem

Citat:
quote:Originalna objava trinajstka

F1 "PORTAL":
Kva vsi tok jokate za Boemom[}]
On je sam novice podajal, njegovih komentarjou je blo bl mau, tko da ne zdj jokat k ga ni...pač, Ferrariju ne gre najbol, in on se je odloču da bo zarad tega nehu spremljat forum

"My name is xy, a13sh...xy. 13 is just my middle name & my nick"
Nobody is perfect...& I`m not nobody
trinajstka:

prvo kot prvo: nisem samo postiral novice, temveč jih predhodno prevajal. pisal sem tudi komentarje po vsaki dirki in odgovarjal na vprašanja ter debatiral s prisotnimi - tako da čvekaj neumnosti. Če misliš, da je bilo s tem malo dela, si skusi - DEBIL!

kot drugo: ko pogledam, kar je nastalo iz te teme, me kar strese. Eno samo blatenje in svinjanje. Škoda. Redki se še držijo nivoja komunikacije in tudi same teme.

kot tretje: nisem odšel, ker Ferrariju ne gre, temveč sem odšel drugam, kjer spoštujejo moje delo.

kot četrto: nimam drugega imena ali nika, kot navaja krunči - še en debil.

pa še nekaj o novem svinjaru na temi formule ena, ki se kliče na [u]beg:</u> TI SI PRAVI *****!

Ostanite v dirkanju prijatelji tega športa...

P.S.

Da ne pozabim: reci adminu, da me zbriše kot moderatorja. Saj ne opravljam več tega dela...

glede mod. statusa...bom takoj pisal adminu, ker je res čudn, da nek foruma dobi tak nick samo zato, ker objavla novice iz sveta F1...drugega pa nič...pa kva zanikaš glede ferrarija...sj itak vsi vemo da si zarad tega odšou - DEBIL

Staro 10.06.2005, 15:53
Cvetlični deček Uporabnik Cvetlični deček ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Cvetlični deček
Član od: Jun 2002
Naslov: Kransterdaam
Sporočila: 12.028
Privzeto

Citat:

Citat:

Citat:

F1 "PORTAL":
Kva vsi tok jokate za Boemom[}]
On je sam novice podajal, njegovih komentarjou je blo bl mau, tko da ne zdj jokat k ga ni...pač, Ferrariju ne gre najbol, in on se je odloču da bo zarad tega nehu spremljat forum

trinajstka:

prvo kot prvo: nisem samo postiral novice, temveč jih predhodno prevajal. pisal sem tudi komentarje po vsaki dirki in odgovarjal na vprašanja ter debatiral s prisotnimi - tako da čvekaj neumnosti. Če misliš, da je bilo s tem malo dela, si skusi - DEBIL!

kot drugo: ko pogledam, kar je nastalo iz te teme, me kar strese. Eno samo blatenje in svinjanje. Škoda. Redki se še držijo nivoja komunikacije in tudi same teme.

kot tretje: nisem odšel, ker Ferrariju ne gre, temveč sem odšel drugam, kjer spoštujejo moje delo.

kot četrto: nimam drugega imena ali nika, kot navaja krunči - še en debil.

Ostanite v dirkanju prijatelji tega športa...

P.S.

Da ne pozabim: reci adminu, da me zbriše kot moderatorja. Saj ne opravljam več tega dela...

glede mod. statusa...bom takoj pisal adminu, ker je res čudn, da nek foruma dobi tak nick samo zato, ker objavla novice iz sveta F1...drugega pa nič...pa kva zanikaš glede ferrarija...sj itak vsi vemo da si zarad tega odšou - DEBIL

GOOOOOOOOOOODYYYYYY

"Ecosystem failing. Need ride off this rock. Pick up at Long 14e3365, Lat 46n2425, Earth."
Staro 10.06.2005, 16:16
Veteran
Privzeto

Citat:

trinajstka ****** debilni: zdaj boš zopet lahko sam šefa špilal, saj ti je bil največji križ, ker še je nekdo drug imel status moderatorja.

Seveda sem na svojo pest postiral novice, vendar pa je bila tema urejena, in dialogi kulturni in konstruktivni. In sedaj? Odraz tvoje inteligence je odslikan na temi (ponavljam, razen nekaj redkih izjem).

Čeprav je to formu za izmenjavo debat, bi moral brisati, kar ne spada sem, še bolj pa opozarjati na kulturno vedenje. Vendar si očitno to želel, zato mi je bilo dovolj, da se urejal to kozlanje, ki je nastalo iz urejene teme.

Da pa bi šel dol iz foruma zaradi Ferrarija? Mater, si res ******, da večjega ni. Potem pa meni osporavaš moderatorski status. Saj ta forum res ne more bit drugačen, če je večina moderatorjev takih, kot si ti.

Ponavljam: moj odhod iz tega foruma ni pogojen zaradi slabih rezultatov rdečih (pisda, kot da sem mali froc), temveč se nekje drugje bolje počutim, ker tam ljudje cenijo moje delo in ker se tam pač suče vse okrog F1. Pa neglede za katero moštvo gre: KAPIŠI!

Drugič pa ne govori v imenu ostalih - če nimaš lastnega mnenja, se ne oglašaj - BUTL!

cut the crap
pa sam piši Goody za odvzem moderatorskega statusa....razen če si mali froc

Staro 10.06.2005, 16:21
Veteran
Privzeto

Citat:

trinajstka ****** debilni: zdaj boš zopet lahko sam šefa špilal, saj ti je bil največji križ, ker še je nekdo drug imel status moderatorja.

Seveda sem na svojo pest postiral novice, vendar pa je bila tema urejena, in dialogi kulturni in konstruktivni. In sedaj? Odraz tvoje inteligence je odslikan na temi (ponavljam, razen nekaj redkih izjem).

Čeprav je to formu za izmenjavo debat, bi moral brisati, kar ne spada sem, še bolj pa opozarjati na kulturno vedenje. Vendar si očitno to želel, zato mi je bilo dovolj, da se urejal to kozlanje, ki je nastalo iz urejene teme.

Da pa bi šel dol iz foruma zaradi Ferrarija? Mater, si res ******, da večjega ni. Potem pa meni osporavaš moderatorski status. Saj ta forum res ne more bit drugačen, če je večina moderatorjev takih, kot si ti.

Ponavljam: moj odhod iz tega foruma ni pogojen zaradi slabih rezultatov rdečih (pisda, kot da sem mali froc), temveč se nekje drugje bolje počutim, ker tam ljudje cenijo moje delo in ker se tam pač suče vse okrog F1. Pa neglede za katero moštvo gre: KAPIŠI!

Drugič pa ne govori v imenu ostalih - če nimaš lastnega mnenja, se ne oglašaj - BUTL!

jkst mislm da si ti en debil, da greš vse novice iz sveta F1 prevajat, limat sem gor, pa še urejat, sam zato da bi kdo kdaj pa kdaj kaj prebral...pa še lepo se je vidl kako je blo, ko ferrariju ni šlo....tebe nikjer...potem se pa izgovarjaš, da si bil celo nedeljo odsoten in podobno....ne seri[}]
še bolj zanimivo je bilo pa takrat, ko si po "nesreči" IZGUBIL MODERATORSKI STATUS...takrat je pa bil jok in stok...da te ne bo več na forum zaradi tega, in da ne bom več objavlal novic zaradi tega...ob tem samo pomislim, kako malo ti je mar za mod. status, in kako zelo se posvečaš novicam
Citat:
quote:
NOVICA MOJSTRA BOEMA - 02.03.2005

BLACK FLAG FOR BOEM!

[u]Spoštovani člani foruma - tema Formula ena 2005</u>

Danes, ob nalaganju prispevka ugotovim, da mi je bil brisan oz. odvzet status moderatorja. Razloga ne bi vedel, saj me noben o tem ni obvestil.

Žal mi je, da se je nekdo tako odločil, čeprav ne vidim razloga. Če je razlog brisanje nekaterih vaših prispevkov, imam čisto vest, saj sem vse vnaprej obvestil in podal tudi razlog. Skrbel sem za urejeno temo in prepričan sem, da se vam je dopadla, saj obisk in gledanost to samo potrjujeta.

Zato vas prosim za razumevanje, če do nadaljnega ne bo več mojih prispevkov. Ni mi lahko, verjemite mi, vendar pa svojo načelnost tudi imam. Takoj ko izvem, kaj je razlog, se oglasim. Lahko pa se zgodi, da je to bil moj zadnji prispevek.

Uživajte še naprej v tem prelepem športu hitrih dirkalnikov. Navijajte za svoje moštvo in vaše voznike. Naj bo sezona 2005 zanimiva.

Boem

PS. kaj pa tisti dvojni nicki ki si jih imel, oz. jih imaš še
JST SE STRINJAM Z KRUNCHYJEM GLEDE TEGA DA IMAŠ NOVEGA...čist tko, btw

Staro 10.06.2005, 18:46
Tankard Uporabnik Tankard ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Tankard
Član od: Aug 2003
Sporočila: 31
Privzeto

Kolk vam rata bit tolk pr***njen???

Piši pa briši... ma idioti...

Večji sem od Kristusa.
Staro 10.06.2005, 20:08
Novinec
Privzeto

Kaj pa je z temo F1??

Staro 10.06.2005, 20:30
Boem
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Beg

Kaj pa je z temo F1??

Vprašaj trinajstko (13) - njemu je tak podvig že enkrat uspel..a ne 13? Madona ste bedno tu gor. Zakaj je šla tema, če z mano niste zadovoljni?

Beg, če je komu narejena škoda, potem je to vam, meni vsekakor ne. Zmente se...

Staro 10.06.2005, 20:40
Novinec
Privzeto

Citat:

Citat:
quote:Originalna objava Beg

Kaj pa je z temo F1??

Vprašaj trinajstko (13) - njemu je tak podvig že enkrat uspel..a ne 13? Madona ste bedno tu gor. Zakaj je šla tema, če z mano niste zadovoljni?

Beg, če je komu narejena škoda, potem je to vam, meni vsekakor ne. Zmente se...

Nisem odvisen od SIOLa,sem pa od F1!!!!

Staro 10.06.2005, 20:42
Novinec
Privzeto

Tako se pa NE DELA!!!!! Nemorejo se kar tako brisat teme!!!!!

Značke
obvestila, pravila, pripombe

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 09:22.