Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 10.04.2007, 14:50
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502
Privzeto Re: Jaz sem gay

Citat:
Objavil-a soncnica Prikaži sporočila
Pri 13ih seks?hm..mogoce sm nazadnjaska, sam js pr 13ih nism niti pomisnla na seks, pa tut- absolutno prezgodaj je, je moje mnenje...
Mislim Haloo, v 6 razredu osnovne sole se zacne ze nekako pubrteta, takrat se pocne marsikaj, v 8 razredu ali se prej pa majo pouk spolne vzgoje, ki je kr neki, kot, da ne vejo ze vsega. Sej se ne gre samo za seks z drugo osebo, clovek masturbira, ko nima druge osebe, ki bi ga zadovoljila, ce pa jo najde, pa skupaj experimentirata. Ce sta fant in punca je nevarno, da ne zanosi, vprasanje, sploh ali prodajajo tako majhne kondome.

Drugace pa vprasanje kdaj je kdo zgubil nedolznost, saj pri unih letih smo se tudi mi pogovarjali, kdo je se nedolzen, itd... Vprasanje pravzaprav, kaj pomeni zgubiti nedolznost, ali je to sex z drugo osebo, ali mora biti nasprotnega spola, ali mora priti do penetracije, pri zenski se baje izve, ali je devica ali ne, kako pa pri moskemu?
Staro 11.04.2007, 13:44
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Milan, pri 13-ih se nam marsikaj zdi drugače kot čez nekaj let.
Nikar se še ne obremenjuj s stvarmi, ki jih še niti ne razumeš niti ne poznaš v celoti. Spolnim igricam s sošolci se raje izogibaj, ker za take igre moraš psihično in fizično dozoreti, sicer ohraniš na prve spolne izkušnje slabe spomine, ki ti lahko škodujejo kasneje v življenju, ko boš resnično zaljubljen in si boš resnično želel uživati v tem.
Karkoli sta pač imela s pravtako radovednim sošolcem ne pomeni, da si gay.
Staro 11.04.2007, 20:45
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Pa dajte no... saj lahko da se že v vrtcu "igrajo", samo seks pri 13. letih... ah, res sem za (na) luno... ob takih se počutim kot fosil, čeprav sem komaj začela živet.

Sicer pa Milanu... nasveti, da naj proba še z žensko... ne vem no. Jaz bi rekla kvečjemu - prisluhni si. In ne prehitevaj samega sebe.
Staro 21.04.2007, 21:14
Banned

Citat:
Objavil-a Odeen Prikaži sporočila
Načeloma se strinjam, samo...
Pri trinajstih bi se moral mulc ukvarjat z drugimi stvarmi kot pa s tem a je gay al ne..., marsikdo še pri tridesetih ne ve a je še otrok al je že odrasel, kaj šele kakšna je njegova spolna usmerjenost

no ja, v bistvu sem povedal isto kot whitezero

Ce je imel spolno odnos z sosolcem in mu je bilo vsec je zato verjetno v dvomih ali je gej ali ne, saj v bistvu vprasanje, kdaj je clovek gej in kaksen spolni odnos so imeli, kaj je smartrano kot spolni odnos. Poleg tega pa pravi, da noce biti gej, torej koliko in kaj lahko sploh stori? Jaz sem suzenj, samo ne bi bil rad suzenj, ali mi zna kdo pomagati?
Staro 22.04.2007, 13:48
Odeen Uporabnik Odeen ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Odeen
Član od: Apr 2007
Naslov: ...somewhere between here and nowhere...
Sporočila: 121

Citat:
Objavil-a anarchy Prikaži sporočila
... in mu je bilo vsec je zato verjetno v dvomih ali je gej ali ne, ...
Tega ni nikjer napisal..., se mi zdi da je tole ena tistih zadev, ko potem vsi pomagajo, malo dodajo in si zadeve po svoje interpretirajo in na koncu rata iz muhe slon

Fant je napisal da je pač izgubil nedolžnos s sošolcem, nikjer ni napisal kako in kaj. Nikjer ne omenja da mu je bilo všeč, čeprav tudi zanika ne, vendar iz njegove želje, oziroma izjave da on to pač nebi bil rad sklepam da ni prav užival ob tem.

Da bo lahko primerjal in se odločil kaj je, bo moral po moje stisnit tudi kako mladenko, kar pa je po moje, pa nisem noben puritanec, vseeno prekmalu... Mislim, bitje je staro 13 let, dajte no, moral bi se še igrat, it skrivalnice ali lovit, ne pa da se ukvarja s takimi vprašanji... To sem imel v mislih v svojem prejšnjem postu, se opravičujem da nisem bil dovolj specifičen.

Se pa strinjam z tole Lenckino izjavo: "Jaz bi rekla kvečjemu - prisluhni si. In ne prehitevaj samega sebe."
dodal bi samo, ne prehitevaj
Staro 22.04.2007, 18:50
Banned

Pri 13 se igras marsikatere igrice, drugace pa mi vseeno ni jasno, kaj pomeni, ko fant zgubi nedolznost, mislim 2 fanta, ali je to sploh mozno, ali se samo tako rece. Pa sej ni receno, da zaradi te igre se ne bo igral vec drugih iger, pa kaj vam hodi samo ena igra po glavi ali kako in kaj je kaj narobe, ce pri teh letih se gre taksne igre?
Staro 23.04.2007, 15:17
Njuška Trap Uporabnik Njuška Trap ni prijavljen
Živa zmeda
Prikazne slike uporabnika/ce Njuška Trap
Član od: Dec 2005
Naslov: Vila Čira-Čara
Sporočila: 1.144

Ti misliš, da izraz "izgubiti nedolžnost" pomeni samo pretrganje deviške kožice pri puncah?

(In roko na srce, izraz "izgubiti nedolžnost" je še en izraz, ki si ga je izmislila Cerkev. Tako kot izvirni greh in podobne kozlarije.)

Že možno, da Milan naklada, ampak ČE NE, mu z zajedljivimi posti prej škodite kot ne.
Milan, počakaj še malo, vmes pa opazuj, kako se odzivaš pri stikih s puncami in kako s fanti - puberteta je lahko povzročiteljica hude zmede, pa nikar se ne sekiraj preveč. Biti gej je popolnoma enako kul kot biti strejt. Vsaj med ljudmi, ki so kolikor toliko open minded.
Because, what's the difference?
Staro 23.04.2007, 15:32
ShadeiouS Uporabnik ShadeiouS ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2007
Sporočila: 21

ti samo poslušaj svoje srce pa boš SREČEN. če boš poslušal druge NEBOŠ...
Staro 24.04.2007, 09:49
Banned

Citat:
Objavil-a ShadeiouS Prikaži sporočila
ti samo poslušaj svoje srce pa boš SREČEN. če boš poslušal druge NEBOŠ...
To pa res.
Staro 26.04.2007, 17:56
Dr.Cottle Uporabnik Dr.Cottle ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Dr.Cottle
Član od: Mar 2007
Sporočila: 12

mali če si gej si gej nč ne morš. pač uživaj. sam ne nobenmu povedat. sej jaz sem biu tud včasih gej. pa sem še zdej. ampak čisto malo.

Značke
gay, jaz, sem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:57.