Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Svet in ljudje

Svet in ljudje psihologija, sociologija, velika vprašanja...

Orodja za teme
Staro 19.05.2007, 14:00
sahlene Uporabnik sahlene ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce sahlene
Član od: Sep 2006
Sporočila: 36
Privzeto Re: Jaz sem gay

Uživaj in bodi srečen s tem kar si . Oziroma: bodi to kar si. Pri 13ih je to težje razumeti, kasneje pa vidiš da te v nasprotnem čaka eno samo skrivanje in zanikanje.

Citat:
Objavil-a Jelengar Prikaži sporočila

Sploh pa pri nas ni gayev. Gayi so v angleško govorečih deželah. Jaz se na tvojem mestu ne bi nič sekiral. Pač, bodi to kar si.
Kaj bolj neumnega pa še živi dan ne!
Staro 19.05.2007, 18:55
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Poznam kup fantičev pri 13-ih in lahko povem, da noben ni toliko zrel, da bi razumel, kaj je gej.
Gre samo za iskanje, raziskovanje samega sebe in v poplavi bedastih informacij, ki dezorientirajo otroke, se obremenjujejo z vprašanji, s katerimi se tudi slučajno ne bi bilo treba. Pri 13-ih se hormoni šele prebujajo in treba jih je usmeriti. Pogovor s starši, mogoče starejšim bratom, sorodnikom, prijateljem.
če bere tole kdo od staršev...naj bo v opozorilo.
Staro 21.05.2007, 15:35
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

No kaj zna kdo sploh razloziti, kdo je gej in kdo ne? Meni tudi ni cisto jasno, kaj, ce se dva tipa tusirata naga? Kaj, ce si ga gledat? Ce si ga tikata? Ce si ga drkata? Ce se poljubita, ali mora biti kaj bolj hard, za biti gay?

Glede raziskovanja, to so sami izgovori, ce te nekaj ne zanima ne bos raziskoval. Ce raziskujes, pomeni, da te ze nekaj zanima, sploh pa ni noben problem, kako si spolno usmerjen, najboljse, da si bisexualen in bodo vsi veseli, problem je samo v druzbi. Mogoce, nekateri mislijo, da ce so ti vsec moski in zenske, da potem nisi gej, ker si bisexualec, sami triki, kakorkoli no, prej ali slej se bo folk ze zresnu.
Staro 21.05.2007, 16:14
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234

Gay je angleska beseda za homoseksualca. Pri nas jim sicer se pravimo pedri, buzeranti, topli bratje in podobno. Jaz jih ponavadi poimenujem homo, kar je skrajsano od homoseksualec. Homo / hetero ......cisto spodobni in nic zanicevalni domaci imeni.

Glede raziskovanja se pa ne strinjam. Ni vsako raziskovanje homo-eroticno. Jaz se spomnim, ko sem bil se mulc, smo se tudi mi sli podobne igrice, kot jih lahko vidis v Felinijevem filmu Amarcord, pa zato tisti mulci niso bili homici. Jaz bi temu dejal, da je to bilo zgolj raziskovanje spolnosti, ki je lahko taksna ali drugacna. Takrat se v bistvu sele zacnes dobro zavedati spolnosti.

Pri skupinskem tusiranju pa gre samo za tusiranje in ne za erotiko. Skupinsko tusiranje je v navadi v vojski, telovadnicah, zaporih in podobno. Gre pac zato, da je tam veliko ljudi naenkrat na kupu in skupinski tusi so cenena (minimalna) varianta kako pac zadovoljiti higienske potrebe - ne seksualne. Na to temo je najbolj znan vic, da moras vzaporu med tusiranjem dobro paziti, da ti na pade milo na tla, ker se ni dobro prepogniti.
Staro 23.05.2007, 20:05
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690

tudi, če si gay, s tem ni nič narobe.....moje mnenje sicerje ,da mal eksperimentiraš, saj si še zelo mlad....vse kar pa delaš, delaj razumno, ter predvsem z zaščito

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 23.05.2007, 21:36
freya Uporabnik freya ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce freya
Član od: Mar 2003
Sporočila: 12.841

Citat:
Objavil-a anarchy Prikaži sporočila
Vsekakor so grupni tusi poceni, samo intimnost je prizadeta. Saj, ce otroka recimo tusiras in mu umivas spolne organe tudi ni nic eroticnega, tudi pri 14 letih, mu lahko pac pomagas se tusirati ane? Aja, no pac otroci se tusirajo in potem pride se se trener zravan tusirat, sej ni nic narobe. Aja, saj veste, kako se v naravi zivali umivajo, kako mama umiva mladice, kaj, ce bi clovek tako umival, kaj je to erotika ali higjena?

Grupne tuse, bi mogli prepovedati, sploh pa, ce nekdo zahteva, da se ti tam tusirat.
ojej anarchy, kake ti streljaš...koliko si že ti star?
spraševal si, kako daleč v splolnih stikih moraš it, da si gay...
poanta ni v tem...gay je gay, homoseksualec, karkol pač takrat, ko čuti privlačnost do istega spola. In sploh ni važno, kakšne spolne stike ima z istim spolom, bojda nekateri skorajda nobenih. Skupna tuširanja, zafrkavanja nimajo veze s tem. Med odraslimi, ki se prostovoljno tuširajo v skupnih kopalnicah, seveda.
Druga stvar, ki si jo omenil, pa je veliko bolj resna. Umivanje spolnih organov otrok pri 14-ih ni primerno, to je že spolno nasilje nad otrokom. Pod spolno nadlegovanje otrok se šteje tudi razkazovanje odraslih pred otroki- kar pa je zelo slabo definirano. V mnogih družinah je golota naraven del življenja...nudistični kampi, tuširanja v odprtih kopalnicah. V drugih je pač drugače, otroci niso navajeni golote in pojav gole odrasle osebe lahko čutijo kot nasilje. Sploh pa ni primerno tuširanje trenerja med otroki, seveda ne govoriva o tuširanju v kopalkah.
Staro 23.05.2007, 23:09
Jelengar Uporabnik Jelengar ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Jelengar
Član od: Feb 2005
Sporočila: 2.234

Citat:
Objavil-a freya Prikaži sporočila
ojej anarchy, kake ti streljaš...koliko si že ti star.
Anarči, tudi mene zanima koliko si star?
Staro 25.05.2007, 16:03
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Citat:
Objavil-a freya Prikaži sporočila
ojej anarchy, kake ti streljaš...koliko si že ti star?
spraševal si, kako daleč v splolnih stikih moraš it, da si gay...
poanta ni v tem...gay je gay, homoseksualec, karkol pač takrat, ko čuti privlačnost do istega spola. In sploh ni važno, kakšne spolne stike ima z istim spolom, bojda nekateri skorajda nobenih. Skupna tuširanja, zafrkavanja nimajo veze s tem. Med odraslimi, ki se prostovoljno tuširajo v skupnih kopalnicah, seveda.
Druga stvar, ki si jo omenil, pa je veliko bolj resna. Umivanje spolnih organov otrok pri 14-ih ni primerno, to je že spolno nasilje nad otrokom. Pod spolno nadlegovanje otrok se šteje tudi razkazovanje odraslih pred otroki- kar pa je zelo slabo definirano. V mnogih družinah je golota naraven del življenja...nudistični kampi, tuširanja v odprtih kopalnicah. V drugih je pač drugače, otroci niso navajeni golote in pojav gole odrasle osebe lahko čutijo kot nasilje. Sploh pa ni primerno tuširanje trenerja med otroki, seveda ne govoriva o tuširanju v kopalkah.
Ja glede privlacnosti vprasanje, ker ljudje, sploh, ko so otroci jih nasprotni spol odvaraca kao, potem kasneje jih privlaci. Ljudje cutijo nekaksno privlacnost med prijatelji istega in drugega spola, samo mogoce ne cutijo spolne privlacnosti do enega ali drugega spola, ker si ne upajo niti eksperimentirati, tko, da, dokler nekaj ne probas, kako sploh ves, ali si eno ali drugo ali morda oboje? Torej, ce samo experimentiras z istim spolom se ne pomeni, da si gay ali je to samo izgovor?

Glede teh tusov, pa se zmeri trdim, da jih morajo ukiniti, ker nudisti, se itak tusirajo nagi in so navajeni videti nago odraslo osebo, baje, se tam tudi dogaja incest, nekateri to javno priznajo, samo vprasanje, kdaj se ta incest zacnel. Odrasla oseba se ne sme sleci tako pred otrokom in seveda niti ne sme gledat otroke pod tusem. Saj ni receno, da jih gleda, ampak tam nima kaj poceti, mora spostovati zasebnost, kar ocitno se ne dogaja, ker nekateri mislijo, da to ni nic kaj takega, sploh pa nudisti.

Ja marsikaj je slabo definirano v zakonu v tem je problem.

Značke
gay, jaz, sem

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:24.