Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 15.09.2008, 16:12
Smaug Uporabnik Smaug ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce Smaug
Član od: Dec 2001
Sporočila: 27.719
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

Drugace pa se popolnoma strinjam: Fuk po 10 minutah poznavanja je zame popolnoma odvracajoca stvar. Mater, se s kurbo se vec casa clovek pogovarja....
Da ne govorim o temu, da ima v takem primeru moj mozgan tendencije procesirati podatke v smeri, da "kura itak nima dosti slame v glavi, da bi se lahko o cem pogovarjala". Rajsi grem potem na kavo s prijateljico, ki zna zbijati sale, rokavice ter zaboje, pa si ga doma na roke vrzem
Staro 16.09.2008, 07:46
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Citat:
Objavil-a Smaug Prikaži sporočila
Drugace pa se popolnoma strinjam: Fuk po 10 minutah poznavanja je zame popolnoma odvracajoca stvar. Mater, se s kurbo se vec casa clovek pogovarja....Da ne govorim o temu, da ima v takem primeru moj mozgan tendencije procesirati podatke v smeri, da "kura itak nima dosti slame v glavi, da bi se lahko o cem pogovarjala". Rajsi grem potem na kavo s prijateljico, ki zna zbijati sale, rokavice ter zaboje, pa si ga doma na roke vrzem
Vsako tele ima svoje veselje in vsak bik ima svoj štrik... To, kolk se človek s k.urbo pogovarja, js res ne vem ... sicer se pa lahko pogovarjaš tudi potem
Hotela sem samo povedati, da pač vse ženske nismo tako zelo romantične in da je to, da smo ženske ful romantične lahko tud plod moške domišljije. Sem pa napisala res zelo karikirano... če ste vzeli dobesedno Sploh je pa velika razlika, če človek začne normalen pogovor, ali pa če začne z nekimi "osvajalskimi frazami", ki jih je nekdo v tej temi tudi predlagal... se mi pa res želodec obrne...
Včasih paše kavica, včasih pa kaj drugega... Vse je odvisno od situacije in razpoloženja. Ampak sama prisegam na strast na vseh področjih (t.j. ne samo pri seksu, da me ne bo spet kdo narobe razumel).

Nazadnje uredil KissMe : 16.09.2008 ob 07:56.
Staro 16.09.2008, 08:09
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137

Citat:
Objavil-a KissMe Prikaži sporočila
Vsako tele ima svoje veselje in vsak bik ima svoj štrik... To, kolk se človek s k.urbo pogovarja, js res ne vem ... sicer se pa lahko pogovarjaš tudi potem
Hotela sem samo povedati, da pač vse ženske nismo tako zelo romantične in da je to, da smo ženske ful romantične lahko tud plod moške domišljije. Sem pa napisala res zelo karikirano... če ste vzeli dobesedno Sploh je pa velika razlika, če človek začne normalen pogovor, ali pa če začne z nekimi "osvajalskimi frazami", ki jih je nekdo v tej temi tudi predlagal... se mi pa res želodec obrne...
Včasih paše kavica, včasih pa kaj drugega... Vse je odvisno od situacije in razpoloženja. Ampak sama prisegam na strast na vseh področjih (t.j. ne samo pri seksu, da me ne bo spet kdo narobe razumel).
Jaz sem te takoj narobe rzaumel.....
Staro 16.09.2008, 08:25
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Vračilo je bilo enako karikirano. Verjetno si hotela povedati, da zenskam (kot populaciji - ne govorimo o konkretni ženski) za skok v posteljo ne paše astronomska dolga predigra. Jaz sem temu v kontro postavil sebe (kot konkretnega moškega), ki je izpostavil, da na hitri f*k ne tiščim zato, ker bi se bal, da to njej ne bi bilo všeč, pač pa zato, ker to meni ni všeč.

Je pač tako da je stopnja vulgarnosti ki si jo ženska ob meni lahko privošči sorazmerna s tem kako dobro jo poznam. Moja specifika pač.
Staro 16.09.2008, 08:40
Mojster

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
Vračilo je bilo enako karikirano. Verjetno si hotela povedati, da zenskam (kot populaciji - ne govorimo o konkretni ženski) za skok v posteljo ne paše astronomska dolga predigra. Jaz sem temu v kontro postavil sebe (kot konkretnega moškega), ki je izpostavil, da na hitri f*k ne tiščim zato, ker bi se bal, da to njej ne bi bilo všeč, pač pa zato, ker to meni ni všeč.

Je pač tako da je stopnja vulgarnosti ki si jo ženska ob meni lahko privošči sorazmerna s tem kako dobro jo poznam. Moja specifika pač.
Predvsem sem merila na to, da take bedarije, kot jih je pisal fr7pu2af9b na 12. strani (primer: Bejbi, a greš z mano, jaz sem z drugega planeta), vsaj pri meni, zagovo ne užgejo. Imajo boj direktni pa tudi tisti, ki ne kvasijo neumnosti, velikoooooooooo več možnosti
Staro 16.09.2008, 09:08
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137

Citat:
Predvsem sem merila na to, da take bedarije, kot jih je pisal fr7pu2af9b na 12. strani (primer: Bejbi, a greš z mano, jaz sem z drugega planeta), vsaj pri meni, zagovo ne užgejo. Imajo boj direktni pa tudi tisti, ki ne kvasijo neumnosti, velikoooooooooo več možnosti

Morda kaj takega, prej boš dala, prej boš frej.....
Staro 16.09.2008, 09:22
Mojster

Citat:
Objavil-a ss77 Prikaži sporočila
Morda kaj takega, prej boš dala, prej boš frej.....
Jah no... če je tip simpatičen, če ima pravi pogled in to reče s pravo mero samozavesti...
Staro 16.09.2008, 11:06
Pacijent

Citat:
A take stvari dejansko sploh imajo kakšno realno možnost, da vžgejo? Mislim... ever?
Staro 16.09.2008, 11:08
Mojster

Citat:
Objavil-a mrjerry Prikaži sporočila
A take stvari dejansko sploh imajo kakšno realno možnost, da vžgejo? Mislim... ever?
Evo, točno to sem mela v mislih... tip pa misli, kakšen zapeljivec je in kakšno globokoumnost se je spomnu
Staro 16.09.2008, 11:15
Pacijent

Hjah no, v biti mi tudi "Hejla, zdajle bi s tabo najprej spil en dober šampanjec, potem bi te pa poševil v avtu" ne deluje dosti bolje.

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 11:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 20:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:09.