Nazaj   Siol.net forumi > Multimediji > Mobilna telefonija

Mobilna telefonija mobilna telefonija in tehnologija

Prikaži rezultate anket: Pri katerem mobilnem operaterju ste (oz. iz katerega največ kličete)?
Mobitel 29 50,00%
Simobil 26 44,83%
Debitel, Izi mobil, M mobil...in ostali 3 5,17%
Glasovalci: 58. V tej anketi ne moreš sodelovati

Orodja za teme
Staro 10.02.2007, 23:29
porota3 Uporabnik porota3 ni prijavljen
Banned
Član od: Jan 2006
Sporočila: 40
Privzeto Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Če imaste oba povejte, katerega več uporabljate....

Jaz sem pri Simobilu....
Staro 11.02.2007, 07:23
fancy Uporabnik fancy ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce fancy
Član od: Feb 2005
Sporočila: 1.950
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Debitel ne pa Dibitel
Staro 11.02.2007, 08:09
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.226
Wink Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Trenutno sem na Mobitelu sam mam v planu da prestopim k Si.mobilu ker je cenejši...
Staro 14.02.2007, 11:07
parrot Uporabnik parrot ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 1
Privzeto Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

Pri Mobitelu in tam tudi ostajam. Nekatere cene so morda malenkost višje, po drugi strani pa so boljši pri tehnologiji, pokritosti, zanesljivosti delovanja, kakovosti klicnega centra itd.
Človek, ki se znajde pa lahko pride skozi zelo poceni. Mobitel namreč edini v Sloveniji ponuja telefone z 12 mesečno vezavo. De facto je izvedljiv naslednji scenarij:

1. Skleneš naročniško (ali podaljšaš, obenem pa pogledaš, če imaš kakšne aktivne akenkse)
2. Vzameš 1 GSM telefon z vezavo 12 mesecev. Hkrati vzameš ŠE EN UMTS telefon z vezavo 24 mesecev
3. Prideš čez 12 mesecev in vzameš še en GSM telefon z vezavo 12 mesecev.
4. Prodaš telefone na bolhi, pri vsakem zaslužiš 50 EUR in imaš v žepu 100 EUR zaslužka. S tem denarjem pa kriješ nakup tretjega telefona, ki ga tudi dejansko uporabljaš. Na ta način lahko prideš do ZASTONJ telefona vsaki dve leti.

V glavnem: SImobil v 24 mesecih omogoča nakup 1 telefona po znižani ceni, Mobitel pa kar treh (3) telefonov po znižani ceni!. Razlika je ogromna in odpira možnost zaslužka/prihrankov.

Dodatni bonus je tudi v tem, da Mobitel telefonov ne zaklepa nase. Sicer se da večino poceni odkleniti, a poseg uniči garancijo, kar pa vpliva na prodajno ceno.
Poleg tega Mobitel ne brendira svojih menijev v stilu Simobila. Pri prodaji je to moteče, še posebej, če je kupec pri drugem operaterju in ne želi na svojem telefonu gledati (zanj neuporabnih) menijev Vodafonea.
Staro 14.02.2007, 14:10
Mojster

Mene pri Mobitelu moti samo to da ma visoke cene in goljufa uporabnika posebi mobi uporabnika...Tut Mobitel bi lahk znižal cene sej ma največ uporabnikov sam ne rajš zvišajo cene ker so postali požrešni..fuj...
Staro 14.02.2007, 14:38
3nity Uporabnik 3nity ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce 3nity
Član od: Nov 2001
Naslov: Sm se nehala iskat, ker je itak BV
Sporočila: 21.664

SiMobil (od začetka)
The kind that makes devils cry
Staro 14.02.2007, 15:40
btomaz Uporabnik btomaz ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2005
Sporočila: 19
Thumbs down Re: Pri katerem mobilnem operaterju ste? Mobitel, Simobil, druga podjetja..

SImobil, vendar slabe volje . Pokritost stavb in dela mesta Maribor, katastrofa.
Staro 20.02.2007, 16:22
Scudder Uporabnik Scudder ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Scudder
Član od: Dec 2006
Sporočila: 47

Mobitel.

Zaradi res ugodnih cen mobilne interneta ki ga vedno bolj uporabljam. Na mesec 10mb zastonj ni malo.

Pa še pokritost je odlična in cene MMSov so enake SMSom. Boljši imidž ima, ter kot je zgoraj omenil nekdo, akcije so bolj ugodne (na 12 mesecev nov mobilnik).

Itak pa bi klici bi cenejsi ce nebi vsi nepremisljeno bezal na Simobil.. :P
Staro 26.04.2007, 22:40
arturius Uporabnik arturius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce arturius
Član od: Jan 2007
Sporočila: 104

Mobitel je morda malo dražji, ampak ima boljše storitve in poleg tega se da prihranit z raznimi fintami kot so brezplačni videoklici. Poleg tega je prenos podatkov hitrejši in cenejši kot pri konkurenci in to je meni zelo pomembno, pa še Planet kickss VFL's ass. Skratka, itak, da sem na Mobitelu.
Staro 27.04.2007, 07:11
Mojster

Citat:
Objavil-a arturius Prikaži sporočila
Mobitel je morda malo dražji, ampak ima boljše storitve in poleg tega se da prihranit z raznimi fintami kot so brezplačni videoklici. Poleg tega je prenos podatkov hitrejši in cenejši kot pri konkurenci in to je meni zelo pomembno, pa še Planet kickss VFL's ass. Skratka, itak, da sem na Mobitelu.

Mobitel da je malo drag ti si malo smešen Mobitel je kr fino drag in zraven še goljufa stranke tebi če je prav da te goljufa pa naj te Simobil pa je naj bol poceni pa kaj če nima vseh storitev vglavnem da so cene nižje kot pri Mobitelu...

Značke
druga, katerem, mobilnem, mobitel, operaterju, podjetja, simobil, ste

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:51.