Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 20.02.2007, 09:40
Nodika Uporabnik Nodika ni prijavljen
Banned
Član od: Mar 2006
Sporočila: 355
Privzeto Re: najslabši dopust

Citat:
Objavil-a potovalka Prikaži sporočila
Na ne ravno potovalnem forumu sem zasledila to temo, pa bi rada od vas več potujočih rada izvedela katerega vaših dopustov bi označili kot - to pa ne in seveda zakaj.

Bom kar sama povedala kot prvega - dopust na Rabu, kjer so nam domačini ( mladeniči, ki še vedeli niso zakaj, oz.so slišali od starejših ) metali paradižnike v okno.

Čateške toplice - termalna "riviera " umazana in totalno OFF. Sobe kot ribje konzerve in kljub pisno izraženi želji glede sobe z pogledom na park - smo dobili sobo s pogledom na parkirišče, poleg glavnega dvigala in stopnišča. Rezervirali smo pa tri mesece prej..........Naslednji dan smo odšli, čeprav smo že plačali počitnice in se šli hladit na Pohorje.

Pariz - Totalno hotel na nivoju beguncev ( Ne spomnim se imena ) V tisto ubogo sobico nas niso spustili, dokler te malodane niso telesno pregledali. Z potnim listom si moral malodane tudi na zajtrk, ki tega imena ni vreden in ostala hrana tudi ne.

Pa vi?

Ti dve besedi ne gresta skupi... najslabše pa dopust.

Nazadnje uredil Aldebaran : 20.02.2007 ob 10:27.
Staro 22.02.2007, 17:13
Matilda Uporabnik Matilda ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Matilda
Član od: May 2002
Sporočila: 577

Marsikatero potovanje, kjer je bila agencija posrednik.
Ponavadi ****... 2 dni, pol pa si naredim svojo štorjo, ki mi je nihče ne more pokvarit. Nikoli se ne zanašaj na druge. Ko te cel avtobus čaka 15 minut več, kot je bilo dogovorjeno...so what...tu sem morda zadnjič in če mi paše bom pojedla tisti kebab do konca pa makar crkla. Vedno bo ovodič počakal. In če mi karkoli reče, ga ignoriram 1., 2. 3. 4. si faše vse propuste, ki jih je naredila agencija. Ko pa godrnjajo sopotniki, se lepo nasmejem in rečem, dajmo uživajmo, smo na dopustu...kaj pa je 15 minut prej v hotelu v primerjavi s tem pogledom. Seveda pa ne moreš ignorirat prav vse dogovore. Ampak ne mi težit za vsako stvar.
Pred dvema letoma nas je "zanan" SLO agenicija na potovanju po Maroku prodala maroški agenciji (brez naše vednosti), kar je pomenilo, da naš vodič ni imel nobene besede. Ajme, tistemu Mohamedu ni bilo lahko z nami. Predvsem zato, kjer se mu je zeloooo mudilo vsak večer priti v hotel čim prej. Ne glede, na prekrasne spote, kjer smo želeli fotografirati, ne glede na muzeje, ki so bili v prpgramu pa so bili (glej, glej) prav tisti dan zaprti. Najboljše od vsega pa je bil trenutek, ko je na letališču besen strgal kuverto prispevkov. Kolikor je vložil, toliko je dobičl. Bili smo mu tako odveč, da se je kar kadilo. Za razliko od sosednjega avtobusa, kjer so imeli strička, ki jjim je dal vse in še več.
Staro 23.02.2007, 08:07
PoisonIvy Uporabnik PoisonIvy ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce PoisonIvy
Član od: Feb 2003
Sporočila: 17.142

zarad takihle prigod sovražm agencije in hodim vedno na dopust v lastni režiji...

ne morem rečt da sem kdajkoli mela res slab dopust, še najslabš mi je ostala v spominu Grand canaria, pa ne da je blo karkol narobe z apartmajem, itd , ampak takrat sem ugotovila, da men izumetničen turizem ne sede..... odkar sem začela hodit izključno v exotiko, seveda na lastno pest, se mam pa itak d best!
Staro 02.03.2007, 17:16
striglav Uporabnik striglav ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2007
Sporočila: 3
Privzeto Tunizija z agencijo GULLET

Lani smo letovali v Port el Kantaoui hotel club selima v Tuniziji preko Gulleta.Prvi šok smo doživeli ob prihodu v hotel , saj ni bil isti kot je bila slika v katalogu.Pozneje se je izkazalo ,da je slika hotela,ki je bil oddaljen 500m od našega hotela.Po razmestitvi v bungalovih smo ugotovili ,da je v njih polno ščurkov-po pritožbi so vse sobe dezinficirali ,kar pa niso naredili v hotelu kjer smo imeli ščurke do konca letovanja-tudi v jedilnici.Tudi bungalovi niso bili tako blizu hotela kot je bilo označeno v katalogu.Umazanija v jedilnici,prepiri z osebjem-umazan pribor itd..Tudi po posredovanju z vodičko ni bilo nič bolje.
Ko smo prišli domov smo se pritožili agenciji kjer smo bukirali -SONČEK in GULLET. Odgovor je bil,da v teh krajih je polno insektov in je to normalno.
Ko pa sem zasledil tudi v letošnjem katalogu isti hotel se mi je obrnil želodec in nisem si mogel kaj kot opozoriti vse ,ki nameravajo letovati v tem hotelu.

Pišete mi lahko na: striglav@gmail.com
Staro 08.03.2007, 11:20
Budboy Uporabnik Budboy ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Budboy
Član od: Sep 2005
Sporočila: 73

:D Najslabša destinacija kjer sem doslej letoval.
In zmagala je HRVAŠKA...
Itak pa že kar nekaj let ne hodim več dol....
Škoda je bilo vsakega tolarja ki sem ga zamenjal v kuno.....
Edino moj pes Rufus (shitzu) je hrvaškega porekla in je car lazar....
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :

Nazadnje uredil Faust : 18.03.2007 ob 17:04.
Staro 18.03.2007, 16:02
MIHAZUPAN Uporabnik MIHAZUPAN ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 3

NAJSLABŠI DOPUST Z ILIRIKO ALL INCLUSIVE 4 * ALL INCLUSIVE

podrobno se pozanimajte o tem dopustu da ne boste razočarani.Nobene pohvalne besede, dobre stvari samo slabo.Pozor cena odlična vendar ponudba zavajajoča
Staro 19.03.2007, 12:50
Trobentica* Uporabnik Trobentica* ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Trobentica*
Član od: Mar 2007
Sporočila: 4

Najslabe je bilo v lastni režiji, ampak samo zaradi vremena.
Staro 19.03.2007, 16:21
solsikke Uporabnik solsikke ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce solsikke
Član od: Nov 2003
Sporočila: 16.452

Citat:
Objavil-a MIHAZUPAN Prikaži sporočila
NAJSLABŠI DOPUST Z ILIRIKO ALL INCLUSIVE 4 * ALL INCLUSIVE

podrobno se pozanimajte o tem dopustu da ne boste razočarani.Nobene pohvalne besede, dobre stvari samo slabo.Pozor cena odlična vendar ponudba zavajajoča
Sicer ne vem kam si šel, ampak ravno sem slišala same pohvale (res izjemne) na račun takšnega paketa, ki ga prodaja Ilirika v imenu neke avstrijske turistične agencije (Antalya).
Tako da boš moral najbrž povedati kaj več, kam in predvsem s kom si šel (Ilirika povečini samo trži druge agencije).

P.S. Vidim še v drugi temi, za kateri paket gre. MOja prijateljica se je s tega potovanja ravno vrnila (šla je 10.3.) in je izjemno navdušena, tako da že razmišlja tudi o naslednjem letu.
Prav tako sem točno za ta program slišala še nekaj drugih izjemno dobrih kritik.
Očitno ste imeli ravno vi smolo.
Staro 23.08.2007, 08:37
anejka Uporabnik anejka ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 15

no, letos sn bila na djerbi preko soncka in seveda guleta. no, do letališča na slovenski strani je bilo vse ok. ko pa sma prišla tja pa se je začelo, tam čakaš da te sčekirajo tut podve uri če je treba nobenmu se čist nič ampak res čist nič ne mudi, pol si mogu vsepovsod neke liske izpolnjevat. no pol nisma najdla naše skupine pa sma nemškega predstavnika gulllet vprsšala kje se zbira slovenija, žalostno še za svoje ne vejo!! rekli so tu okol neki, bli so pa vsi tam okol, še ostali: pol pa se znajdi. no, ko pa pridema v hotel pa se je začel žur. klučo od sobre pol ure nisn dobla, pol pa le povejo kaj je narobbe. hotel je bil poln in so dve rezervačiji naredili na eno sobo in sma ostala brez sobena recepciji se jim tudi nikamor ne mudi, prev ***e se jim, če jih čaka deset al pa en.pol pa mi to pove niti čut o tem nisn hotla, ko pa rečem naj še tretjič razloži pa me nahruli do you speak english? yes or no!! mislim totalno brezobrazni!! ampak smo pol dobili drug hotel ob pol petih! prišli pa smo ob enih!!! v tistih drzavah mors resničn met potrpljenje kr vsepovsod čakaš ko butll!!!!
Staro 25.08.2007, 10:49
tomby Uporabnik tomby ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2007
Sporočila: 4

anejka:

NE IŠČI SLOVENIJE V TUNIZIJI!

Značke
dopust, najslabŠi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:53.