Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > Tehnična pomoč

Tehnična pomoč za naročnike storitev...

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.01.2007, 16:18
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Član od: Jan 2006
Sporočila: 861
Privzeto Re: Internet hitrost zadnje dni

Citat:
Objavil-a wishmaster
To pol pomeni, da gre ADSL preko bakra, ADSL2+ pa preko optike ?
tako je.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2007, 17:29
miro74 Uporabnik miro74 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 510

Citat:
Objavil-a storz
lahko tudi da ni več dovolj optičnih vlaken, zakaj piše da ni ne vem, ampak glede na to da ima IPBAN DSLAM, samo UTP (do 100 metrov) ali optične SFP konektorje (mislim da do okolil 80km) se seveda odločijo za optiko.

lp,
storz
No ker v čertek je zopet nenormalno kockalo na vseh kanalih, v petek pa je nehalo okoli 14 ure. Preden je nehalo nekaj časa niso delovali klici na območje naše centrale in ne nazven PSTN in ISDN. Tud bankomati ne. Zgleda da se je nekaj delalo na povezavah.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2007, 19:11
dal Uporabnik dal ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2002
Sporočila: 990

Citat:
Objavil-a modelko
kwa je pa to:
spet kak virus spam? al se splača posnet?
Nikar tega ne snemaj / poganjaj, gre za nateg.
Odgovorite s citatom
Staro 01.01.2007, 20:35
urkl Uporabnik urkl ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 5

katastrofa glede hitrosti interneta.že pred prazniki je povezava delala po polžje,(da željeno stran odpre,je treba čakat,čakat........) in mislim DRAGI SIOL,da bo treba to mal pošlihtat,ali pa dati polvično ceno za take storitve.pa ne zdaj takoj rečt,da je comp okužen in podobne fore.gre pa to preko centrale Ponikva.
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2007, 09:31
storz Uporabnik storz ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce storz
Sporočila: 861

Citat:
Objavil-a urkl
katastrofa glede hitrosti interneta.že pred prazniki je povezava delala po polžje,(da željeno stran odpre,je treba čakat,čakat........) in mislim DRAGI SIOL,da bo treba to mal pošlihtat,ali pa dati polvično ceno za take storitve.pa ne zdaj takoj rečt,da je comp okužen in podobne fore.gre pa to preko centrale Ponikva.
zadnji teden smo dobili dva klica od uporabnikov, ki sta na tej centrali, od tega je bil en za spremembo gesla.

Prosil bi, da vse programe za snemanje z interneta ugasnete, si naložite www.dumeter.com pa probajte mal snemat s http://file.siol.net/igre/ Potem naredite scrrenshot pa mi pošljite pa bom preveril kaj bi lahko bilo še.

lp,
storz
Odgovorite s citatom
Staro 03.01.2007, 09:02
d28 Uporabnik d28 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce d28
Član od: Dec 2006
Sporočila: 460

Danes pa tudi pri meni sračka internet, ker je res polžje počasno. Kaj spet delate Siolovci?
Staro 07.01.2008, 13:43
DeanB Uporabnik DeanB ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 1

Morda ni prava tema, pa vendar me zanima, ko je že bilo govora o hitrosti interneta v Biljah ...
Jaz še nisem priključen na Biljensko centralo, kljub temu, da stanujem v Biljah (novo naselje) so me dali na centralo v Bukovici ... in sedaj sem predaleč da bi vzel paket trio. To tudi pomeni, da ne dobim človeka, ki bi mi znal povedat, kdaj bo to možno ... noja, že dooooolgo obljubljajo, ko bo to, ko bo ono, ko bo cesta ... sedaj je vse kar so rekli, da je predpogoj, priklop pa še ni možen in še vedno nihče ne ve, skomigne z rameni, da n-to telefonsko številko, na kateri naj bi bil kdo, ki naj bi kaj vedel ... . A je sploh kje kdo, ki kaj ve kaj se bo in kdaj se bo kaj gradilo, uredilo ... ???
Jaz ne vem no. Človek pride z denarjem v žepu, jim ga moli pod nos, njim pa se ...
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dni, hitrost, internet, zadnje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Hitrost ADSL creativ1 Tehnična pomoč 75 21.06.2008 14:11
Internet ne dela mato02 Tehnična pomoč 9 18.12.2006 07:06
[Matematična naloga] Polž in elastika Neuromancer Znanost in okolje 52 13.10.2006 12:20
Internet več ne dela rocco199 SiOL TV 4 04.10.2006 12:11
povezava na internet prek modema (2 racunanika) jeanmike Tehnična pomoč 3 02.10.2006 11:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:00.