Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 29.09.2017, 17:52
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Re: Neresnost - "nategovanje"

Kot je že bilo omenjeno zmanjšujejo kader tehnične pomoči in teren na minimum,kar si seveda lahko privoščijo,na račun tega trpijo pač uporabniki ki imajo kakršne koli večje ali manjše težave.
V glavnem pri meni so se opekli ampak je premalo takšnih,ki si upajo kaj storit.
Odgovorite s citatom
Staro 29.09.2017, 18:12
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.075

Citat:
Objavil-a astuhec Prikaži sporočila
Ja, saj se že dogovarjam z drugim ponudnikom.
Pri Telekomu res nekaj ne štima...na to kažejo tudi odgovori v tem postu.
Zgoraj odgovor Mojce, da so na reklamacijo odgovorili 27.9.....kako, če pa je na Moj Telekom status reklamacije "v reševanju" in to šele od 28.9.
Sedaj moram nekako samo iztržiti prekinitev sklenjene pogodbe za drugi Paket Modri - kar mislim da ne bo težave, saj priklopa sploh niso vzpostavili.
Prvi paket Modri pa bom prekinil Decembra, ko se steče vezava...in takrat upam, da bo nastopilo nekoliko prijaznejše obdobje....

Samo mimogrede...od kar so me dvakrat nateg**** z terminom priklopa se sploh več ne oglašajo....sploh ni znano, če sploh še imajo namen.
Ja je kar sranje vse skupaj...

Samo treba se je pa zavedati ,da tudi drugje ni vse rožnato...

Govorim iz prve roke. Sem uporabnik telekoma in telemacha. Pri telemachu trenutno res samo dtv , a to že kar nekaj let ,in se tudi tam občasno rado kaj zaplete.

Lahko pa rečem ,da odzivni čas prihoda tehnika je pa res v prid telemacha,Imajo na vsakem področju serviserja ali več. Telekom je pa očitno tu naredil velik kiks ,ker je zmanjšal serviserje pod minimum.In če sem prav razumel lahko en sam serviser preleta po celi regiji.

Sama možnost ,da lahko uporabnik sam menja modem v primeru okvare v telekomovem centru je vsaj meni zgrešena.

Kot prvo je modem oprema telekoma ,in jim na takšen način uporabniki samo brezplačno pomagamo da sami letamo za opremo.

Po drugi strani ,pa realno menjati modem in opraviti nastavitve potem tega istega modema je tehnično sposoben zelo mali odstotek uporabnikov. Saj menja ga še vsak. Potem se pa začne.. Ne dela to ,ne dela to....In potem se začnejo klici na help desk in kkrog se počasi začne zapletati.. No pa sem malo zašel...

lp
Odgovorite s citatom
Staro 29.09.2017, 19:18
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254

@cveto...,pozabil si dodati,da lahko ta modem dobiš tudi po pošti..,torej ti ni treba zaradi modema nikamor!V kolikor pa ni uporabnik sposoben priklopiti modema in nastaviti (vrat)port..,potem pač izbere 3tjo možnost in ga obišče tehnik in mu modem dostavi in priključi!
Odgovorite s citatom
Staro 29.09.2017, 19:36
Mojster

Ne piši nekaj na pamet,ker nimaš pojma sem imel problem da so na modemu utripale vse lučke ni dela ne internet ne tv.
Prva misel je bila da je šel modem,še isti trenutek sem pospravil modem in šel v telekomov center po novega,ga tudi dobil priklopil in zadeva ni delovala.
V telekom centru so nov modem vpisali in zadeva bi morala delat ampak glej ga zlomka spet vse lučke utripajo torej ne dela nič.
Rabili so en teden da se je oglasil tehnik in po pol ure klicanja na njihov center je zadeva končno začela delat.
Kaj so ugotovili,to da je bila napaka na eni od mojih priključenih naprav ampak jaz še sedaj uporabljam vse svoje naprave pri drugem operaterju in zadeve špilajo v nulo.Tudi na telekomu je potem špilalo naprej ampak oni niso priznali napake.
Odgovorite s citatom
Staro 29.09.2017, 19:50
DINAMIK Uporabnik DINAMIK ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2007
Sporočila: 254

Pojma nimaš sam,če bi ga imel nebi čakal tehnika!
Odgovorite s citatom
Staro 30.09.2017, 01:08
Mojster

Ja prav imaš pokicat bi moral tebe pametnjakovič
Odgovorite s citatom
Staro 30.09.2017, 09:16
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 936

Za naslednjo podobno težavo:

Splošno znano znanje je, da ti na SIOL-ovem modemu utripajo vse lučke, če se na DATA zazna MULTICAST. Če ne veš, kje in kaj si nazadnje delal na svoji opremi pač izključiš modem in iztakneš vse kable iz RJ 45 vtičnic. Vključiš modem in počakaš da se sinhronizira. Lepo enega po enega priklapljaš nazaj podatkovne kable. Ko vtakneš nek kabel in začne modem zopet utripati veš, da je napaka porabnik na tem kablu...
Staro 30.09.2017, 11:34
Mojster

Pa saj to sem naredil pa ni pomagalo in potem ko je tehnik po enem tednu le prišel ,je naredil enako in tudi takrat ni delalo po nekaj klicih na centralo je po pol ure zadeva začela delat.
In pred utripanjem modema in po odpravi napake se na opremi ni nič spreminjalo nobenih kablov pretikalo itd.
Kot sem omenil sem prinesel nov modem in ni bilo nič boljše,kaj so potem naredili ne vem ampak za čuda je začelo delat.
In ista oprema sedaj dela tudi pri drugemu operaterju brez napake zaenkrat.
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2017, 08:03
-JM- Uporabnik -JM- ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2008
Sporočila: 695

@krepki

A T2 ima pri vas na centrali svojo opremo, ali si na BRO. Ti dela Multicast ?
Odgovorite s citatom
Staro 02.10.2017, 19:58
Mojster

Ja T2 ima na centrali svojo opremo in multicast mi dela
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nategovanje, neresnost

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
kockanje TV in neresnost Siol-a Imhotep SiOL TV 16 11.01.2009 20:36
Neresnost siola sburner Tehnična pomoč 9 14.10.2008 06:34
Neresnost siola! Rene Kotnik Tehnična pomoč 17 19.09.2008 22:40
Neresnost SiOLa snahad00 O storitvah 0 24.06.2008 15:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:11.