Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 31.01.2007, 16:57
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166
Privzeto Re: Policijska akademija v Tacnu II.

1000 prijavlenih??? uuu, madonca to pa je številka..sej koliko jih pa sploh uzamejo???(250?) pol morš pa res izstopat, da te uzamejo..sam morte se zavedat, da ni vsak za vse, tko da se tale 1000 slej ko zmanjša.?

Kero stopnjo izobrazbe pa mate???(ok min.V. to vem) oz. kje trenutno delate oz. študerate če kje.
Staro 31.01.2007, 17:05
vernika Uporabnik vernika ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 12

tea10:

to mi je povedal en kolega, ki pozna enga policijskega inšpektorja in se je pogovarjal z njim-
Staro 31.01.2007, 17:23
tea10 Uporabnik tea10 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 22

cau !

upam, da res to drži.

ja, sej tm okol 300 jih je kao že dobilo neg. odločbe, ker ne izpolnjujejo formalnih pogojev.
pol pa kr bo verjetno na teh trestih.. sam, če jih pa je res premalo pa pol verjetno ni bojazni.

jst drugač sem trenutno abs, ja formalno imam pa zaenkrat V. stopnjo.
me pa ta delo res full zanima in veseli, čeprav so mi nekateri odsvetovali. mene osebno kr daje mal panika, kako bodo te testi, sej sem se res full pripravila v teh pol leta. sam vseeno.

ima mogoče kaj vč inf. glede pooblastil, kakšna sploh imas glede na to, da bi se izobraževali po tem skrajšanem programu ?? oz, kar koli več inf. tudi neuardnih

lp
Staro 31.01.2007, 17:44
vernika Uporabnik vernika ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 12

tea10:

na katerem faksu pa si absolventka? jaz sem absolventka na policijsko-varnostnem faksu, pa me je tega najbolj strah, da izpadem. Ta kolega, ki mi je povedal za št. razpisanih mest, me je opozoril, naj ne razglašam preveč, da delam faks, kajti niso najbolj navdušeni nad "študiranimi" kandidati. Veliko bo odvisno od tega, kaj poveš na individualnem razgovoru in sicer, da faksa sploh kaj veliko ne omenjaš-potem si pa mislijo:"Glej ta ima pa faks,ta bo gotovo hotela se šefico delat in hitro napredovat ter drugim pamet solit"
lp
Staro 31.01.2007, 18:10
Novinec

sem abs. na fu- ja to sem tut jst slišala, da se ni fajn preveč hvalit s tem, ker tudi ni moj namen.
jst če bom sprejeta vem v kaj sem šla, ni moj namen nekaj pametvat.
pa tebi leži meja oz. to varovanje? si se kej mogoče kaj pogovarjala o tem?
tko fizično si se kaj pripravljala oz. se kej poznimala o teh testih?

pa je to pol res, da jih je full premal prijavljenih, a pol vse povabijo k sodelovanju al kaj?

kje pa ti je najbližja meja?
lp
Staro 31.01.2007, 18:21
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166

lolo, ja južna, sam pol so objavl po celotnem ozemlju RS. Pa nej bi se prilagodil tvojemu bivalnemu okolju.(bližina) sam kj več pa ne vem.

Pol bi blo lpo da poveste kko je blo, pa druge stvari, če bomo nove policistke dubil
Staro 31.01.2007, 18:23
barbara-m Uporabnik barbara-m ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 13

Ojla!
Jaz sem tud absolventka na FVV.:D
Kdaj pa imata vidve preizkus telesne zmogljivosti? Jaz mam 9.2 in sem bla čist šokirana včeraj ko sem dobila odgovor. Nažalost nimam take kondicije kot eni tukaj na forumu Lahko samo upam, da bom uspela kaj nadoknadit v tem tednu ki ga mam še pred sabo, ker trenutno stanje je........ojooooj.....mal me je že strah
Staro 31.01.2007, 18:57
Novinec

cau !

jst imam to preverjanje 12. feb. Glede kondicije me neki full ne skrbi, ker čakam ta razpis od aprila naprej, tko da sem se ves ta čas vsaj z nečim ukvarjala-- prve mesce vsak dan fitness, zadnje pa bolj tek, ker je itak skos dobro vreme. grem pa jutr in še drug teden v fitness mal pogledat, poleg tega pa še mal zunaj Cooperja vadit. edin tist poligon mi je mal rizičen. kr se tiče psiholoških testov pa nimamo kaj, kar bo pa bo.

milsim, da ti ni treba nekaj full skrbet, ker pogoji niso prav hudi.. pejt jutr mal laufat, vzemi uro in se mal štopi, tko da mal dobiš občutka za tempo in tko vsaj cca.1600 m. tko jst delam.. pol mal se prelaufam tistih 60m v cca. milsim da tm okol 12 s. skok v daljino tut lahko mal zmeris. edin tist poligon je mal težje doma vadit.

lp
Staro 31.01.2007, 19:11
Novinec

Tea hvala za spodbujanje, se bom čimbolj potrudila v tem tednu in upam da bo šlo, če ne ......pa drugič. Vsekakor se ti oglasim v ponedeljek in ti poročam kako je bilo. Uživaj!
Staro 31.01.2007, 19:33
Novinec

Ups, v petek sem mislila, ne ponedeljek..... , uglavnem, zagotovo poročam.Čaw

Značke
akademija, policijska, tacnu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 02:16.