Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Znanost in okolje

Znanost in okolje za vse naravoslovne navdušence

Orodja za teme
Staro 15.03.2007, 05:00
paradox Uporabnik paradox ni prijavljen
*One & Only*
Prikazne slike uporabnika/ce paradox
Član od: Jul 2003
Sporočila: 11.135
Privzeto Re: NLP -ugrablja

Citat:
Objavil-a temp15 Prikaži sporočila
prebrav sm celo temo, pikado ne bluzi

vesolci opstajajo. če bi prišli k nam bi mogoče prišli v miru in razkrili svojo tehnologijo. gledov sem stargate in tam je bilo veliko primerov kako so videti nezemljani. nekateri so paraziti ki imajo ljudi v suženstvu.

piramide so delo teh parazitov, uporabljali pa so jih za pristajanje svojih velikih vesolskih ladij. jaz se jih ne bi ustrašu. povabu bi jih na per al pa cockto.
Stargate command reporting to temp15: "All parasites from outer space have been successfully eliminated"

Long live human race :D
Staro 15.03.2007, 11:41
Marduk1 Uporabnik Marduk1 ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Marduk1
Član od: May 2006
Naslov: Sverige
Sporočila: 1.222

Js sm vidu že najmanj miljon vesoljcev. Pa še vsak dan jih srečujem. Pa še z mano živijo. Pa še sam sem vesoljec.
Staro 19.03.2007, 11:53
nemanja2 Uporabnik nemanja2 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce nemanja2
Član od: Feb 2007
Naslov: Ljubljana-Fužine
Sporočila: 16

men se zdi da preveč priteravaš

Nezmljani nas gledajo kaj počnemmo mi na zemlji men sezhdi da bi gotovili kaj je naša šipkost
Staro 19.03.2007, 16:58
Whitezero Uporabnik Whitezero ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Whitezero
Član od: May 2004
Naslov: Vis Uban
Sporočila: 194

Nemanja2 - daj prosim piši v knjižni slovenščini, si tak RETARDIRANEC, da ne spreminjaš svojega sloga pisanja, ki ga razumeš edino ti. Vsi drugi pa se mučijo z dešifriranjem tvoje pisave.

Se vidi, da slabo znaš slovenščino, ker živiš v fužinah, kjer je veliko "južnjaščine"

In ja vesoljci smo mi, nezemljani pa nismo mi, ker to so bitja, ki so zunaj našega planeta Zemlje.
Če bodo kdaj nezemljani nas obiskali bo več možnosti z namenom asimilirati našo raso in pokoriti svoj planet. Ne pa pomagat in živet v sožitju z Zemljani.

Tako je pač, osnovni zakon preživetja in širjenja je prioriteta. Zato bo prvi stik z nezemeljsko raso nasilen, kasnejši pa bodo miroljubni. Vsaj jaz tako menim.

"Hallowed are the Ori!!!" :cool2:
Staro 20.03.2007, 23:04
nemanja2 Uporabnik nemanja2 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce nemanja2
Član od: Feb 2007
Naslov: Ljubljana-Fužine
Sporočila: 16

men se zdi da sem rano videl nezemjansko plovilo ki je mimo mojega bloka šel
Staro 21.03.2007, 14:23
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Citat:
Objavil-a Whitezero Prikaži sporočila
In ja vesoljci smo mi, nezemljani pa nismo mi, ker to so bitja, ki so zunaj našega planeta Zemlje.
Če bodo kdaj nezemljani nas obiskali bo več možnosti z namenom asimilirati našo raso in pokoriti svoj planet. Ne pa pomagat in živet v sožitju z Zemljani.

Tako je pač, osnovni zakon preživetja in širjenja je prioriteta. Zato bo prvi stik z nezemeljsko raso nasilen, kasnejši pa bodo miroljubni. Vsaj jaz tako menim.
Vsi smo vesoljci, toda nezemljani, ce nas bodo obiskali nas bodo v miru, ker kdor z drugimi ne zna ziveti v miru niti sam z sabo ne zna, torej, bi se oni ze zdavnaj med sabo pobili, tako, kot smo se mi, seveda, pa nam ni za pomagati, ker mi smo prevec zaostali in nerazviti, da bi nam dali v roko kaksno napredno tehnologijo, ker bi se vsi med sabo pobili, ali se prevec namnozili in totalno onesnazili in izcrpali planet.
Staro 24.03.2007, 22:11
kopron Uporabnik kopron ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce kopron
Član od: Jun 2006
Sporočila: 472
Privzeto Razkritje

A ste videli / slišali za javno razkritje Ameriške vlade glede NLP ( UFO ) + "izvenzemeljcev":O . Priznavajo, da so imeli še kakooo veliko dela z njimi ( NLP-ji ) ...
No, večino tega sem našel na Youtube . Poglejte si še sami , http://www.youtube.com/watch?v=m3VCA-P2YWs
o projektu "disclosure" .
Sicer sem že veliiiko let prej vedel za Civilizacije po/v skupku naših Vesolij , ampak vseeno je dobro, da se tudi to izve .
Pa lep pozdrav, by Boštjan
Staro 25.03.2007, 14:41
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a radib Prikaži sporočila
Nekje sem prebral ,da so v ZDA NLPjjevci ugrabili že okoli 5000 ljudi,ki pa so jih vrnili na zemljo vendar se ti ljudje ničesar ne spominjajo
a je kje kakšna možnost, da ugrabijo nekaj osebkov brez možnosti vrnitve ... ko smo že pri američanih ...
Staro 26.03.2007, 01:17
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Eh uno je staro, zdaj na novo je francija razkrila baje neke dokumente, je pisalo se na slotech.

Značke
nlp, ugrablja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 08:50.