Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Znanost in okolje

Znanost in okolje za vse naravoslovne navdušence

Orodja za teme
Staro 11.01.2007, 23:47
Octapus Uporabnik Octapus ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Octapus
Član od: Nov 2006
Sporočila: 108
Privzeto Re: NLP -ugrablja

Citat:
Objavil-a lisica
to so pravljice za lahko noč! Nezemljani so močno povezani z satanizmom. Možno da so celo njegovi protoganisti. Številna poročila o ugrabljanju nezemljanov, nam lahko dajo lep primer, kakšen odnos imajo nezemljani do človeka. Hladen, sovražen, obravnavajo nas kot živino...
Eh daj ne seri, oprosti ampak od kod tebi ti podatki ?
Staro 12.01.2007, 02:38
Tanatie Uporabnik Tanatie ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Tanatie
Član od: Jan 2004
Naslov: vijolicasti svet
Sporočila: 9.006

nejc & lisica, isti link sta nalimala...ne morem se komentirat, ker mi tole prek google videa prevec steka da bi blo gledljivo, tko da si snemam dol in ko pogledam bom komentiru konkretno ta dva filmcka...bi pa par stvari glede postov komentiru. najprej galeb. galeb ma to smotano navado, da vsi njegovi posti zgledajo kokr da bi jih napisu nek verski fanatik in to ne glede na to o cem pise (ne zamerit, sej vem da ne mislis slabo, ampak to je dejstvo). mimogrede, spodaj bom limal citate iz postov, ki so sledili mojemu. ce je citat recimo od lisice, se ne pomeni, da odgovarjam samo njemu ampak, samo da sem citat uporabil kot iztocnico za svoj odgovor. prevec odgovorov je za mojim in predolgi so, da bi odgovoril vsakemu posebej, si pa vsi zasluzijo debatiranja. p.s. odgovori so v oranzni barvi.

Citat:
Nezemljani so v naravnem stanju na etericni ravni, lahko pa znizajo vibracijo svojih teles -enako lahko naredijo s svojimi plovili - in postanejo fizicni...
a to je misljeno na nacin da kot je krogla popolna oblika za planet, je clovek popolna oblika za inteligentno bitje, slucajno? jao, aroganca...

Citat:
Halo!?!? Zdj gre pa debata že v ekstreme. SJ ne rečem, da kej takega ni možno. Trdim le to, da če se to dogaja in so ti nezemljani tako superiorni napram nam, da o tem mi ne bi vedeli nič.
to ze cel cas govorim anarchyju v neki drugi temi...ce se nam hocjo pokazat, jih nic na svetu ne more ustavit, ce se nam nocjo, se ne bi nikomur, pa tudi ce hocjo bit previdni, ni nobenga smisla se pokazat in/ali ugrabit enga rednecka po imenu billy-bob, brez zob (po domace trailor trash), ki je naceloma potomec para, ki sta brat in sestra...

Citat:
...on govori o tem, da je 11 vrst nezemljanov med nami oz. pod nami. 2 nesovražne in 9 sovražnih vrst. Od kod mu ta podatek, ne pove!!! Pravtako ni imel nobenih dokazov o tem, tazen nekih kamnov ipd. ,kar pa samo zase ni dokaz. Če je bil inženir pri teh podzemnih gradnjah, potem bi ziher v nekaj 10 letih lahko slikal kej.

To me spomne na stoparski vodnik in unga tipa, ki je mel teorijo o tem kam grejo vsi obrabljeni kuliji, ko niso vec uporabni. grejo na nek kulioiden planet, kjer zivijo kulioidno zivljenje in se majo nadvse kulijevsko. s teorijo je blo vse lepo in hupi, pac zblojena teorija, dokler ni en dan rekel, da je ta planet dejansko nasel in da je tri leta zivel na njemu pri druzini majhnih zelenih navadnih pritiskavcev, kjer se je prezivljal kot druzinski sofer. ko so sli planet iskat so na podanih koordinatah dejansko nasli majhen planetic ampak je na njemu zivel samo en clovek, ki je ves cas ponavljal, da ni nic rec, pa se za to se je kasneje izkazalo, da je laz. teorije so kul, dokler ne trdis, da so resnicne, dokaza za to nimas pa nobenega. folk misli, da je 1000000 meglenih slik dokaz. pol sklepam, lisica, da verjames tudi v jetija, loch ness posast, vampirje, duhove, boga in bozicka?

Tuki bi se navezal na tisto, kar sem napisal v uni drugi temi nekaj sklopov nižje. To teorijo podkrepi tudi ta dokumentarec oz. pričujoči v njem. Tehnološko tako napredne civilizacije so napredne tudi v kulturnem smislu(morala etika,...). Poleg tega, če predpostavimo, da so res nezemljani imeli prste zraven v določenih trenutkih v preteklosti(Egipt itd.), potem bi nas vsekakor lahko sesuli že zdavnaj in ne bi čakali, da se razvijemo do te mere, da imamo atomske bombe itd..

agreed. je pa tuki spet ena predpostavka, ki nima smisla, ce pomislis. dejansko nimamo niti najmanjsega pojma kaksna so ta bitja, niti po videzu, se manj pa po razmisljanju. for all we know, lahko sploh ne poznajo pojma kulture, razviti so pa morali vesoljska plovila, ker je planetu grozilo unicenje. mogoce so ze od vsega zacetka miroljubni, tko kot recimo zelve. mogoce so pa tok agresivni, da ce enga zapres za dovolj dolgo v sobo, prebuta samega sebe...p.s. mogoce pa hocjo izziv...
Citat:
evo ti kredibilne priče. Pa ne mi z photoshopom težit

morm pogledat, ampak mocno dvomim, da je zato ker ma prepricljivo zgodbo kredibilen. kredibilnost pomeni, da ma tipcek dokaze, ki jih ne more nihce zanikati in definicija dokaza je, da se ga da preveriti in vedno pod vsakimi pogoji drzi. ce se motim se ti bom opravicil, ker domim vate (in v tipota)...

Citat:
to so pravljice za lahko noč! Nezemljani so močno povezani z satanizmom...
iz kje si pa zdej satanizem potegnu? mislm ej, 3 mač...

Citat:
...on je 2 nezemljana ustrelil, bil tudi sam ranjen z nekim radioaktivnim orožjem, zaradi katerega je dobil tudi raka. Ostala dva od preživelih sta menda pod strogim nadzorom vlade itd..

tole mi pa ful krici po eni alternativni razlagi. mogoce celo vzrok za njegovo "raziskovanje" nlpjev lezi v tem dejstvu. tipo je dobil raka. kdo ve zakaj, ampak to je novica, zaradi katere si ljudem ponavadi porusi svet. vse je drugace, ko se zavedas, da umiras. in nekoga moras kriviti, saj seveda ne more biti krivo tvoje zivljenje. v ekstremnih umih s (pre)bujno domisljijo lahko to krivdo prevzame radioaktivno nezemljansko orozje...tako kot si heroinski odvisnik rece, da bi sicer lahko nehal s heroinom, ampak gta jemlje ker ga tolazi, ker se doma vsakic, ko hoce nehat skregajo in mu tezijo.

Kot rečeno. Dokumentarec DP je dober in ima umirjeno razlago. Schneider ma pa tipično teorijo zarote. Ki je seveda ne more povsem podkrepit z dokazi.
kot receno, bom pogledu oba, samo glede na ta tvoj zadnji stavek, mislim, da me ne bosta prepricala...sem pa vedno odprt za nove teorije

Citat:
1)Tip verjame v boga, posledično verjetno verjame v biblično stvarjenje sveta. Po drugi strani pa je tip iz oči v oči gledal nezemljane, kar se pa ne sklada z bibličnimi pogledi.

naceloma se da te stvari prilagoditi, ce si dovolj zaslepljen. bog postane stvarnik vseha planetov in vsega zivljenja itd...

2)Tip ima s seboj kup nekih kamnov oz. kovin, za katere trdi, da so nezemljskega nastanka. Na koncu pa pove, da si jih bodo obiskovalci lahko pogledali, ampak ne smejo se jih dotikat. Česa ga je strah, če gre po njegovem za kovine in minerale, ki so 70x trepežnejši od diamanta itd.

pri temi "katera cerkev je prava" mi nekdo govori, da je sveto pismo popolno. dal sem mu citate, s stranjo in verzom, kjer jih najde. citati pricajo o nepopolnosti sv. pisma. ampak tip noce it preverit. ce mene vprasas se boji, ne samo tega da bi drugi ugotovil, da se moti ampak (mogoce se bolj) tega, da se moti on sam...p.s. kamni so verjetno magicni, in ce se jih dotaknes postanes urocen...

3)Pravi, da so mu leta 1995 do tega nastopa 13x stregli po življenju, ampak se je uspel ubranit. Zdj mi povej lisica, kako je mogoče, da "organizacija", ki bi naj imela letni proračun(black budget) čez 500milijard $, ne more pospravit enega smrtnika. Poleg tega je ta "organizacija" povezana z nezemljani, torej bi ga lahka oni na hiter ugrabli, ane. Ker tip trdi, da je cca milijon(nisem razumel, a gre za cel svet, ampak verjetn ja) ljudi že zginlo. Od kod mu ti podatki?

podatki so krneki, to je 100%...tko kot majo v sloveniji podatke da je v x letih umrlo tocno x ljudi zaradi raka, ki so ga dobili od kajenja. vsi vemo, da kajenje povzroca raka ampak dejansko resnicnega dokaza za to sploh ni (preverte knjigo in defense of smokers - james w. heisig...zanimivo branje, spremeni par "splosno znanih dejstev" v ocitno laz) kar se pa strezenja po zivljenju tice, se pa men isto dogaja...vceri sem se pelu proti ljubljani po trzaski in mi je en placanec stregel po zivljenju, ko je iz nasprotnega pasu zavil na mojega. izognil sem se mu s spretnim manevrom na kolesarsko stezo, kjer pa je bil ze drugi placanec na kolesu in bi me sigurno ustrelil, ce ne bi prvi placanec naredil zmasnjave in ga zmedel.

4)Med drugim pravi na neki strani, da se mu gre za to, da bo svetu(američanom seveda) pokazal resnico in da mu je vseeno, kaj se z njim zgodi. Po drugi strani pa v tem nastopu trdi, da ne more pokazat načrtov in slik, ker sicer bo šou v zapor. Res neverjetno, da človek, ki se mu tako gre za obstoj človeštva in rešitvijo pred NWO, ne upa tvegat svojga življenja, če je tako prepričan, da je vse res.

ce ga skrbi zase, nej da slike men, pa jih bom jst pokazu svetu in prevzel vso odgovornost. ni panike, mene ni strah zapora ce gre za svotovno dobrobit...pa ni se mi treba zahvaljevat...

...
Vgalvnem, teorija zarote brez nekih dokazov ni kaj prida vredna.

spet en zlo zlo pameten stavek. btw na racunalniku mam torrent The Complete Conspiracy Archives Vol 1 v katerem je 91 knjig o raznoraznih teorijah zarote, sem siguren da jih je ene par tut o alienih...link
Citat:
Mi delujes bolj kot prestrasena kura, kot lisica. Nezemljani in satanizem, kaksna bedarija. Tako imenovani ugrabljenici so vecinoma psihicni iztirjenci, je pa res, da so nekatere ugrabitve pristne, vendar jih ugabljajo zemljani ....

tudi to je plausible teorija, ampak se moras zavedati da je, glede na to kolk vemo o celi stvari, verjetnost, da drzi popolnoma enaka verjetnosti, da drzi tista o satanizmu...je pa res da bi moglo bit ful ful velko nakljucje, da bi vsi verjeli v satana...

no to je to, upam da ni predolg post (in da ga ne bom rabu zdej v dveh postih objavit)

Of all the things I've lost, I miss my mind the most...

Life isn't about finding yourself, it's about creating yourself...

Nazadnje uredil Tanatie : 12.01.2007 ob 02:44.
Staro 12.01.2007, 02:57
Odvisnik

btw z neta sem dal zdej snemat par filmckov in knjig. a kej ot sledecega poznate in a se splaca pogledat (zraven so linki iz demonoida ce bi se kdo drug rad pogledu)?

evidence the case for nasa ufo files

(HST) ufo files - alien hunters

(HST) ufo files - ufos vs. the government

steward best - gateway four

ufos - the secret evidence (2005)

disclosure project briefing document (500 pages of solid ufo evidence) <--tole me pa prov zanima tale solid evidence

disclosure project (solid ufo evidence) <---vem da je ze opisan, objavu sm zarad linka...

what the bleep do we know <----likewise

enjoy

Staro 12.01.2007, 09:56
nejc Uporabnik nejc ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce nejc
Član od: Dec 2004
Sporočila: 3.060

@Tanatie:

Glede DP.

Lisica je dal link do 1/2, js pa 2/2.

Nista dva ločena filma, ampak je eden razdeljen v dva dela(CD1, CD2 kot pri filmih). Pa res ni slab. Ne pravim, da je vse res, da ne bo pomote. Če ne drugega, ti da vpogled v to, kako delujejo sistemi skrivanja, ko gre za državno varnost.

Sicer sem pa včeri lenaru cel dan, ker sem mačka preboleval, pa sem si vzel čas, ker je lisica trdil, da si itak ne boma vzela časa za vse to.
Citat:
...Verjamem, da se vama ne da zapravit urico časa...
Evo, zdj ko sem si vzel 5 ur časa za dokaze, ki jih on jemlje za dejstvo, se je pa skril.:D

What the bleep do we know - Down the Rabbit hole Quantum edition sem gledu. Govori o kvantnem svetu.

Nazadnje uredil nejc : 12.01.2007 ob 10:30.
Staro 12.01.2007, 18:12
Odvisnik

jst dobim what the bleep cez priblizno 3 ure...

Staro 13.01.2007, 02:06
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Citat:
Objavil-a Tanatie
btw z neta sem dal zdej snemat par filmckov in knjig. a kej ot sledecega poznate in a se splaca pogledat (zraven so linki iz demonoida ce bi se kdo drug rad pogledu)?

evidence the case for nasa ufo files

(HST) ufo files - alien hunters

(HST) ufo files - ufos vs. the government

steward best - gateway four

ufos - the secret evidence (2005)

disclosure project briefing document (500 pages of solid ufo evidence) <--tole me pa prov zanima tale solid evidence

disclosure project (solid ufo evidence) <---vem da je ze opisan, objavu sm zarad linka...

what the bleep do we know <----likewise

enjoy
Hm, jaz sem pogledal ze ogromno dokumentarcev, ma kaksnih dokoncnih dokazov ne vem, ce bo. Glede kredibilnosti pric pa to. Kaj, ce bi reku Bush, da nezemljani res obstajajo, ker je on vidu dosjeje od NSA, itd..., koliko bi bil on kredibilna prica? Nekoc je en ameriski predsednik na neki seji z ogromno predsedniki drzav reku, da kaj bi bilo, ce bi izvedeli, da obstajajo nezemljani? Ali ima smisla, da delamo vojne med sabo, ker, ce bi oni obstajali, potem bi vsi dalu skupaj moci, da bi se lahko zascitili pred njimi, takrat bi postali vsi zemljani enotni, neki v tem stilu je rekel, v nekem dokumentarcu je to.

Kaj je bilo res v rosweu je vprasanje in upam, da bomo nekoc res dobili pravi odgovor, ker nekaj se je zgodilo, samo resnica se je ze tolikokrat spremenila, da ne ves vec kateri resnici verjet.
Staro 13.01.2007, 02:09
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Citat:
Objavil-a Tanatie
jst dobim what the bleep cez priblizno 3 ure...
Sem gledal ze zdavnaj, dober dokumentarec, ma vprasanje, res, kaj vse omogoca fizika, kaj je ze izzumljeno in nam prikrito in kaj sele bomo izzumili.
Staro 13.01.2007, 15:05
galeb Uporabnik galeb ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 533

Citat:
galeb ma to smotano navado, da vsi njegovi posti zgledajo kokr da bi jih napisu nek verski fanatik in to ne glede na to o cem pise (ne zamerit, sej vem da ne mislis slabo, ampak to je dejstvo). mimogrede, spodaj bom limal citate iz postov, ki so sledili mojemu.
Seveda v to, kar precej zanesljivo vem, v to tudi verjamem. Ocitno pa to ni fanatizem. Nimam pa namena pojasnjevat vseh okoliscin, ki so me privedle do dolocenih zakljuckov in pogledov, bi trajalo predolgo. Zaradi tega raje to predstavim kot idejo, tisti k hoce in ki ima to intuicijo, naj razmisli, drugi pa lahko zaradi mene se naprej tipate v temi.

Citat:
a to je misljeno na nacin da kot je krogla popolna oblika za planet, je clovek popolna oblika za inteligentno bitje, slucajno? jao, aroganca..
Da ne bos tako aroganten, naj ti pojasnim. Nekaj resnice je na tem, vendar clovek ni popolna oblika za najbolj inteligentno bitje, pac pa popolna oblika za prehod iz oblik, ki so manj inteligentne, v oblike, ki so bolj inteligentne, pravzaprav za bitja, ki intelekt v polni meri presegajo. Nize je zivalsko kraljestvo, vise je pa belo bratstvo, hierarhija mojstrov modrosti. In ja tudi, hierarhije mojstrov so sestavni del vseh obljudenih planetov. Seveda ne dokazujem, samo omenjam, za dokaze se bos moral potruditi sam.

Citat:
morm pogledat, ampak mocno dvomim, da je zato ker ma prepricljivo zgodbo kredibilen. kredibilnost pomeni, da ma tipcek dokaze, ki jih ne more nihce zanikati in definicija dokaza je, da se ga da preveriti in vedno pod vsakimi pogoji drzi. ce se motim se ti bom opravicil, ker domim vate (in v tipota)...
Kaj je to dokaz je vedn odvisno od razumevanja dveh, tako tistega, ki dokazuje kot onega kateremu to dokazuje. Ce je ta drugi tepec mu prav lahko ni mogoce dokazati se tako ocitnih stvari.

Citat:
tudi to je plausible teorija, ampak se moras zavedati da je, glede na to kolk vemo o celi stvari, verjetnost, da drzi popolnoma enaka verjetnosti, da drzi tista o satanizmu...je pa res da bi moglo bit ful ful velko nakljucje, da bi vsi verjeli v satana...
Vdim, da ti razum ne deluje prevec. Ce bi verjeli v satana na nacin kot to verjamejo mnogi zemeljski ljudje, potem jih tukaj ne bi bilo. Ni mogoce hkrati razumeti globokih zakonov zunanje in notranje narave in obenem biti vrazeveren.
Staro 14.01.2007, 03:14
lisica Uporabnik lisica ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 18

Evo! En tipičen primer aliena..pa da mi ne bo zdej kdo težil z photoshopom inp sranjem...

http://www.youtube.com/watch?v=8mWW6kRITEY
Staro 14.01.2007, 04:30
Odvisnik

lisica: scary video

galeb: vidm, da sem te uzalu, oprosti, ni bil moj namen...

da ti pojasnim zdej jst glede popolnih oblik. to, da clovek zgleda tko kot zgleda, je splet tisocih in tisocih nakljucij in okoliscin. ce bi milijardo let nazaj veter pihal malo drugace, bi danes clovek zgleda popolnoma drugace...je pa se vedno verjetno, da bi bil inteligenten. torej bi v temu primeru neka druga inteligentna spaka bla popolna oblika za prehod v visjo intelignenco (da uporabim tvojo frazo)...

pa prosil bi te da me ne podcenjujes, ce ne dojames kaj sem sploh napisal...nikoli nisem rekel, da verjamem v satansko teorijo, rekel sem samo, da nimamo nobene podlage za teorijo, da zamljane ugrabljajo zemljani z naprednejso tehnologijo (v kar si ti zgleda preprican)...sej sem se na koncu napisu, da bi blo ful velko nakljucje, da bi vsi alieni verjel v satana...ampak, ce v vesolju ni nekega boga in nekega masterplana (in osebno mislim, da ga ni), pol je vse skupaj stvar random dogodkov in ce je nekaj popolnoma nakljucno, potem je mozno popolnoma vse (dokler je v skladu z lokalnimi zakoni fizike in kemije seveda) - tudi satan...kaj pa ves, mogoce je pa kje v vesolju kaka rasa hudobnih rdecih pol-ljudi pol-koz, z vonjem po zveplu...ce te zanima moja teorija, je le-ta taka, da si pac vse skupaj zmisljuje folk, ki ima ali prebujno domisljijo ali pa dobiva premalo pozornosti...al pa oboje...ampak nisem siguren v to, ker nimam dokazov, torej mam odprto glavo, se pravi, ce se bo pokazalo, da imas prav (kar je seveda mozno), bom to brez problema sprejel...

enjoy...*wink*

Značke
nlp, ugrablja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 21:39.