Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 29.06.2008, 11:28
Miridius Uporabnik Miridius ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 6
Privzeto kako bo v prihodnje?

lep pozdrav

mene zanima kaj bo v prihodnje z zvezo med mano in mojo punco

situacija je sledeča...
pa v osnovni šoli nisem nikoli imel punce, ali se za njih sploh zanimal
v drugem letniku se je pa na šolski ekskurziji zraven mene na busu usedla ena sošolka, z katero sm dotlej spregovoru le par besed,
in sva se pač pogovarjala, pogovarjala,....
ker sm med tednom u dijaškem domu, sm biu zlo velik pr njej, in mi je full prirasla k srcu, postala sva best frenda itd,itd
sam problem je pa ratal ko sm se jst vanjo zaljubu, in brez nje nism mogu več bit,
in k sm ji to povedu je ona rekla da do mene ne čut nč več kt da sva frenda, in da noče tega pokvart kar mava....

ok do tukej mi je use jasno kaj pa kako... do mene ne čuti več k do frenda

pol pa pride pustni torek, vsi so bli na plesu, sam jst ne, nism meu maske, pa še neki sm se slabo počutu, nakar pride ona k men u sobo, v kateri je biu še moj cimer, in me pelje ven iz sobe, tm za en vogal, najprej sva se neki pogovarjala, pol me je začela sprašvat zakaj sm tok žalostn zadne cajte, itd. in pol sva se žvalit začela...

men ni blo pol nč več jasn

no in v naslednih mescih do zdj, do konca šole, sva bla naprej best frenda, eneparkrat skregana, ona je mal z drugimi srala, jst z drugimi, full sva bla skupi, res use odmore, njene frendice so mi tud povedale da sm ji ušeč, sam da se boji najine zveze, da bi preresno postal use

in tazadn večer pride s5 k men, je blo isto k na pustu, sam da sva bla u sobi, sva bla ene 2 ure u sobi skp, sva se pogovarjala o nama, da bova septembra lahko skupi, itd. jst čist veseu
tud pol tazadn dan u šoli sva bla skp, itd, se za rokce držala =)

sam problem je pa nastov zdej med počitncam

jst nevem kaj bo k se novo šolsko leto začne, zdej sm ji neki pisu kako je, kako se ma na morju, odpiše da se ma fajn itd, pol sm jo pa uprašu če se velja tist k je rekla da bova skupi septembra,

je pa rekla nevem, bova vidla

a je drucga spoznala? a je blo tist na pustu pa na konc šolskega leta sam zafrkancija?
Staro 29.06.2008, 12:10
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: kako bo v prihodnje?

Js bi ti predlagala da počitnice izkoristiš, kolikor se da, pa boš pol videl kaj bo. Res se ti ne splača 2 meseca samo o tem razmišljat, ker če ne bo nič, potem ne bo nič+dva izgubljena meseca.
Mal poglej okol, počni stvari, ki te veselijo, pa mogoče še kakšno punco spozaš vmes... V glavnem, pravim ti to, da živi svoje življenje, ker je vsak trenutek dragocen in ga je škoda zapraviti za razmišljanje o stvareh, na katere trenutno nimaš glih vpliva. Kot si opazil, si je ona tud bolj na izi zdej vzela in zato si dej še ti.
Nikol ne veš kam te življenje pripelje, mogoče ti bo čez 2 meseca že čist vseen, mogoče boš zaljubljen v drugo...
Ti samo živi!
Staro 29.06.2008, 12:50
Novinec

sm tud to že probal =)

ma sj probavam da bi čim mn mislu, sj k smo kje zuni z frendi al pa da delam kj, kr pozabm, sam pol enkrat pa je spet ne morm iz glave izbit.

thx 4 advice
Staro 29.06.2008, 12:53
Mojster

Ja, sej te razumem da ne morš kr izklopit, če si zaljubljen, sam vseen probi kej počet pa to, da ne boš zgubljal časa, več se pa ne da naredit, po mojem

Pa sej se bosta kej vidla med počitnicam, a ne?
Staro 29.06.2008, 12:56
Novinec

bova... u toplice greva, mislm ona bo pršla za 2 dni k bom jst tm 14 dni

pa na njen rd grem...

drgač pa k sm mu jst rojstn dan mi je torto spekla =) pa gate prnesla =)=)
nevem pa full sva skp... zdj pa kr nč
Staro 29.06.2008, 14:31
Mojster

No vidš, pol pa ni tolk hudo jah no... prej je blo tud več priložnosti da sta bla skupi, ker sta se v šoli vidla itd.

Hm... a je mogoče tud to vzrok ker je med vama velika razdalja? Ne vem, tko sm pač pomisnla glede na to da si bil ti v dijaškem domu...

Počak da bo z morja pršla, pol jo pa na kakšen sladoled povab... pa probi ne težit s tem kaj bo septembra... Ker to ful odbija. Če na človeka pritiskaš in se nalimaš na njega, potem vsak zbeži... Tko da bod v izi, pokaž da si zelo zainteresiran, ampak da se ti ne bo svet podrl če ne bo tko kot ti hočeš... Bodi kul
Staro 29.06.2008, 14:39
Novinec

oba sva v dijaškem domu, sva pa ene 50 km različno doma.

sj grem na vlak pa sm pr njej, to sploh ni problem

fora je da sva se ene dvakrat skregala, k sm jo sprašvov mal preveč zakaj noče bit z mano, takrt sva se full skregala, sam pol sva nekako al sm se jst njej al pa ona men opravičla pa je blo s5 ql.

pa enkrat sm jo uprašu če sm pregrd pa preneumn zanjo pa je čist po****la, pol je še neki nakladala o mojih drugih puncah, itd

sam pol sva bla frenda, zdj pa nvem
Staro 29.06.2008, 14:52
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: kako bo v prihodnje?

ej polubme - a maš ti uno vedeževalsko stekleno kuglo, k se not vse vid kaj bo v prihodnosti??
Staro 29.06.2008, 14:55
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

ona je maruča
Staro 29.06.2008, 15:19
Mojster

Snežko, Monster...
Ja no, k sm res napisala kako bo. Fantu sm dala par nasvetov kako nej se obnaša... A sem slučajno kje napovedala prihodnost?? Prosim da mi napišeta točen citat v katerem sem napovedovala prihodnost, al pa zavežita!

Miridius...
No, pol si že sam ugotovu, česa ne smeš... To je res ogabno, tako sitnarjenje... Pol pa pravjo da smo ženske sitne... ja ja...

Značke
kako, prihodnje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kako se določi zvrsti glasbe? AlienW Glasba 11 17.10.2007 18:03
Pedofilija med duhovniki Sharkica Religija in filozofija 269 23.06.2007 23:20

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:09.