Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 07.01.2014, 21:37
Tantadrujjjj Uporabnik Tantadrujjjj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2014
Sporočila: 6
Privzeto Odzivni čas

Spoštovana ekipa Siol, alias Telekom...

Pred cca. 10 dnevi sem naročil TopTrio paket v Telekomovem centru, zraven se nekaj pritiklin in referentka mi je povedala, da bom najkasneje v 10 dneh imel vse urejeno... Ker sem (priznam) malcek nestrpen, sem vceraj zjutraj poslal mail z vprasanjem na info@telekom.si, kako kaj kaze s timingom mojega priklopa, oz. samo s preklopom na TopTrio, saj prikljucek ze imam in uporabljam.... Ampak...

1. V dnevu in pol, torej v 36 urah, odgovora se nisem dobil. Se vam zdi to normalen reakcijski cas za podjetje tipa Telekom Slovenije v letu 2014?

2. Klicem danes ob cca 18h na 080 8000... Ker sem ravno nekaj delal, sem telefon na speakerphonu pustil na cakanju... 31 minut, da sem dobil (sicer zelo prijazno) referentko? To je normalen odzivni cas, prijazen do uporabnikov?

3. Referentka mi da podatek, da bo zadeva urejena 27. Januarja, torej 30 dni kasneje.... Aaaaaaaa?

Sorry ekipa, zgoraj nasteto je vse skupaj in vsako zase..... salabajzerstvo brez primere.

Lp,
Tantadruj
Odgovorite s citatom
Staro 08.01.2014, 15:25
ervinja Uporabnik ervinja ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2003
Sporočila: 89
Privzeto Re: Odzivni čas

Ja zelo so hitri meni so tudi obljubili statični IP pa sem jim poslal mail pa sploh ne odgovarjajo , ko bi jim le bil kaj dolžan bi ti takoj dali opomin in še kaj .Res se obnašajo neodgovorno očitno imajo kapitala dovolj.
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2014, 09:00
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.384

Citat:
Objavil-a Tantadrujjjj Prikaži sporočila
Spoštovana ekipa Siol, alias Telekom...

Pred cca. 10 dnevi sem naročil TopTrio paket v Telekomovem centru, zraven se nekaj pritiklin in referentka mi je povedala, da bom najkasneje v 10 dneh imel vse urejeno... Ker sem (priznam) malcek nestrpen, sem vceraj zjutraj poslal mail z vprasanjem na info@telekom.si, kako kaj kaze s timingom mojega priklopa, oz. samo s preklopom na TopTrio, saj prikljucek ze imam in uporabljam.... Ampak...

1. V dnevu in pol, torej v 36 urah, odgovora se nisem dobil. Se vam zdi to normalen reakcijski cas za podjetje tipa Telekom Slovenije v letu 2014?

2. Klicem danes ob cca 18h na 080 8000... Ker sem ravno nekaj delal, sem telefon na speakerphonu pustil na cakanju... 31 minut, da sem dobil (sicer zelo prijazno) referentko? To je normalen odzivni cas, prijazen do uporabnikov?

3. Referentka mi da podatek, da bo zadeva urejena 27. Januarja, torej 30 dni kasneje.... Aaaaaaaa?

Sorry ekipa, zgoraj nasteto je vse skupaj in vsako zase..... salabajzerstvo brez primere.

Lp,
Tantadruj
1. in 2. Kot sem že navedel v eni temi imamo res zadnje čase povečano število e-sporočil in klicev, gre pa predvsem na račun nove ponudbe. Zavedamo se, da uporabniki želite prejeti odgovor na svoje vprašanje takrat ko ga potrebujete. Trudimo se, da bi čakalne vrste skrajšali in tako uporabnikom omogočili takojšnje informacije.

3. Ko ste oddali naročilo ste se morali dogovoriti za predviden datum priklopa oziroma montaže. Vključitev izvedemo v roku 30 delovnih dni. Zaradi ogromnega povpraševanja po storitvah, naši monterji vključitve opravljajo, kar se da hitro. Žal mi je začakanje in prosim za razumevanje.

Prijazen pozdrav,

Jure
Odgovorite s citatom
Staro 10.01.2014, 09:01
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.384

Citat:
Objavil-a ervinja Prikaži sporočila
Ja zelo so hitri meni so tudi obljubili statični IP pa sem jim poslal mail pa sploh ne odgovarjajo , ko bi jim le bil kaj dolžan bi ti takoj dali opomin in še kaj .Res se obnašajo neodgovorno očitno imajo kapitala dovolj.
Sporoči iz katerega maila ste poslali in preveril bom? Pošljite ZS.

Lp
Jure
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
Čas, odzivni

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Povečan odzivni čas in slab pretok mihazuki Tehnična pomoč 1 08.02.2011 10:33
Katera je tista prava cerkev? legenda Religija in filozofija 906 10.10.2009 20:45
spletna igra travian travian tilenburgar Igre, konzole 77 07.04.2009 20:43
Nemčija - visok ping Veron Tehnična pomoč 7 17.03.2009 12:28
Odzivni čas 080 1000 mihies Tehnična pomoč 5 11.12.2006 00:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:45.