Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Šport

Šport aktualni športni dogodki...

Orodja za teme
Staro 12.08.2007, 09:34
grofica Uporabnik grofica ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce grofica
Član od: Dec 2002
Sporočila: 25.797
Privzeto Re: PrvaLiga Telekom Slovenije 2007/08

Uf, Men, Kot Njegoumu StarŠu, Je Čist Useen, Kje Igra, Sam, Da Bo Zadovoljen In, Da Bo Igrau...napredvau....sampdoria Ga Je Iskala Za Primavera, Ker Menda Pr Svojih Letnikih Nima Kej Delat....

In Na Čem Je Semler Na SlabŠem Kot Drugi Igrauci Njegouga Kova, Ki So Ostal V Slo? Razn Tega, Da Je Lastnik Treh Stanovanj V Mariboru In Dveh V NemČiji? Me Res Zanima....Če Bi Ostau Tle In Igrau Slo Ligo, Verjem, Si Tega Neb Mogu Kupit...

In Kaj Me Briga, Če Ti, Kot Ti PrauŠ, ZavoŽeni Igrauci Igrajo V Drugih, Tretjih, Četrtih Ligah V Tujini, Če ZasluŽjo Neprimerno VeČ, Kt NaŠi V Prvi Ligi? Na Primer JoliČ...v Keri Ligi V Avstriji Že Igra? Mislim Da Tretji, Četrti....in, Ker Je Skor Moj Sosed, Usaj PribliŽn Vidm, Kolk Pokasira)))))))))))

Treba Si Je Priznat...Čeprou Si Tut Jest Nerada...da 1. Slo Liga PaČ Saks....da Se Lohk Primerja Tm S Kako Malto...na Žalost...in Zato Je Treba Mulca, Ki KaŽe Neki Talenta, In, Če Ga Že KliČejo V Anglijo, Italijo, Dat To MoŽnost...pa, Če Vidi Pol, Da Ne Gre, Je Še Zmer Čas, Da Se Vrne....in Kaj Je Leto, Dve, Tri, Ki Bi Jih Po Tvoje Zgubu V Tujini V Primerjavi S Celim Lajfom?
Staro 19.08.2007, 11:00
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: PrvaLiga Telekom Slovenije 2007/08

zlatko je skorej jokal. ko je gledov bedo našega fuzbala včerej...da ti dajo 3 gole z 2 igralcema manj..smešno. igral so pa kot v vaški ligi, ne pa kao top klub v državi. in če pomislim, da sem verjel, da po uvrstitvi v ligo prvakov ne bo kos mariboru nihče vsaj pet let, saj jim je padlo cvenka, kot so ga imeli vsi takratni klubi skupaj. res podn tale naš fuzbal..

kar se pa debate okol grofinega zvezdnika tiče pa tole - če ma mulc šanso it ven trenirat naj gre. pri nas za napredek nima niti približno takih izgledov kot v urejenih klubskih sredinah zunaj slovenije. In če je vsaj 70% tolk dober kot se hvali mamica (pretiravanje staršev pač) ima resne izglede, da iz njega res kaj bo. če že ne na zvezdniškem fuzbalskem področju, ga bodo pa naučili reda, spoštovanja in discipline. in da uspeh ne pride sam od sebe ampak od trdega dela. za našo ligo bo pa po prihodu nazaj zmerej dobr...
Staro 19.08.2007, 13:06
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

kira bruka za mb
Staro 19.08.2007, 23:59
orchid Uporabnik orchid ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce orchid
Član od: Oct 2003
Sporočila: 4.831

kera bruka za viole.....mislm, še premal smo jih dol dal, glede na to, da so nam razdejal Domžale....banda
Staro 20.08.2007, 00:02
Overtime Uporabnik Overtime ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2006
Sporočila: 9
Post Re: PrvaLiga Telekom Slovenije 2007/08

ŁoŁ - a ste vidl kakšne nabija ta khrethen od Zahovića

Ta mudel je zgublen - se mu vid, da ni nikol spremnu slo. lige.

Motivacijo in zavzetost Domžal je komentiral: "To je normalno. Tudi sam sem bil, ko sem igral proti Realu Madridu, zelo motiviran."

Kere šale; zgleda, da so se v MB zmotil & namest šport. dir. zaposlili komika. No to primerjanje MB z RM je le nadaljevanje prejšnega nastopa - občinstvo je ogrel z "Domžale se želijo vpletati v vse institucije slovenskega nogometa. Hočejo pritiskati na sodnike, voditi ligo, Nogometno zvezo. Pustimo službam, da opravljajo svoje delo, mi pa se ukvarjajmo z nogometom."

Seveda je bilo izpadov še veliko več; ampak zakaj bi se delala še dodatna reklama - tole je več kot zadosten dokaz, da leta Zahoviću niso bila dovolj, da bi se spametoval; ostaja car med zaostalimi
Staro 20.08.2007, 00:04
sportas Uporabnik sportas ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 43
Thumbs down Re: PrvaLiga Telekom Slovenije 2007/08

V Domžalah se igrajo evropskega kluba. Novinarji pa (zal) nič ne omenjajo. Sama tišina.

Poročilo navijača Maribora (ni član Viol) o organizaciji v NK Domžale:

Kot organizator avtobusnega prevoza naj povem nekaj sledečih dejstev - nekaj tudi dokumentiranih!
- za avtobusni prevoz sem se med drugim odločil tudi zaradi dejstva, da so na zadnjem gostovanju trpeli avtomobili z mariborsko registracijo
- o tem, kdo bo prišel z avtobusom na tekmo ( da so to večinoma imetniki letnih vstopnic ), sem sporočil direktorju našega kluba g. Bojanu Banu, ki je kontaktiral predstavnike NK Domžal že prejšnji četrtek 9 dni pred tekmo!!!
- da se izognemo vsem zapletom pri vstopu in rganizaciji sem poslal elektronsko pošto na nogometni klub Domžale ( točneje nenad.protega@nkdomzale.si ) že takoj naslednji dan v petek 10.8. - vendar odgovora do danes še nisem prejel - niti sporočila naj se obrnem na koga drugega.
- v noči iz sobote na nedeljo sem preko spleta naročil 48 vstopnic za tekmo v Domžalah, ki jih seveda nisem prejel.
- v ponedeljek sem napisal elektronsko pošto odgovornemu za prodajo vstopnic, kaj je z naročenimi vstopnicami ( grega.krmavnar@nkdomzale.si ) kaj se dogaja, ki mi je odpisal;
Pravkar sem Vam hotel sporočiti, da mi morate za vseh 48 vstopnic poslati imena udeležencev tekme, saj je s strani upravne enote odrejena personalizacija obiskovalcev. Zaradi tega morajo biti vse vstopnice oz. vsi obiskovalci na tekmi popisani.
Vstopnice Vam po prejemu spiska, lahko pošljemo na Vaš naslov oz. jih lahko prevzamete pred tekmo na stadionu.
- takoj sem jim seveda poslal pripravljen imenski spisek prijavljenih za avtobus, a sem dobil povrano informacijo, da to ne zadošča - sedaj so rabili še naslove, ki jih nisem mogel dobiti v dovolj kratkem času. Obrnil sem se torej na organizatorja tekme ( miran.kralj@nkdomzale.si ). Njemu sem sporočil vse kar je zahteval od prevoznika, število ljudi, avtobusno registersko številko, kraj prihoda - vse v glavnem.
- v soboto sem na avtobusu sestavljeni spisek imen in priimkov obogatil še z naslovi, kot je bilo zahtevano. Na list sem na željo Mirana Kralja dodal še telefonsko številko šoferja, če bi nas rabli itd. Ko smo štartali iz Lukovice sem odgovornega še enkart poklical in oznanil naš prihod. ( kasneje se je dotični zgovarjal, da mu je policija rekla, da nas spremlja že vseskozi od Maribora in da smo vsi vidno vinjeni!!!?? ) V telefonskem pogovru mi ni rekel ničesar, da bi policija zahtevala za nas kakšen pregon, ali da smo vinjeni - vse normalno!
- ko pridemo pred stadion sem organizatorju predal spisek z zbranim denarjem, kar je vzel in odnesel! Čez nekaj časa pa se je vrnil in trdil, da POLICIJA ne pusti da smo na vzhodni tribuni ločeno od VIOL, ker naj bi bili vsi vinjeni. Vsi iz avtobusa smo zahtevali preizkus z alkotesti, ki so ga zavrnili in nas naganjali na vse možne konce. Pri tem so enega izmed nas, ki je pljunil na tla ob besedah - kakšna slaba organizacija - aretirali zaradi žaljenja uradne osebe?!? Šele po velikih naporih in telefonskih klicih in posedovanju Zlatka Zahoviča in Bojana Bana so nas spustili tja, kamor smo se najavili že pred devetimi dnevi!
- po poti nazaj so nam brez razloga kršili pravico svobodnega gibanja, ko niso pustili da se ustavimo kjerkoli si želimo.
- pri tem je verjetno postransko omenit žaljivke s strani uradnih oseb, ki so deževale pa nas samo zato, ker smo iz Maribora in ker ljubimo ta klub!
Staro 20.08.2007, 00:11
Mojster

MISLMI, KAKRŠNA IZJAVA - TAK REZULTAT....ali NIKOLI NE PODCENJUJ NASPROTNIKA, ČE NE SE TI LAHKO KREPKO VRNE!!!!

Sankcij ne bo, ker niso vrtec
V domžalskem taboru so bili razburjeni že pred tekmo. V noči s petka na soboto je skupina neznanih navijačev z napisi "Viole šampion" izvedla mazaško akcijo v okolici in na štadionu v Domžalah. Športni direktor Maribora Zlatko Zahovič je tekmo napovedal z besedami: "Za Domžale je to derbi, za nas le težka prvenstvena tekma. Ve se, da je derbi slovenskega nogometa tekma Maribor - Olimpija, ali tekme s Koprom in Muro." Zahovič je po tekmi, ki si jo je s plastenko vode v rokah ogledal na novinarski tribuni, na vprašanja odgovarjal s kratkimi stavki. "Seveda sem razočaran. Takšni porazi se dogajajo tudi največjim klubom, kar je Maribor v Sloveniji," je bil njegov komentar tekme. Na vprašanje o motiviranosti Domžale je odvrnil: "Tudi jaz sem bil motiviran proti Real Madridu." Napovedal je, da bo klub vlekel premišljene poteze, o morebitnih kaznih za igralce za visok poraz, pa ne razmišlja: "Sankcij ne bo. Mi nismo otroški vrtec."

kar se pa tiče reakcij varnostnikov in redarjev pa, še premalo kontrolirajo, glede na to, kar se dogaja okrog stadiona in na stadionu! To ni več šport, ampak navadno huliganstvo!!!
Staro 20.08.2007, 00:22
Gofljač

Videti je, da bo letošnja sezona "usodna" za slovenski nogomet.

Takšnega podna ne pomnim. razen Livarja, ki je prišel res odigrat epizodno vlogo, so vsi ostali možni skoraj prvaki in lahko tudi izpadejo. Zmagujejo eden proti drugemu kot, da bi se zmenili. Rezultati smešni: 4:0, 5:0, 6:0 kot v kakšnih pionirskih ligah. Tisto, kar sem videl v prenosih na siolu pa na ravni vaških lig . Tudi v "Evropi", no na Balkanu, smo odigrali pod kritiko ... Nimam več kluba, za katerega bi navijal, ker so vsi enako ...slabi. Maribor, še včeraj na čelu lojtre, izgubi na tak način :non: ... naslednje kolo se lahko zgodba ponovi, samo, da bodo usjale Domžale ali Celje na podoben način ... brezveze.
Staro 20.08.2007, 00:42
Mojster

Monster, sej se strinjam s teboj, ampak trenuten problem je včerajšnja tekma zaradi odnosa Maribora do kluba Domžale, saj so s svojimi izjavami in obnašanjem očitno pokazali kako podcenjujejo klub, ki je trenutno v Sloveniji očitno še vedno najbolje organiziran in motiviran. Izjave ZZ, da to ne more biti derbi, ker derbi je lahko samo med Olimpijo in Mriborom ali Muro, je milo rečeno nesramen in vzvišen. Zato so jih dobili po p... Njihov način igre je bil ves čas na zelo nizkem nivoju, kot da bodo to oni z levo roko pometli.....in so bili pometeni.
Res je, da iz mene govori lokalna pripadnost, ampak kljub vsemu se mi zdi, da šport mora ostati šport, izgredi navijačev in prepotentost vodstva nimata tukaj kaj iskati. Naredita lahko samo veliko škode, kot se je izkazalo včeraj. Kopija naj se lomijo na igrišču!!!
Staro 20.08.2007, 01:07
Gofljač

Vem vem, kaj je tema

No, omenjanje dveh klubov, ki praktično ne obstajata (Mura, Olimpija) je itaq mal smešno ... .. To so pač finte in fintice ..ki jih iam ZZ kar nekaj za uhi, samo se mu tokrat niso izšle, spominjajo pa me na kake izjave hrvaških rokometašev in nogometašev pred tekmami s Slo klubi/repko

samo se račun ZZju tokrat na veliko ni izšel ...pušil je na celi črti. To je itaq strategija velikega tveganja, ker če pušneš, si pušnil na veliko ...če pa recimo zmagaš, si zmagal dvojno, ker mirno navržeš "sej sem vam reku ..." - psihološko dobiš veliko prednost. No ja, samo Maribor je zdej dobil drek na palčki

Mene pač vseeno zanima mal večji plan in v tem planu ne vidim Domžal kot nek blazno dobro organiziran klub ...konec lanske sezone je bil katastrofa, začetek letošnje še bolj ... take predstave proti Dinamu si ne bi smeli privoščiti ...in potem so morali še igralci na infuzijo!? Pa prestavili so tekmo z Livarjem ...kao bi pa oni slučajno igrali v ligi prvakov?? A bi vsako tekmo prestavili? To men ni resno ... ..tuji klubi pač igrajo v evropi in doma, to je cena ... ne, nočem slišati kakih izgovorov, da smo mali. pač nismo za evropo, če naš državni prvak zaradi tekme v predkolu prestavi tekmo z zadnje uvrščenim klubom v svoji ligi!!

Značke
prvaliga, slovenije, telekom

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Zaračunavanje licence pri podaljšanju varnostnega paketa Dravlje Tehnična pomoč 24 21.06.2007 14:46
Prva liga Telekom Slovenije 2006/07 BMX Šport 163 19.05.2007 11:11
Banka Slovenije in SDS biz Slovenija 9 19.03.2007 08:43
Siol TV - PrvaLiga Telekom Slovenije - kje je? jema SiOL TV 6 18.03.2007 11:10

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:53.