Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 18.08.2008, 23:44
amaze646 Uporabnik amaze646 ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce amaze646
Član od: Dec 2001
Naslov: Itq ne ves kje je to.
Sporočila: 10.558
Privzeto Re: Kje ga/jo najti?

Se strinjam zverina, na raznih glasbenih festivalih, koncertih, prireditvah se, da spoznati super ljudi.
Staro 19.08.2008, 14:27
Snif Uporabnik Snif ni prijavljen
Nakladač
Prikazne slike uporabnika/ce Snif
Član od: Jan 2003
Naslov: Anglija (UK)
Sporočila: 46.683

Na biciklu.

I don't need to walk around in circles,
Walk around in circles, walk around in circles,
Walk around in...

Staro 19.08.2008, 15:34
snežko Uporabnik snežko ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce snežko
Član od: Jul 2003
Sporočila: 3.531
Smile Re: Kje ga/jo najti?

če maš duplaka...
Staro 19.08.2008, 18:39
spartan Uporabnik spartan ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce spartan
Član od: Jul 2003
Sporočila: 5.589

Citat:
Objavil-a Snif Prikaži sporočila
Na biciklu.
preveč rit boli
Staro 22.08.2008, 17:42
zverina Uporabnik zverina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce zverina
Član od: Jun 2005
Naslov: Out of Nowhere
Sporočila: 1.664

Citat:
Objavil-a amaze646 Prikaži sporočila
Se strinjam zverina, na raznih glasbenih festivalih, koncertih, prireditvah se, da spoznati super ljudi.

javpo možnosti, da so same prijateljice na kupu....brez kakih študentskih kolegov itd.
Staro 25.08.2008, 23:51
fr7pu2af9b Uporabnik fr7pu2af9b ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2007
Sporočila: 26

Citat:
Objavil-a kabala Prikaži sporočila
Torej kje ga/jo najti, pa ne tako za skok med rjuhe, vendar nekoga za smeh, za pogovor, za skupno druženje, partnerstvo ...

Aja, pa leta so 25+
Ce se ti leta ne poznajo pretirano, absolvent v grciji. Ne toliko kar se same grcije tice - ce se spodaj dajes dol, po moje iz zveze ne bo nic. Se je pa ogromno parov spoznalo spodaj, in kot zanimiv fenomen, zaceli hoditi nekaj mesecev po absolventu, skozi zblizevanje skozi poabsolventske zure. Enako novoletna potovanja (studentska).

(to je cist prakticen nasvet, ki gotovo pomaga, in absolvent ni vsesplosna ****arija, kot se zdi iz medijev)

Aja, pa ne pokazat, da nujno isces nekoga. To odbija nasprotni spol.
Staro 26.08.2008, 17:11
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Citat:
Objavil-a fr7pu2af9b Prikaži sporočila
Ce se ti leta ne poznajo pretirano, absolvent v grciji. Ne toliko kar se same grcije tice - ce se spodaj dajes dol, po moje iz zveze ne bo nic. Se je pa ogromno parov spoznalo spodaj, in kot zanimiv fenomen, zaceli hoditi nekaj mesecev po absolventu, skozi zblizevanje skozi poabsolventske zure. Enako novoletna potovanja (studentska).

(to je cist prakticen nasvet, ki gotovo pomaga, in absolvent ni vsesplosna ****arija, kot se zdi iz medijev)

Aja, pa ne pokazat, da nujno isces nekoga. To odbija nasprotni spol.
gotovo ne, gre namreč za strokovne ekskurzije, geografsko-zgodovinsko nadvse izobraževalne, in spomini ostanejo za dolgo časa, umetniški vtisi pa napolnijo dušo z novo energijo

(morala sem, žal mi je, zalo mi je žal, a morala sem!)

no, fajn plac je tudi, a ne de, kakšen forumski re, recimo siolov, ker tuki pa visimo sami kul osebki, vseh starosti, spolov in seksualnih nagnjenjjj

kaj pa plesni tečaj?
Staro 28.08.2008, 10:42
ss77 Uporabnik ss77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce ss77
Član od: Aug 2008
Sporočila: 137

Tam kjer najmanj pričakuješ....
Meni osebno je bilo najlažje po lokalih spoznavat punce, dva tri glažke v vampek in akcija. Samo ne smeš biti takoj razočaran, od petih poizkusov je velika verjetnost, da bodo štirje neuspešni.
Pomembno je, da si pri svojih "zapeljevanjih" uporabiš kakšen zelo inovativen način. Ne začenjaj z obrabljenimi frazami "živjo, kako si?" ali pa "ti lahko plačam pijačo"....
Poizkusi raje s čim takim: Živjo, upam, da te nisem preveč zmotil, zanima me, če mi lahko posodiš denar za nakup VINJETE. Veš, moram jutri k babici v dom ostarelih, ji bom nesel sadje....denarja pa nimam zato so mi objestneži ukradli BA kartico...
Na tak način imaš vsekakor več opcij....glede na to, da iščeš nekaj resnega moraš ispasti resen...in v takem primeru tudi boš. Lahko jo presentiš tudi s kako konzervo tune, jo direktno potegneš iz žepa in vprašaš, če bi ona tudi jedla....
Staro 28.08.2008, 19:59
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a rdeči kapicon
Poizkusi raje s čim takim: Živjo, upam, da te nisem preveč zmotil, zanima me, če mi lahko posodiš denar za nakup VINJETE. Veš, moram jutri k babici v dom ostarelih, ji bom nesel sadje....denarja pa nimam zato so mi objestneži ukradli BA kartico.......
....ker bom srečal volka in me bo strah bi rad, da greš z mano in me držiš za roko
Staro 28.08.2008, 21:18
Lencka Uporabnik Lencka ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Lencka
Član od: Nov 2006
Sporočila: 2.780

Bljah, same mačke okoli vrele kaše. Za rit prjet, na žnable se nalimat pa rečt: "bod moja" po mojem ne more bit brez posledic! Če bodo pozitivne al negativne, pa sam bog ve.

Značke
ga or jo, najti

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Kje bi dobit, kupiti, najti, kaj, kako bi .... oblakst Lepota in stil 207 08.09.2017 12:21
kako najti... sunnygirl Svet in ljudje 11 22.05.2008 21:21

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:46.