Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 20.02.2013, 13:58
l0jzi17 Uporabnik l0jzi17 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2006
Sporočila: 109
Privzeto Vedno več nezadovoljnih uporabnikov

Na facebook-u sem opazil veliko kritik in nezadovoljstva uporabnikov, siol kaj počnete !!!
Poglejte si link pod Recent Posts by Others on SiOL
https://www.facebook.com/SiOL.Vesolje.veselja?fref=ts
Odgovorite s citatom
Staro 20.02.2013, 14:59
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190
Privzeto Re: Vedno več nezadovoljnih uporabnikov

Dejstvo je, da več uporabnikov imaš več možnosti je, da bo kdo nezadovoljen. Men SiOL dela brezhibno že od leta 2005 in tudi, če so bile kdaj manjše motnje nisem bil brez storitev več kot 1uro.. Tehnike in tudi terenske delavce moram pohvaliti so zelo hitri in odzivni

Ni nujno, da je SiOL kriv.. Sem popravljal računalnik v veliko hišah in sem pri enih opazil, da sploh nimajo urejenih kablov.. Če se s stolom zapelje čez UTP kabel ni to nič nenavadnega..

Če so problemi s povezavo, ali je tako težko plačat 50€ za en Linksys-ov router in zadeva špila kakor se zagre..
Odgovorite s citatom
Staro 20.02.2013, 15:42
MIKO Uporabnik MIKO ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce MIKO
Član od: Jun 2008
Sporočila: 638

tudi jaz lahko potrdim da od leta 2008 do sedaj brez problema. Na optiki.
Pri mami, pa so bile na začetku težave, pa smo gnjavili..sedaj dela kot mora.
Staro 20.02.2013, 16:51
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

tudi pri meni deluje vse tip-top, kot omenjeno, ljudje se pritožujejo in se vedno bodo, še predno pospravijo pod svojo streho (so izjeme).
Odgovorite s citatom
Staro 20.02.2013, 17:30
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Če bi malo več uporabljali e pošto,bi vedeli zakaj je danes toliko slabih besed.

Pošta je verjetno zaradi aktivnosti ob selitvi na novo platformo danes kar ene parkrat ni delovala.Niti pošiljanje niti prejemanje.

In kaj imajo tu sedaj veze kabli in ruterji ...... ?????

lp
Odgovorite s citatom
Staro 20.02.2013, 19:33
somrak Uporabnik somrak ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2013
Sporočila: 2

Tudi sam imam pozitivne izkušnje, kar se stabilnosti storitev tiče.
Je pa malo žalostno, da se stvari ne razvijajo,
in v času ko prijajo 4k tevelizorji, še vedno ne morem dobiti niti 2 navadna SD 2Mbit streama, in dajem > 50 EUR / mesec za en sam tv kanal.
Odgovorite s citatom
Staro 21.02.2013, 07:57
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

V zadnjem času (po uvedbi VDSL2) pri SIOL-u ni problem v kvaliteti storitev ampak je problem v odnosu do svojih naročnikov. To se vidi pri sestavi paketov (tipičen primer TOPTRIO kjer so vsak mesec drugačni pogoji za enak paket), filmoteki (nekoč smo imeli tri filme brezplačne), telefoniji (nekoč je bilo 120 min. v ceni) ali nenazadnje v odnosu, katerega doživiš ob morebitni reklamaciji računa.
Sam imam že leta trajnik in elektronski račun od takrat, ko je možen. Na transakcijskem računu nisem imel minusa že preko deset let pa mi je Telekom v novembru poslal elektronski račun in očitno ni dal obvestila na banko, da bi se račun plačal preko trajnika (...septembra, oktobra, decembra, januarja.. je trajnik deloval). Po lastni urgenci, kako se bo poravnal neporavnani znesek, da ne bo račun plačan dvakrat, ker takrat denarja itak ne bi videl kakšno leto, kot se je pred leti zgodilo z reklamacijo in dobropisom (a to je že druga in enako smešna zgodba- tri mesece so mi zaračunavali storitev katero nikoli nisem naročil, račun je bil plačan preko trajnika in po vsaki reklamaciji so mi poslali dobropis, katerega pa seveda niso odbili od naslednjega računa) so mi poslali svoj transakcijski račun (ravno takrat so nekaj menjali in ukinjali račune!) in sklic, da sem položnico po desetih letih trajnika plačal klasično. Bi človek dejal, se pač zgodi, če ne bi dobil računa januarja, kjer so mi zaračunali zamudne obresti. Torej moramo za njihovo nesposobnost plačevati absolutno nič krivi naročniki.

Tako, da vam kateri tako hvalite SIOL želim, da ostanete pri prijaznih tehnikih na tehnični pomoči in se nikoli ne srečate z njihovo okostenelo zbirokratizirano administracijo.
Staro 21.02.2013, 15:24
mattejci Uporabnik mattejci ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 190

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Če bi malo več uporabljali e pošto,bi vedeli zakaj je danes toliko slabih besed.

Pošta je verjetno zaradi aktivnosti ob selitvi na novo platformo danes kar ene parkrat ni delovala.Niti pošiljanje niti prejemanje.

In kaj imajo tu sedaj veze kabli in ruterji ...... ?????

lp
Nevem kdo še uporablja SiOL pošto Če vnaprej razmišljaš je bolje, da greš takoj stran od ISP pošte, saj kaj če boš šel k drugemu ponudniku in izgubiš mail + vsi imajo tvoj kontakt na pošto @siol.net ...? Kakorkoli jaz ne obžalujem, da sem šel od SiOL pošte stran.. Google mi nudi veliko več prostora in tudi drugih aplikacij z enim računom (drive, yt,...).

Prisegam na Gmail
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2013, 10:32
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:
Objavil-a telex Prikaži sporočila
V zadnjem času (po uvedbi VDSL2) pri SIOL-u ni problem v kvaliteti storitev ampak je problem v odnosu do svojih naročnikov. To se vidi pri sestavi paketov (tipičen primer TOPTRIO kjer so vsak mesec drugačni pogoji za enak paket), filmoteki (nekoč smo imeli tri filme brezplačne), telefoniji (nekoč je bilo 120 min. v ceni) ali nenazadnje v odnosu, katerega doživiš ob morebitni reklamaciji računa.
Sam imam že leta trajnik in elektronski račun od takrat, ko je možen. Na transakcijskem računu nisem imel minusa že preko deset let pa mi je Telekom v novembru poslal elektronski račun in očitno ni dal obvestila na banko, da bi se račun plačal preko trajnika (...septembra, oktobra, decembra, januarja.. je trajnik deloval). Po lastni urgenci, kako se bo poravnal neporavnani znesek, da ne bo račun plačan dvakrat, ker takrat denarja itak ne bi videl kakšno leto, kot se je pred leti zgodilo z reklamacijo in dobropisom (a to je že druga in enako smešna zgodba- tri mesece so mi zaračunavali storitev katero nikoli nisem naročil, račun je bil plačan preko trajnika in po vsaki reklamaciji so mi poslali dobropis, katerega pa seveda niso odbili od naslednjega računa) so mi poslali svoj transakcijski račun (ravno takrat so nekaj menjali in ukinjali račune!) in sklic, da sem položnico po desetih letih trajnika plačal klasično. Bi človek dejal, se pač zgodi, če ne bi dobil računa januarja, kjer so mi zaračunali zamudne obresti. Torej moramo za njihovo nesposobnost plačevati absolutno nič krivi naročniki.

Tako, da vam kateri tako hvalite SIOL želim, da ostanete pri prijaznih tehnikih na tehnični pomoči in se nikoli ne srečate z njihovo okostenelo zbirokratizirano administracijo.
Pozdravljeni,

za neprijetno izkušnjo se vam iskreno opravičujemo.
Mi lahko javite na ZS svoje naročniške podatke, da preverim kje in zakaj se je zataknilo in če je sedaj urejeno?

LP
Nataša
Odgovorite s citatom
Staro 25.02.2013, 13:45
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 928

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

za neprijetno izkušnjo se vam iskreno opravičujemo.
Mi lahko javite na ZS svoje naročniške podatke, da preverim kje in zakaj se je zataknilo in če je sedaj urejeno?

LP
Nataša
Najlepša hvala za prijaznost, a po vsej kalvariji po spremembi trio paketa 15/5 na top trio 15/5, reklamacijah, sprenevedanjih (na spletu se je oglaševala doplačilo med paketoma 10/2 in 15/5 4€, zaračunana pa je bila 10€- isto kot top trio 15/5 z vključenim HD Paketom-le da jaz HD paketa nisem videl )... sem spremenil paket na top trio 10/2. Sedaj je račun za 6 € nižji kot pri trio paketu (kot je bilo zaračunano pa celo 10€ nižja). Zaradi 0,75€ (brez DDV!) zamudnih obresti pa zares ne mislim žrtvovati niti enega svojega dendrita več v boju z vašo administracijo.

PS-Naslednjič bom enostavno oba Boxa in Box-s dal na Bolho sam pa odšel k konkurenci. Tistih 7,8 programov katere redno spremljamo v družini itak ponujajo vsi. Cene storitev so pa tudi primerljive.

Značke
nezadovoljnih, uporabnikov, več, vedno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Več statičnih IP na optiki -- kako skonfigurirati? zigaj Tehnična pomoč 13 29.11.2007 19:45
Ali število uporabnikov vpliva na kakovost? lukadane SiOL TV 11 19.09.2007 14:20
Lepe punce so vedno zasedene! Boy2380 Ljubezen in spolnost 37 11.09.2007 11:38
še vedno kockarija nejcx11 SiOL TV 12 03.03.2007 19:18
Vedno več Japonk trpi zaradi preveč orgazmov MrBoombastic Ljubezen in spolnost 32 13.01.2007 18:08

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:37.