Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.09.2018, 20:30
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279
Privzeto Re: Vedno več nezadovoljnih uporabnikov

Žal vse bolj in bolj smo nezadovoljni tudi mi s telekom. Placujem seveda redno ze od začetka, niti 1 zamude...
No se preselim na drugo lokacijo in pravocasno sporocim.. ze slutli na cetru mobitela - telekoma, da na novem naslovu nekaj ne štima s priklopom optike(blok), ampak si recem, najbrž ni bila v stanovanju nikoli vkloplena.
No, da skrajšam, priklop ni bil mogoč "ni signala od kasete do modema, ali omarice do kasete? nevem nism bil doma), vglavnem napaka zaznana ni signala cez. Zrihtajo cez 12 dni z mojo pomocjo ker poznam GVO vodjo, sreča za moj konc in celo sosed bil tudi. Drugače bi cakali vec... garantirano in receno.
dobim poloznico z 40€ vec prikljucnine(vprasali na centru ali bo doplacilo selitev na novo lokacijo-NEe kje) in seveda za cel mesec dobimo položnico. Odsotno delovanje je pa trajalo od 1 v mesecu oz. 3. v mescu, ko je tehnik sprobal vklopiti modri plus storitev preneseno iz starega naslova in ni singnala bilo.. katastrofa to se mije zgodilo ze drugic pri selitvi.

No in koker je meni znano, če storitve ne delujejo več kot 5 dni oz. 120 ur, operater mora spustiti narocnino odobren dopropis 100%.Seveda modri plus paket sem dobil dobropis samo 30€.
Prav razočarani vsi in nevem, če bom podaljsal telekom oz. ostal. Se drug mesecin moramo nazalost p
Odgovorite s citatom
Staro 12.09.2018, 22:47
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.556

Citat:
Objavil-a sladzan Prikaži sporočila
Žal vse bolj in bolj smo nezadovoljni tudi mi s telekom. Placujem seveda redno ze od začetka, niti 1 zamude...
No se preselim na drugo lokacijo in pravocasno sporocim.. ze slutli na cetru mobitela - telekoma, da na novem naslovu nekaj ne štima s priklopom optike(blok), ampak si recem, najbrž ni bila v stanovanju nikoli vkloplena.
No, da skrajšam, priklop ni bil mogoč "ni signala od kasete do modema, ali omarice do kasete? nevem nism bil doma), vglavnem napaka zaznana ni signala cez. Zrihtajo cez 12 dni z mojo pomocjo ker poznam GVO vodjo, sreča za moj konc in celo sosed bil tudi. Drugače bi cakali vec... garantirano in receno.
dobim poloznico z 40€ vec prikljucnine(vprasali na centru ali bo doplacilo selitev na novo lokacijo-NEe kje) in seveda za cel mesec dobimo položnico. Odsotno delovanje je pa trajalo od 1 v mesecu oz. 3. v mescu, ko je tehnik sprobal vklopiti modri plus storitev preneseno iz starega naslova in ni singnala bilo.. katastrofa to se mije zgodilo ze drugic pri selitvi.

No in koker je meni znano, če storitve ne delujejo več kot 5 dni oz. 120 ur, operater mora spustiti narocnino odobren dopropis 100%.Seveda modri plus paket sem dobil dobropis samo 30€.
Prav razočarani vsi in nevem, če bom podaljsal telekom oz. ostal. Se drug mesecin moramo nazalost p
Prosim, da mi na ZS sporočite svoje uporabniško ime in kontaktno številko. Vaš dopis bom posredoval naprej našim reklamacijam. Za neprijetno izkušnjo se vam opravičujem.

Lp, Črt
Staro 13.09.2018, 07:52
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Objavil-a Veron Prikaži sporočila
tudi pri meni deluje vse tip-top, kot omenjeno, ljudje se pritožujejo in se vedno bodo, še predno pospravijo pod svojo streho (so izjeme).
Vzamem svoje besede nazaj.

Sreča pa me je konec lanskega leta srečala pamet in sem skenslal Telekom. Sedaj (drugi opareter) stvari funkcionirajo bistveno bolje in tudi ugodneje.

Ker smo na drugi lokaciji omejeni samo na Telekom (trenutno vdsl), optika sicer že na voljo, ampak naše naročilo v predalu že cca mesec in pol. Sem sicer 2tedna nazaj poklical ter povprašal in je bilo rečeno "se opravičujemo, da tako dolgo traja, preverim in vam javim"... zaenkrat nič (poslovni uporabnik).

Way to go Telekom (glede na cene, bi stvari morale biti 10x bolje urejene)
Odgovorite s citatom
Staro 13.09.2018, 18:41
sladzan Uporabnik sladzan ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce sladzan
Član od: Nov 2010
Naslov: Bela krajina
Sporočila: 279

Citat:

Sreča pa me je konec lanskega leta srečala pamet in sem skenslal Telekom. Sedaj (drugi opareter) stvari funkcionirajo bistveno bolje in tudi ugodneje.

Ker smo na drugi lokaciji omejeni samo na Telekom (trenutno vdsl), optika sicer že na voljo, ampak naše naročilo v predalu že cca mesec in pol. Sem sicer 2tedna nazaj poklical ter povprašal in je bilo rečeno "se opravičujemo, da tako dolgo traja, preverim in vam javim"... zaenkrat nič (poslovni uporabnik).

Ja res gre vse tako počasi da je tole že preveč. In v tvojem primeru bi takoj noralo biti vse urejeno.
Ne tole je tu mač.
Meni je delovala hitrost polna(ob prizganih 3x tv sd in HD) koliko je bila naročena prvi dan na novi lokaciji, imam se poslikano drugi dan hitrost zmeraj manj. Zamenjali modem ker je rabilo 3_4minute, da se postavi ob resetu, še zmeraj isto.
kako se pri vas hitro modem postavi na optiki?
Meni je na bakru se postavilo modem med resetom vse skup veliko hitreje. Tudi hitrost je bila idealna saj je ob enem prizganem SD programu se vedno kazalo 30M polnih ,sedaj na optiki nemorem dobiti hitrosti polne naročene nikakor na testu(le kadar iz hdbitsa. org loudam dol vcasih pride do 100M), kar je zanimivo. Un veliko bolj niha hitrost, vcadih celo samo 70M do 80M in celo manj.

Mislil naročit max linijo 1G, pa kaj ko niti 100 polnih ne dobim.
Sem zadovolen tud ce mi recimo ne bi delovalo vse kakor je treba anpak pocasi vidim, da se tole ze vse preveč poslsbsalo je. Selitev prikljucka ce ne bi bil brez tudi 3_4 dni sploh ne bi dal reklamacije, ampak ko vidim da se tajo izkorisca iz njihove strani uporabnike, po tem pa pač ni druge kot... nevem no. Doma mi tud ze vsi govorijo da tako več niti negre.
Odgovorite s citatom
Staro 13.09.2018, 19:15
080 Informacije Uporabnik 080 Informacije ni prijavljen
080 Infomacije – Svetovalec za naročila in informacije
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Informacije
Član od: Nov 2007
Sporočila: 1.371

Citat:

Vernon, prosimo, da nam v ZS sporočiš svoje podatke, da zadevo preverimo. LP, Ana
Staro 18.09.2018, 16:41
pol3ni Uporabnik pol3ni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2009
Naslov: Idrija
Sporočila: 106

Pred enim tednom sem odjavil Telekom storitve,poravnal vse račune,oddal vso opremo vašemu tehniku ter podpisal izjavo o vračilu.Zame je bila tako zadeva zaključena.
Danes dobim pošto ,da moram v 10 dneh opremo vrniti,zraven še cenik kaj vse mi bodo računali če tega ne storim.
Kaj naj vrnem,če sem že vse vrnil.
Odgovorite s citatom
Staro 18.09.2018, 17:32

Citat:
Objavil-a pol3ni Prikaži sporočila
Pred enim tednom sem odjavil Telekom storitve,poravnal vse račune,oddal vso opremo vašemu tehniku ter podpisal izjavo o vračilu.Zame je bila tako zadeva zaključena.
Danes dobim pošto ,da moram v 10 dneh opremo vrniti,zraven še cenik kaj vse mi bodo računali če tega ne storim.
Kaj naj vrnem,če sem že vse vrnil.
V ZS nam sporočite naročniške podatke in preverimo. LP, Mojca
Staro 20.09.2018, 16:46
pol3ni Uporabnik pol3ni ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2009
Naslov: Idrija
Sporočila: 106

Kaj se dogaja z vami na Telekomu.Po dveh dneh ne dobim odgovora kaj je sedaj z mojo opremo,ki sem jo vrnil,vi pa jo od mene še vedno zahtevate.
Odgovorite s citatom
Staro 20.09.2018, 17:31

Živjo, kot dogovorjeno v ZS, obvestimo ko prejmemo povratno informacijo.
LP, Mojca
Staro 25.09.2018, 12:40
Veron Uporabnik Veron ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Veron
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.125

Citat:
Objavil-a 080 Informacije Prikaži sporočila
Vernon, prosimo, da nam v ZS sporočiš svoje podatke, da zadevo preverimo. LP, Ana
Ma sm že 3x klical, 1x preko web chat-a, pa še vedno tišina. Se mi ne da več.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
nezadovoljnih, uporabnikov, več, vedno

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Več statičnih IP na optiki -- kako skonfigurirati? zigaj Tehnična pomoč 13 29.11.2007 19:45
Ali število uporabnikov vpliva na kakovost? lukadane SiOL TV 11 19.09.2007 14:20
Lepe punce so vedno zasedene! Boy2380 Ljubezen in spolnost 37 11.09.2007 11:38
še vedno kockarija nejcx11 SiOL TV 12 03.03.2007 19:18
Vedno več Japonk trpi zaradi preveč orgazmov MrBoombastic Ljubezen in spolnost 32 13.01.2007 18:08

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:09.