Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 19.04.2014, 18:40
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106
Privzeto Re: Dodatni tv kanali / spremljanje tv na več televizorjih

Cveto malo se pomiri prosim in pozorno preberi (odgovoril sem samo uporabniku kažin)...

Zgoraj nisem nikjer pisal kaj je zapisano v tvoji pogodbi ... o tem sem ti že napisal svoje mnenje in kako bi jaz to rešil ... in o tem več ne bom razpravljal, ker ni potrebe, ti si podal svoje mnenje, jaz pa svoje glede razumevanja pogodbe, svoje mnenje ti je že podal tudi telekom ... če hočeš še tretje mnenje sem ti predlagal, kaj bi jaz naredil, ti pa naredi kar hočeš...

V zadnjem postu sem napisal samo, kaj je trenutno možno in nič o tem za kar me ti zdaj napadaš v svojem postu in nič o tem, kaj je napisano v pogodbah in kako bi bilo prav, da bi bilo...

Ti pa lahko še enkrat napišem, da mi res ni jasno zakaj za vraga plačuješ vse te mesece nekaj, kar imaš v pogodbi zapisano in ti po tvojem mnenju telekom ne izpolnjuje in ne ukrepaš pri ustreznih organih...

Nazadnje uredil gbauer1 : 19.04.2014 ob 18:53.
Odgovorite s citatom
Staro 19.04.2014, 19:13
kažin Uporabnik kažin ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2012
Sporočila: 363

Citat:
Objavil-a gbauer1 Prikaži sporočila
Preberi še enkrat, ker je napisal, kar so mu odgovorili...

Če ne naročiš dodatne hitrosti lahko imaš tudi več kot 4 TV ampak ne vse HD (manj HD več SD) ... 7 SD oz. 5 SD + 1 HD (nisem prepričan, da je čisto tako oz. nisem sprobal - tako mi je bilo na tehnični pomoči povedano ... je pa šlo ziher 5 SD - to sem sprobal, več komunikatorjev pa nisem imel Verjetno bi tudi šlo 2 HD + 3 SD (no toliko komunikatorjev imam, tako da bi tole še lahko sprobal)
Mislil sem na citat, ki ga je napisala Služba za tehnično pomoč cvetot-u.
Citiram:
Citat:
-Kot sem omenila imate na izbiro trenutno višje hitrosti, v roku dveh mesecev pa bomo ponudili tudi možnost dodatnih TV kanalov.
Več podatkov bo znanih v roku meseca dni.
Na to "odebeljeno" možnost ni dobil odgovora, kot sem razumel, zakaj ga ni? Niso tega ponudili/omogočili ali kaj?
Teoretično če bi to omogočili, bi lahko še naročil xy dodatne kanale pa bi bilo rešeno, samo kot zgleda niso tega ponudili. Ne vem pa zakaj so mu tako napisali, da bo več znanega, so si premislili ali kaj..

Nazadnje uredil kažin : 19.04.2014 ob 19:18.
Odgovorite s citatom
Staro 19.04.2014, 19:26
gbauer1 Uporabnik gbauer1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2007
Sporočila: 106

Lahko imaš več kanalov kot 4 tudi na bakru, če ti linija dopušča (tudi HD) ampak moraš doplačat (če hočeš istočasno vse HD)

In še enkrat, da ne bo isto kot zgoraj ... to je stanje kakšno je trenutno in ne pravim, da je tako prav oz. ni prav

Sicer pa vsi veste, kako je z obljubami pri telekomu ... odgovor za SK kanale so obljubljali za konec vsakega meseca (samo ni se točno vedelo katerega meseca)

Nazadnje uredil gbauer1 : 19.04.2014 ob 19:36.
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2014, 16:34
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.056

Samo v razmislek vsem,kako ignorantsko se na telekomu obnašajo do uporabnikov.

Večkrat me je kdo povprašal kaj pa pritožba. ?

Včeraj sem dobil potrditev da je mail ki je bil poslan decembra prebran ????

"
Sporočilo

Za: ****** ******
Zadeva: Nezagotavljenje storitev .
Poslano: 6. december 2013 14:10:29 (UTC+01:00) Beograd, Bratislava, Budimpešta, Ljubljana, Praga

je bilo prebrano 6. maj 2014 15:23:00 (UTC+01:00) Beograd, Bratislava, Budimpešta, Ljubljana, Praga.

"

Človek nima komentarja.......

lp
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2014, 16:49
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Samo v razmislek vsem,kako ignorantsko se na telekomu obnašajo do uporabnikov.

Večkrat me je kdo povprašal kaj pa pritožba. ?

Včeraj sem dobil potrditev da je mail ki je bil poslan decembra prebran ????

"
Sporočilo

Za: ****** ******
Zadeva: Nezagotavljenje storitev .
Poslano: 6. december 2013 14:10:29 (UTC+01:00) Beograd, Bratislava, Budimpešta, Ljubljana, Praga

je bilo prebrano 6. maj 2014 15:23:00 (UTC+01:00) Beograd, Bratislava, Budimpešta, Ljubljana, Praga.

"

Človek nima komentarja.......

lp
Hehe... Čisto mogoče je, da so ta mail takrat odprli in niso poslali potrditve... In ga je sedaj spet kdo odprl in je poslal... Lahko pa so vidli kdo pošilja...

Nazadnje uredil goran1111 : 07.05.2014 ob 16:51.
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2014, 17:31
Mojster

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
Hehe... Čisto mogoče je, da so ta mail takrat odprli in niso poslali potrditve... In ga je sedaj spet kdo odprl in je poslal... Lahko pa so vidli kdo pošilja...
Oprosti, in kaj si hotel s tem da so videli kdo pošilja..?

Aja tista bu*dala ki mesečno še pred zapadlostjo nakazuje tudi po več kot sto evrov za vse storitve podjetju telekom.

To so hoteli vse zbrisati, samo se je določeni osebi zatipkalo in je potrdila mojo zahtevo o branju....
Pa to sploh nima veze če se tebi zdim čuden,ampak so po službeni dolžnosti in tudi po obvezi do strank so dolžni odgovarjat na pisma.
To samo dokazuje prakso telekoma do uporabnika. Razen seveda nekaj svetlih izjem ,ki pa na žalost nimajo pravice do odoločitev in sprememb logike.

Nikoli ne veš kdajse boš ti mogoče znašel v taki neprijetni situaciji.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2014, 18:00
goran1111 Uporabnik goran1111 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Mar 2007
Sporočila: 962

Citat:
Objavil-a cveto Prikaži sporočila
Oprosti, in kaj si hotel s tem da so videli kdo pošilja..?

Aja tista bu*dala ki mesečno še pred zapadlostjo nakazuje tudi po več kot sto evrov za vse storitve podjetju telekom.

To so hoteli vse zbrisati, samo se je določeni osebi zatipkalo in je potrdila mojo zahtevo o branju....
Pa to sploh nima veze če se tebi zdim čuden,ampak so po službeni dolžnosti in tudi po obvezi do strank so dolžni odgovarjat na pisma.
To samo dokazuje prakso telekoma do uporabnika. Razen seveda nekaj svetlih izjem ,ki pa na žalost nimajo pravice do odoločitev in sprememb logike.

Nikoli ne veš kdajse boš ti mogoče znašel v taki neprijetni situaciji.

lp
To vse si ti napisal. Jaz sem pa mislil v šali ko jim toliko pišeš reklamacije in podobno da niso do zdaj odprli. Brez budal pa čudnih pa teh zadev... Je pa od njih pohvalno, da še po pol leta gledajo tvoje maile... In da ga do zdaj niso zbrisali. Torej te upoštevajo. A na ta mail nisi dobil odgovora do sedaj?
Odgovorite s citatom
Staro 07.05.2014, 19:42
Mojster

Citat:
Objavil-a goran1111 Prikaži sporočila
To vse si ti napisal. Jaz sem pa mislil v šali ko jim toliko pišeš reklamacije in podobno da niso do zdaj odprli. Brez budal pa čudnih pa teh zadev... Je pa od njih pohvalno, da še po pol leta gledajo tvoje maile... In da ga do zdaj niso zbrisali. Torej te upoštevajo. A na ta mail nisi dobil odgovora do sedaj?
Sem že pozabil na ta mail. Sem se prav nasmejal ko sem odprl in vidim prebrano po točno šestih mesecih.

Da te nekam pritisne ..

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
dodatni, kanali, spremljanje, televizorjih, več

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 14:00.