Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 13.12.2018, 10:52
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 313
Privzeto Re: NEO – dobrodošli v novi svet

Možno je daje najemniški, plačaš 29 eur in ga imaš v najemu, lahko pa da je tvoj, ne vem ker nikjer ne piše nič.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 11:00
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 313

Sem se pozanimal, plačaš 29 eur in je box najemniški, če vrneš tistega, ki ga imaš trenutno v najemu nimaš naročnine, v nasprotnem primeru se ti obračunava naročnina 2.90 eur na mesec. Je pa možno dobiti v Telekomovem centru, sam so menda že zaloge pošle, dobili se bodo po 28.12., ne vem pa ne ali to v vseh centri ali ne.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 11:11
rokk8 Uporabnik rokk8 ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2018
Sporočila: 3

- Mesečno plačujem 70eur za paket Modri!! Paket ADSL, hitrost celih 8/1 mbps (Kamnik)!!! Optiko nam gradite neuspešno zadnjih 11let.
- Naročnik sem 15 let
- v tem času 3x ali več aneks zaradi nakupa Siol Box (Sagem,...) po 1eur
- kot se spomnim, vsaj 1x 130eur za nakup tretjega Box-a

Sedaj pa želite od mene 29eur + 3eur/mesec za vsak Siol Box, ki bi ga zamenjal z novim Neo. Zato, da dobim škatlo vredno letnice 2018, ki bo delala dovolj tekoče za normalno spremljanje programa. Kar BOX že nekaj let več ni...

Torej, za 3 TV sprejemnike, od mene želite 90eur, ter mesečno 79 namesto 70!
In potem pravite, da mi bo priporočal vsebine, kar zna odlično že Chromecast za 40eur.

Hvala, da zvesto nagrajujete zveste stranke.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 11:15
123kajote Uporabnik 123kajote ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2018
Sporočila: 21

ma tudi jaz verjetno ne bom tega vzel,..
imam že sedaj na 2 TVjih TVin in AirMouse zraven (saj so onemogočili delo s klasičnim daljincem), pa popolnoma zadovoljivo funkcionira..

tale Telekom odnos, pa tudi mene stalno bolj sili k konkurenci..
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 11:21
lela3000 Uporabnik lela3000 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2014
Sporočila: 11

hahaha, nekje sem zasledil da je telekom s to EON kišto leto in pol pred konkurenco!? kvečjemu leto in pol zadaj!
konkurenca vabi z modernimi rešitvam - kot je SMART TV APP!!!

novi svet my ass.. edino za tiste neandertalce z reklame mogoče! pa še plačal naj bi za to? sej se hecajo
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 15:11
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 437

Veliko pompa in malo izplena. Ta platforma Neo ne ponuja nič revolucionarnega, še za smart tv ni na voljo, kar je velik minus v primerjavi s konkurenco. Torej še vedno rabiš škatlo. Berem, da so spet neke mučke glede plačila novega boxa. Poleg 29 EUR še neka najemnina. A lahko kdo od pristojnih to pojasni?
Več kot očitno so pri Telekomu zaspali in ko je konkurenca v začetku jeseni na veliko lansirala novosti, so pri TS objavili pompozno napoved o revoluciji, dejansko so pa potem v 3 mesecih nekaj na hitro spacali skupaj. Neke dodane vrednosti pa zaenkrat ne vidim. Pameten dom že obstaja (Google, ...). Poleg tega so preko te aplikacije NEO vidni isti tv programi kot na TViN (brez Sportklubov in nekaterih drugih).
Naj raje malo posodobijo programsko shemo s kakšnimi HD programi, za katere prosimo že več let in jih konkurenca ima, pa uredijo osnovne funkcije, da bodo delovale kot naj bi. V tem času so zgolj postopoma dražili storitve, znižali popust prek programa zvestobe (10 EUR na leto max., halo, a točke zvestobe si pa lahko nekam vtaknem?).
Zdaj berem, da jim je že pošla zaloga boxov, torej so bili totalno nepripravljeni. Na spletni strani nikjer nobenih pojasnil glede naročila, cene, da bi človek prebral pogoje. TS epic fail!
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 15:19
zdrifko Uporabnik zdrifko je trenutno prisoten
Novinec
Član od: Dec 2013
Sporočila: 8

Citat:
Objavil-a nescafe Prikaži sporočila
Veliko pompa in malo izplena. Ta platforma Neo ne ponuja nič revolucionarnega, še za smart tv ni na voljo, kar je velik minus v primerjavi s konkurenco. Torej še vedno rabiš škatlo. Berem, da so spet neke mučke glede plačila novega boxa. Poleg 29 EUR še neka najemnina. A lahko kdo od pristojnih to pojasni?
Več kot očitno so pri Telekomu zaspali in ko je konkurenca v začetku jeseni na veliko lansirala novosti, so pri TS objavili pompozno napoved o revoluciji, dejansko so pa potem v 3 mesecih nekaj na hitro spacali skupaj. Neke dodane vrednosti pa zaenkrat ne vidim. Pameten dom že obstaja (Google, ...). Poleg tega so preko te aplikacije NEO vidni isti tv programi kot na TViN (brez Sportklubov in nekaterih drugih).
Naj raje malo posodobijo programsko shemo s kakšnimi HD programi, za katere prosimo že več let in jih konkurenca ima, pa uredijo osnovne funkcije, da bodo delovale kot naj bi. V tem času so zgolj postopoma dražili storitve, znižali popust prek programa zvestobe (10 EUR na leto max., halo, a točke zvestobe si pa lahko nekam vtaknem?).
Zdaj berem, da jim je že pošla zaloga boxov, torej so bili totalno nepripravljeni. Na spletni strani nikjer nobenih pojasnil glede naročila, cene, da bi človek prebral pogoje. TS epic fail!
Točno tako, dejansko so naredili nekaj kar je pogojno uporabno in zapakirano v lep dizajnerki paket, da privabijo nove oz. stare naročnike v nakupe teh android boxsev, ki ne podpirajo ničesar drugega kot NEO Mi na kraj pameti ne pade da bi vzel ta box, naj naredijo TV aplikacijo kot se za leto 2019 spodobi.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 15:35
Aloe Uporabnik Aloe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2012
Sporočila: 380

Citat:
Objavil-a lela3000 Prikaži sporočila
konkurenca vabi z modernimi rešitvam - kot je SMART TV APP!!!
Citat:
Objavil-a nescafe Prikaži sporočila
še za smart tv ni na voljo
Na drugi strani so odgovorili, da obstaja aplikacija za pametne televizorje.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 15:41
nescafe Uporabnik nescafe ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 437

Citat:
Objavil-a Aloe Prikaži sporočila
Na drugi strani so odgovorili, da obstaja aplikacija za pametne televizorje.
Kolikor jaz razumem je aplikacija le za mobilne naprave, ne pa tudi za smart tv. Sicer ne bi rabili novega boxa.
Odgovorite s citatom
Staro 13.12.2018, 15:42
siko77 Uporabnik siko77 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce siko77
Član od: Sep 2007
Sporočila: 445

A za android je že???
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
, dobrodošli, neo, novi, svet

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Novi narocnik - nekaj vprasanj DennisDee O storitvah 5 27.08.2018 07:32
prodam, oddam, podarim, izgubil se je ... oglasi za domače živalice Goody Živalski svet 306 28.11.2014 20:32
Novi Zakon o davku na nepremičnine -ŠOKANTNO!!! Dual Slovenija 9 05.03.2013 13:38
tema za društva - obveščanje, razstave, sterilizacija, peticije ... Snif Živalski svet 208 24.02.2012 21:50
Novi www.siol.net - beta Goody Pripombe in komentarji 67 18.02.2008 12:38

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 15:07.