Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 01.06.2005, 16:04
eduardo Uporabnik eduardo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2004
Sporočila: 178
Privzeto

Tole seveda ni moje delo, ampak ob nesposobnežih, ki naj bi skrbeli za SiOL TV, mi ne preostane drugega, kot da javim, da ne dela cela kopica kanalov: TV Espana, 24 Horas, Črna Gora, MKTV, Kosovo, EWTN, TV 5, Trace TV, SCT, Adult channel in seveda tudi Info kanal, medtem Private crkne vsakih nekaj minut. Kaj ni nikomur nerodno prodajati nove pakete, še preden bi dvignili dosedanji SIOL TV z ravni eksperimenta? Za božjo voljo, nekateri kanali ne delajo že vrsto tednov in mesecev, nekateri pa so porazne kvalitete.
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2005, 17:48
nature76
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Pa kaj na celem Siol-u ni nikogar ki bi gledal kaj se dogaja z progami oz. nedelovanjem le-teh???!! Sramota! Tako kot je ''Eduardo'' napisal, nekateri kanali ne delujejo že več mesecev. Brezveze....
Odgovorite s citatom
Staro 01.06.2005, 20:33
GregorS Uporabnik GregorS ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce GregorS
Član od: Apr 2005
Sporočila: 55
Privzeto

Eduardo lahko napišeš, kateri programi so porazne kvalitete?

lp
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2005, 01:18
Pripravnik
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava GregorS

Eduardo lahko napišeš, kateri programi so porazne kvalitete?

lp
Recimo Rai 3, pa Terranova in zelo pogosto tudi 3Sat, ZDF in ORF v času konic (denimo športnih prenosov). No, da boste vedeli pri SiOL, zdaj je crknil še Reality, pred tem pa cel popoldan ni delal HRT 2. Sicer pa kaj bi še našteval. Razlogov, da bi bilo koga zelo sram, je vsak dan več kot dovolj,
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2005, 18:10
Pripravnik
Privzeto

Nekdo je danes očitno brkljal po sistemu in od včerajšnjih "pogrešanih" usposobil Črno Goro, Reality in Trace TV, zato pa sta mrknila Eurosport 2 in Rai 1. Seznam nedelujočih programov se torej ni bistveno skrajšal.
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2005, 20:29
Novinec
Privzeto

eduardo lahko sporočiš naročniške podatke klemnu?

lp
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2005, 20:45
lubica
Guest
Privzeto

Na Hallmarku še vedno nista usklajena zvok in slika... zgleda tko, kt da bi bilo sinhronizirano in sploh ne moreš gledat...
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2005, 20:53
Pripravnik
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava GregorS

eduardo lahko sporočiš naročniške podatke klemnu?

lp
Pa ne, da sem jaz edini, ki mu še vedno ne delajo Eurosport 2, TV Espana, 24 Horas, Reality, Makedonija, Kosovo, EWTN, TV 5, SCT, Adult Channel ...?

Imam še en predlog, ki bi lahko prispeval k higieni komunikacije: kaj če bi se vsi, ki so neposredno vpleteni v SiOL ali pri njem celo zaposleni, v forumu predstavljali kot takšni in s tem ločili od navadnih uporabnikov? Vem, da so v podobnem konfliktu interesov tudi komercialni tekmeci SiOL TV, vendar od njih ni pričakovati takšne identifikacije.
Odgovorite s citatom
Staro 02.06.2005, 21:36
Novinec
Privzeto

Mislil sem glede kvalitete posameznih kanalov.Drugače pa pokliči na 116.

lp
Odgovorite s citatom
Staro 05.06.2005, 22:25
Corleone
Guest
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava eduardo
[br
Pa ne, da sem jaz edini, ki mu še vedno ne delajo Eurosport 2, TV Espana, 24 Horas, Reality, Makedonija, Kosovo, EWTN, TV 5, SCT, Adult Channel ...?

Nisi edini, ne .... pa še kakšem nedelujoči kanal bi se zraven našel SIOL, preberite katere programe imate vse na seznamu, ko ponujate SIOL TV in koliko od tega jih dejansko lahko gledamo

I`m Gonna Make Him An Offer He Can`t Refuse
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
channel, dela, dolocenega, history, hrt, info, kabelski, nedelovanja, nedelovanje, pink, programa, siol, sip, spremljanjem, tedn, težava, tvzvok, že

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:14.