Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Izobraževanje in šola

Izobraževanje in šola znanje, referati, plonkci, matura, izpiti ...

Orodja za teme
Staro 19.01.2007, 18:33
domine Uporabnik domine ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce domine
Član od: Nov 2006
Naslov: tm k je akcija :D
Sporočila: 166
Privzeto Re: Policijska akademija v Tacnu II.

Citat:
Objavil-a xenya
ZDA je razred zase mislim da ni nikakršnega smisla da delo slovenske policije primerjaš z ameriško. life is not like a movie

hehe, se mi je zdel, da se boste mal ujel... tuki nism izpostavu ZDA kot varovanje ampak, slovesnkega policista , ki more varovati ambasado ZDA, ki se nahaja na SLO. ozemlju natančneje v LJ. :D

Ja če bi pa gledu na celotno policijo, pa itak da ni primerjave
Staro 20.01.2007, 16:52
loretta Uporabnik loretta ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2007
Sporočila: 3
Privzeto Izobraževanje

Mene pa neki zanima in bi bila zelo vesela če bi mi odgovorili vsi tisti ki imajo izkušnje s tem.
sem dijakinja tretjega letnika ekonomske šole in me ful zanima policijska akademija v Tacnu.
zdej bi pa rada vedla kako je s tem, če se splača iti tja ali bom imela službo, mi svetujete kaj drugega?
tam naj bi te izurili in dali na južno mejo?pa me zanima kako bo zdaj ko se bo ta šengejska meja
premaknila al karkoli že??:D prosim za nasvet vseh tistih ki o tem kaj vedo!!!
Hvala vnaprej, lp vsem skupaj :P
Staro 20.01.2007, 17:45
Pripravnik
Exclamation Re: Policijska akademija v Tacnu II.

prvo je, zakaj si se vpisala na Ekonomsko...?(roška) si se premislila v času, ko si tuki ali si šla na šolo iz drugih razlogov. Glede te južne meje je pa tko. Maš pogoje, da se izobražuješ v Tacnu. Najboljš, da si prebereš na www.policija.si pa pogledaš pod zaposlitev in pol si tam prebereš. Imaš vse obširno, kako in kaj.
Staro 20.01.2007, 17:53
Pripravnik

Če te samo zanima, potem to ni to. Mora te vleči proti Tacnu. Da si res želiš delo policistke pa sigurno ne pride čez noč oz. ob gledanju nadaljevank. Glede predlaganj, bi morala sama vedeti, kaj si recnično želiš. Delovna doba naj bi se podpisala do 5 let, to se pravi za omejen čas z možnostjo podaljšanja.
Šengovska meja, se kolikor jaz vem, ne bo PREMAKNILA ampak, ko bo čas izbrisala(ko bo HR v EU).
To si pa sama lahko domišljaš, čez koliko let(min.10),če ne še več.
Staro 21.01.2007, 14:01
loretta Uporabnik loretta ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 3

Domine =)
Ja hvala ti za odgovore in spletno stran-sem si pogledala!strinjam se s tem, da te mora tja vleči in te ta smer resnično zanimati. vsekakor se bom preusmerila iz ekonomske smeri in zdaj bi želela najti šolo ki bi me še najbolj pritegnila oz. zanimala! mam pa še eno vprašanje-si ti hodil na to šolo??rada bi zvedela še nekakšne izkušnje od nekoga-kako je na tej šoli,ali je težko ipd.??Hvala vnaprej pa upam na čimbolj podrobne odgovore!!=) =) =)
Staro 21.01.2007, 16:08
Pripravnik

Misliš v Tacen? Nope, ne še:D Mogoče čez par let , trenutno pa hodim v 2 letnik strokovne gimnazije v Murglah...skrajšano BIC, ker sta to 2 šoli...

Kolikor slišim, je uredu šola(Tacen) pouk od 8.00-14.00 naj bi bil, to je čisto neuradno, testi so dokaj težki, pa mal prakse...itd, kaj več pa ti težko povem. Aja muzej(policijski) so odprli pred kratkim
Staro 22.01.2007, 22:15
20xyz Uporabnik 20xyz ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 1

zdravo!
zanima me, če se je kdo prijavil na razpis (december 2006) in ali je že dobil odgovor.
Staro 23.01.2007, 19:10
Pripravnik
Exclamation Re: Policijska akademija v Tacnu II.

Išče se oborožen osumljenec več kaznivih dejanj - opozorilo

Zaradi suma storitve več kaznivih dejanj z elementi nasilja policisti Policijske uprave Ljubljana iščejo Zorana Mezgo, starega 36 let in brez bivališča na območju Republike Slovenije. V zadnjem času se je gibal na območju celotne države, v zadnjih dneh pa je bil opažen v Ljubljani, predvsem na območju Črnuč ob Nemški cesti in na območju Most.

Osumljenec se vozi z neregistriranim osebnim avtomobilom znamke Proton zelene barve. Obstaja možnost, da ima na vozilu nameščene ukradene registrske tablice. Oborožen je s hladnim in strelnim orožjem.

Vse, ki bi osumljenca Zorana Mezgo opazili, prosimo, da takoj obvestijo policijo na številko 113 ali na anonimni telefon policije 080-12-00 in se izogibajo neposrednemu stiku z njim, ker je nevaren.

OSEBNI OPIS: Visok je okoli 170 cm, srednje postave, zelo na kratko ostrižen, nazadnje je bil oblečen v delovni kombinezon zelene barve (kot na fotografiji).
http://www.policija.si/si/ vidite...pod sporočila za javnost

Nazadnje uredil domine : 23.01.2007 ob 19:13. Vzrok: slika se ne more vstavit
Staro 23.01.2007, 19:26
xenya Uporabnik xenya ni prijavljen
Novinec
Član od: Oct 2006
Sporočila: 15

amm tebe ki tacen zanima... mal neki js tud vem
in sicer...da sploh not prideš so potrebni psiho-fizični testi. to so razni teki na 600 metrov pol pa neki psihološki testi, ki vsebujejo vprašanja, npr.: bi ubil muho, če bi ti letala okoli glave? mislim, res...
ampak nekaj pa se govori da bojo letos sprejeli zadnjo generacijo v tacen. pol naj bi se pa to "zaprlo" za par let, ker policajev je že preveč. tk da..škoda...
namreč policija ima trajno prepoved zaposlovanja novih ljudi in namest da bi kakega novega mladega policaja zaposlila raje izobražuje naprej stare policijske mačke.
drugače pa tečaj v tacnu ni tak slaba zadeva...ob izobraževanju dobivaš plačo pa še delovna doba ti teče. je velik lažje kot prej, do leta 1995 ko je bila tam še kadetnica. tja si namreč lahko šel direkt po končani OŠ: pa je biu sistem tud dokaj bolj strog kot je danes.
no...upam da sm ti kaj pomagala:>
Staro 24.01.2007, 10:30
Marussic Uporabnik Marussic ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a domine Prikaži sporočila
Išče se oborožen osumljenec več kaznivih dejanj - opozorilo

Zaradi suma storitve več kaznivih dejanj z elementi nasilja policisti Policijske uprave Ljubljana iščejo Zorana Mezgo, starega 36 let in brez bivališča na območju Republike Slovenije. V zadnjem času se je gibal na območju celotne države, v zadnjih dneh pa je bil opažen v Ljubljani, predvsem na območju Črnuč ob Nemški cesti in na območju Most.

Osumljenec se vozi z neregistriranim osebnim avtomobilom znamke Proton zelene barve. Obstaja možnost, da ima na vozilu nameščene ukradene registrske tablice. Oborožen je s hladnim in strelnim orožjem.

Vse, ki bi osumljenca Zorana Mezgo opazili, prosimo, da takoj obvestijo policijo na številko 113 ali na anonimni telefon policije 080-12-00 in se izogibajo neposrednemu stiku z njim, ker je nevaren.

OSEBNI OPIS: Visok je okoli 170 cm, srednje postave, zelo na kratko ostrižen, nazadnje je bil oblečen v delovni kombinezon zelene barve (kot na fotografiji).
http://www.policija.si/si/ vidite...pod sporočila za javnost
Osumljenec ze prijet v Mostah!Par ur po razpisu tiralice...

Značke
akademija, policijska, tacnu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 01:17.