Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 22.09.2008, 21:26
robida
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Priključnina ambient extra

Urban prosim ne me farbat,če je tako kje se lahko naroči ambient tako kot piše na strani za pomoč,namreč sploh ne,ker ga v TV plus vmesniku sploh ni več.
Ta ambient ste enostavno umaknili in nadosmetili z demo paketom ki vsebuje isto vsebino,samo da je brezplačen.Če je to samo postopek naročitve ambienta potem mi razloži kje je ta ambient in kako se ga naroči tako kot opisuje na strani SIOL za pomoč že ne.Ta ambient ste enostavno umaknili in od mene pokasirali 12€,kar bom zahteval da mi vrnete.Celo ste me obvestili da ta paket ni možno naročit in na zadnjem računu naenkrat zagledam priključnino za ambient ekstra.
Ne vem kako gre to skupaj da sem nekaj plačal kar ni možno naročit.

Lp
robida
Odgovorite s citatom
Staro 22.09.2008, 21:46
mravlja Uporabnik mravlja ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2007
Sporočila: 185

ja jaz imam demo, pa mi niso nič zaračunali
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2008, 07:00
robida
Guest

Sem se spomnil filma ki prikazuje daljno bodočnost našega planeta brez travnikov in gozdov.Če si se naveličal tega so te v eni ustanovi poslali v večna lovišča ob spremljavi pomirjujoče glazbe in prikazom ambienta o zelenih in cvetočih travnikih na katerih se pasejo srne in srnjaki ob žvrgolenju ptic.Na drugi strani pa že prihajajo iz tovarne kosi mila.Lahko bi rekli temu popolna reciklaža.
Ne vem ali je tudi SIOL s tem ambientom extra mislil kaj takega.

Lp
robida

Nazadnje uredil robida : 23.09.2008 ob 07:33. Vzrok: dopis
Odgovorite s citatom
Staro 23.09.2008, 13:56
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

Sicer ne vem iz koga se delajo norca...odgovor urbana pa je tako ali tako mimo....tudi jaz sem klinil demo, ambienta se se dotaknil nisem in kar na 1x me obvesti da sem narocen za 12 € za bodobje 6 mesecev...tudi jaz ne mislim placati tega, ker sem narocil demo! in ne Ambienta...

da pa odvrnemo še ostale dileme o kakem noobovstvu ali cemerkoli naj povem da nisem kr neki kekec ki stiska vse kar vidi...

BTW. ce sem ze pri postanju naj povem, se to, da ta siol + vmesnik dela izjemno pocasi in da kljub "nezelenemu" narocilu ambienta le-tega ne morem uporabljati...ponavadi se mi komunikator obesi in ga morem zresetirat, vcasih pa samo cakam in cakam in cakam...

in se problem pri gledanji VOD...poizkusil sem gledati U57 pa mi je prvih 5 minut delalo slabse kot ce bi gledal HD film preko 512kb linije (po domace :stekalo), tako da sem raje prekinil gledanje...da ne govorim o tem kako delajo ostali filmi, kjer potrebujem za pregled 95 naslovnic filmov 2 uri, do narocila mi pa se ni uspelo priti...razen seveda pri AMBIENTU kjer ga pa nisem zelel...aja sem pa na optiki...

sorry za off topic

Nazadnje uredil HEPANDIL : 23.09.2008 ob 14:01.
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 12:05
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Moj odgovor ni "mimo".

Ko naročuješ Ambient, se le-ta nahaja pod "Paketi video vsebin". Ko ga enkrat naročiš (primer robide) se vsa vsebina premakne za 6 mesecev v rubriko "Moje vsebine" in iz prvotne lokacije izgine....tam pa ostajo samo demoti. To je tudi napisano v linku, ki ga je robida prilepil na prejšnji strani.

lp

Nazadnje uredil 080 Urban : 24.09.2008 ob 12:15.
Odgovorite s citatom
Staro 24.09.2008, 21:06
robida
Guest

Urban hvala za pojasnilo,ampak v navodilih za ambient extra pod linkom ki sem ga navedel nič ne piše da ni več viden v mapi paketi video vsebin,ampak samo da bo na voljo v mapi moje vsebine.

Tole piše :
Po uspešnem naročilu bodo vsebine za čas veljavnosti paketa vseskozi na voljo pod menujem MOJE VSEBINE >> MOJE VIDEO VSEBINE.

Lp
robida
Odgovorite s citatom
Staro 25.09.2008, 11:50
HEPANDIL Uporabnik HEPANDIL ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 190

Poglej, zdi se brez veze debatirat. dejstvo je, da sem klinil na demo, v bistvu nisem niti tega potrdil, in ko se je STB spet zbudil iz svojega ultra pocasnega delovanja sem dobil sporocilo o narocilu na storitev ambient...nikjer nobenga obvestila, nikjer nobenega potrjevanja in nic...

in drugi problem, tega da si narocen na te vsebine se ne da videt NIKJER...ker jaz obe zadevi vidim pod moje vsebine in po ostalimi vsebinami....

ta aambient je cisti nateg...ce smatram sebe za power userja in sem se po nekem naklucju narocil na zadevo, kaj sele ostali uporabniki, ko pritiskajo vse kar jim pride pod prste....

morem pa rect, da ko sem se vceraj sprehajal po menijih je zadeva tekla MNOGO hitreje kot pred tem, da je bila zadeva celo uporabna...mozno da je samo trenuten navdih, bom videl danes...

lp
Odgovorite s citatom
Staro 11.11.2008, 12:03
jast Uporabnik jast ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2008
Sporočila: 14

Tudi sama sem žrtev popolnoma jasnega natega s strani Siola.
Najprej si v ambientu demo, kjer ti piše brezplačno, potem si v ambientu denarnice za 12 ojrotu.
Sram me je, da si lahko na tak način izbirajo polnjenje njihove blagajne. Zamislite si, koliko nas je takih in pomnožite z 12.
Pfuj, banda----bi rekel Zrnec.
Odgovorite s citatom
Staro 23.11.2008, 22:45
jasa Uporabnik jasa ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2004
Sporočila: 175

Pejte u kisto. Vsi skupaj. Cca uro nazaj sva z zeno za hec pogledala DEMO kamin ker sva postavila danes plazmo. In glej ga zlomka - kle na forumu sedaj berem da zaracunavajo. Ce je to res, potem nimam kaj druzga kakor poslat en leposlovni spis na SIOL in enega identicnega na inspektorat. Upam da do tega ne pride, kajti nocem biti zahrbten kakor SIOL, ces kle ti damo demo, spodaj pod indigo se pa nahaja pogodba...
Odgovorite s citatom
Staro 24.11.2008, 06:50
telex Uporabnik telex ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce telex
Član od: Nov 2006
Sporočila: 933

Če izberete demo, je ambient res demo. Čez pol ekrana piše DEMO ni glasbe in predvajanje se po cca 1min zaustavi.
Je pa malo nerodno (zavajajoče?) napisano ob izbiranju. Piše namreč AMBIENT DEMO. Ko osvetliš napis AMBIENT in poleg piše DEMO res lahko misliš, da izbiraš demo.
SIOL bi lahko to rešil, da bi za vse demo vsebine nastavil poseben direktorij npr. SIOL ZA VAS in bi tam izbirali brezplačne vsebine.

Značke
ambient, extra, priključnina

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
vprašanja, nasveti,potopisi + opozorila za popotnike + iščem sopotnike ... Girl16 Potovanja 362 18.09.2016 19:51
Ambient TV janezpesec1 SiOL TV 1 06.06.2008 07:42
Kam je šla Velika Britanija? Mihey Tehnična pomoč 7 02.12.2006 11:58

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 13:19.