Nazaj   Siol.net forumi > Zabava > Glasba

Glasba vtisi, okusi, koncerti...

Orodja za teme
Staro 23.10.2005, 23:20
trotl Uporabnik trotl ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce trotl
Član od: Nov 2003
Sporočila: 488
Privzeto

Jaz nikoli nisem posebej pozorno poslušal te muzike,toda ko sem jo slišal me je pritegnil samo vokal, čeprav mi je muzika kot celota čisto povrečna (podpovrečna).
Tisto glede podivjane najstnice....Morena se popolnoma strinjam. Ampak kako veš da ni najstnica:D

CAUGHT IN THE BALANCE!
Staro 23.10.2005, 23:24
trotl Uporabnik trotl ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce trotl
Član od: Nov 2003
Sporočila: 488
Privzeto

Jaz sem mislil da majo samo boy bandi take fane
Pa naj še kdo reče da nisem trotl:D

CAUGHT IN THE BALANCE!
Staro 23.10.2005, 23:37
Abronsius Uporabnik Abronsius ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Abronsius
Član od: Sep 2005
Naslov: Floydland
Sporočila: 442
Privzeto

@ Madbringer

Prvi odziv Tarje za http://fan-sites.org/tarja/

Dear Lily, Sylvera and Purity,

I don't have words to express my feelings at the moment. I am devastated. This thing happened in a way that I didn't have a slight chance to give my opinion about it. I got fired out of a band that represents the last 9 years of my life and I am very sad about it. It has been very cruel the way the band handled this in public. This doesn't change the fact that we were doing amazing music together, but I will never forget the fact that they didn't give me the chance to say good bye for the people as a Nightwish singer.

I love you and I really hope to see you soon in my concerts. Thank you very much for your kind words and support. I will never forget you.

Love,

Tarja

-------------------------------------------------------------------------------
"Feeling lonely and content at the same time, I believe, is a rare kind of happiness"
Staro 24.10.2005, 05:47
DarkBloom
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava Tanatie

Citat:
quote:Originalna objava DarkBloom

****a vam matrna, če mi gre pa kej na ***** je pa to da tukajle eni idioti pišejo v 3 ****e matrne...
se oproščam za kletvice..sam sm zelo razočarana nad vsem skupaj.
In uresničilo se je to, kar sm vedno govorila. Men Tarja nkol ni bla všeč ( razen kot izjemna pevka )..Tuomas je Bog in velik talent in pejte vsi nekam v gnojno jamo, če si še kdaj drznete rečt, da Tuomas izkorišča talente ( beri Tarjo )..Tuomas je 100x večji talent kot Tarja. Brez Tuomasa bi bla Tarja nič..lohk bi pela neke cenene drugorazredne arije v cigu migu operi. In pol se je ta **** poročila z nekim bogatim argentincem, ki ima neko založbo čez. Itak, da zarad dnarja, ker je navadna pohlevna psica. No in ta njen možek ni dovolil Tarji, da bi se družla z bandom, ker ona je pa diva a ne..to je ona že dolg imela v glavi kok bo izkoristla band za svojo slavo. Vedno je bla ona v odspredju čeprov ni nardila nič razen, da je krulila kot kanarček. Njena osebnost je gnila..izkoristla je človeka, ki je najboljši človek ever na tem svetu.
Sej ni važn...to ni Nightwish konec ampak njihov začetek. Tuomas bo poiskal novo pevko ( pa tut če ne bo bla kanarčica kukr Tarja, saj s srcem bo pri stvari ) ..Tarja naj pa zgori s svojim muchacotom tam v argentinski operi..**** in samo navadna pohlevna ****. Pa še pasal ji je zdajšnji uspeh z albumom Once, da si je nagrabla dnarja!!
Fani bomo vedno držal s Tuomasom!!!
če pa ne bo tko kukr sm napisala pa hvala Tuomasu za vse.....

------------------------
A perfect concert my best friend
So much to live for, so much to die for
If only my heart had a home
niti ne mislim brat celga topica ampak bom sam na tale post reku tri stvari:
1. a nisi ene pol leta nazaj govorila kot je tarja boginja (pa zraven ful šmentala evanescence)?
2. pol tega posta zgleda kot da bi ga napisala 12 letnica ki je zaljubljena v sliko kvazizvezdnika.
3. ce mislis da bojo nightwish brez opernega vokala (se pravi da bo samo se kruljenje unga tipa) se naprej uspesni, pol si hitr najd enga, ki ti bo posodu ramo za jokat...

-----------------------------------------
Come to the dark side! We have cookies...
kdo pa je rekel, da bodo NW nadaljevali brez opernega vokala?? Tarja ni edina operna pevka. Zame je Tarja bla neke vrste boginja ( kar se tiče petja ) sam kar je nardila bandu..se naj ***e in naj se ne joka zdaj v javnosti

------------------------
A perfect concert my best friend
So much to live for, so much to die for
If only my heart had a home
Staro 24.10.2005, 10:06
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto

Citat:
quote:Originalna objava DarkBloom
Itak bi blo dobr, da tut Tarja pove svoje. Samo mislim, da je v pismu jasno napisano in da sploh ni potrebe po Tarjini razlagi. Ona nikol ni bila del banda. Samo poglej si End of Innocence dvd...na nobeni njihovi zabavi je ni. Skor nikjer ne govori in zdaj, ko se je poročila ji je ta Marcelo čist spral možgane Gre ji samo za kesh in naj zdaj uživa kot solo klasična pevka.
VEDNO je treba slisat se drugo plat.

Bedaki imajo vedno prav, ker so v večini. Žarko Petan.
Staro 24.10.2005, 10:12
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690
Privzeto

jaz sem srečna da sem jih videla prej kot je šl...ker če povem po resnici, je ona eden glavnih razlogov, da sem jih šla gledat...

FREEEEEDDDOOOMMMMMM
Staro 24.10.2005, 14:18
maestro
Guest
Privzeto

Na vso zadevo lahk gledamo tut mal bolj optimistično...

Zdej k bojo Nightwishi propadl, bo verjetno več interesa za domače žanerske pevce in skupine. Jan Plestenjak bo verjetno prodal kakšen CD več, morda tudi Atomik Harmonik, čeprav ti niso več v istem žanru, saj jih vleče malo bolj v narodonozabavno glasbo in se zarad tega ne morejo deklerirat kot čisti pop izvajalci. Tako kot Night wish ali Jan Plestenjak naprimer.

-------------
Nov odgovor je objavljen!

Hvala za Vaše mnenje!

Nazaj na forum
Staro 24.10.2005, 19:30
Pikado Uporabnik Pikado ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Pikado
Član od: Aug 2003
Sporočila: 4.062
Privzeto

Moje sožalje...
Mogoče slab nadomestek ali pa tudi ne, če gledamo na trenutno stanje, bi lahko bili Leaves' Eyes, so skandinavci, imajo dolge lase, imajo bedna besedila in imajo pevko...no ja blond...boste pa že lažje pretrpeli abstinenco...

To LoL or not to LoL

Staro 24.10.2005, 20:21
Razor Blade
Guest
Privzeto

že omenjate boljše zasedbe od najtviš s pevko ... Elis made in Liechtenstein

"There are two kinds of people my friend, those with loaded guns and those who dig ...you dig!"
Staro 24.10.2005, 21:29
Nincha
Guest
Privzeto

Men je pa Vibeke iz Tristanie boljsa k Tarja, ceprov mata cist razlicna stila petja.

Drugac pa upam, da bodo sli NW nazaj v obdobje "Oceanborn" in me tut zlo zanima, kaksno pevko si bodo zdej nasli. Vsekakor pa ji ne bo lahko, ker ima tut Tarja ful obozevalcev in jo bodo pomoje precej primerjali z njo.

Jst ne vrjamem nobeni strani 100%, ne Tuomasu ne njej, itak vsak hoce sebe prkazat kot zrtev. Zdej samo upam, da bojo znal kej potegnt iz tega in ona in NW, pa it vsak po zeljeni poti in delat tako muzko k jim pase.
Bomo slisal kmalu.

Značke
bendu, nightwish, vse

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 18:11.