Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 25.08.2011, 16:55
tomzzi Uporabnik tomzzi ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 46
Privzeto Re: Slika zmrzuje

Tudi pri nas je isto... Danes že cel dan. Sem poslal zs.
Odgovorite s citatom
Staro 03.09.2011, 12:27
tomba11 Uporabnik tomba11 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce tomba11
Član od: Jun 2006
Sporočila: 66

Tudi pri meni slika konstantno vsakim par minut zmrzne,vseskozi zelene črte,da zvečer sploh ne govorim,na 080 pa taka gužva ,da sploh ne prideš na vrsto,a se da tukaj kaj hiterje kaj zrihtati!?
Odgovorite s citatom
Staro 03.09.2011, 12:47
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.595

Prosim če mi zaupate vaše kontaktne in uporabniške podatke na zasebno sporočilo in preverili bomo tehnične nastavitve na opremi in liniji. V kolikor gre za težavo ustavljanja slike na SIOL BOX opremi, je velika možnost napačnih nastavitev. Le te si lahko ogledate na spletnem naslovu : http://www.siol.net/pomoc_in_podpora.../siol_box.aspx

LP Jernej

Nazadnje uredil 080 Tehnična pomoč : 06.09.2011 ob 07:57.
Odgovorite s citatom
Staro 26.10.2011, 20:18
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Enake težave pri meni. Slika na vsakih 5,10 minut zmrzne za nekaj sekund. Komu lahko pošljem ZS?
Odgovorite s citatom
Staro 26.10.2011, 20:39
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.595

Citat:
Objavil-a MCblue Prikaži sporočila
Enake težave pri meni. Slika na vsakih 5,10 minut zmrzne za nekaj sekund. Komu lahko pošljem ZS?
Kar meni prosim, potrebujem uporabniško ime.

Lp, Marko
Staro 27.10.2011, 08:52
Maverick Uporabnik Maverick ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Oct 2005
Sporočila: 412

Če se to dogaja je lahko problem v vrsti priklopa...
V servisnih straneh je bilo v mojem primeru nastavljeno na Standardni priklop...
Posledica: Siol box S je vsakih 5 min poskušal pridobit IP naslov in to je povzročalo zmrzovanje slike za 5-10 sekund...
Rešitev: Prestavit na "Posredni priklop", počakat 10 minut, hard reset siol box s in to je blo to...
Odgovorite s citatom
Staro 27.10.2011, 18:57
MCblue Uporabnik MCblue ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Nov 2006
Sporočila: 186

Še preden sem poslal up. ime, sem sprobal tvoj nasvet, Maverick, in očitno deluje. 10 minut že ni 'frizanja'. Upam, da tako tudi ostane.

Ful ti hvala, maš pivo v dobrem!
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2012, 20:32
bostjan_biara Uporabnik bostjan_biara ni prijavljen
Novinec
Član od: Nov 2012
Sporočila: 2

Pozdravljeni,sem nov na forumu in imamo naslednjo težavo. Siol trio uporabljamo od avgusta in je bilo delovanje še karv redu. Zadnjih 14 dni pa je nemogoče gledat TV in sicer slika zmrzuje na 8-10 min še posebej v večernih urah na primer po 20 h. So mi zamenjali že modem in TV siol box S stvar še zmeraj ne deluje. Sem klical na servisno pomoč že 30 krat in nismo uspeli popravit - menda da oni ne zabeležijo nobene prekinitve. Zanimivo je da v trenutku ko začne slika zmrzovat in se pojavijo kocke na ekranu - prekine internet (računalnik zazna kot da bi izvlekel mrežni kabel) - in v telefonu postane vse gluho,čeprav linijo ne prekine in po 15 s deluje spet vse normalo. Glede na to da serviser je že malo obupal in mi nima več kaj zamenjat - smo začeli tudi mi razmišljat o zamenjavi operaterja,žal. nastavitve modema so bile že večkrat preverjene in so OK. Imate mogoče kakšne ideje kaj bi lahko bilo.
hvala in lp, Boštjan
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2012, 21:49
bejba020 Uporabnik bejba020 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 482

verjetno je krivo vreme
Odgovorite s citatom
Staro 05.11.2012, 21:58
jancrom Uporabnik jancrom ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2006
Sporočila: 47

Citat:
Objavil-a bostjan_biara Prikaži sporočila
Pozdravljeni,sem nov na forumu in imamo naslednjo težavo. Siol trio uporabljamo od avgusta in je bilo delovanje še karv redu. Zadnjih 14 dni pa je nemogoče gledat TV in sicer slika zmrzuje na 8-10 min še posebej v večernih urah na primer po 20 h. So mi zamenjali že modem in TV siol box S stvar še zmeraj ne deluje. Sem klical na servisno pomoč že 30 krat in nismo uspeli popravit - menda da oni ne zabeležijo nobene prekinitve. Zanimivo je da v trenutku ko začne slika zmrzovat in se pojavijo kocke na ekranu - prekine internet (računalnik zazna kot da bi izvlekel mrežni kabel) - in v telefonu postane vse gluho,čeprav linijo ne prekine in po 15 s deluje spet vse normalo. Glede na to da serviser je že malo obupal in mi nima več kaj zamenjat - smo začeli tudi mi razmišljat o zamenjavi operaterja,žal. nastavitve modema so bile že večkrat preverjene in so OK. Imate mogoče kakšne ideje kaj bi lahko bilo.
hvala in lp, Boštjan
Zadnji teden se podobni simptomi pojavljajo tudi pri meni... nastavitve so ok... kakšen nasvet?

LP Jani
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
slika, zmrzuje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Slika preko siol-a bubika11 SiOL TV 4 31.12.2010 18:25
Zmrzuje mi slika in zvok na Multicast TV bbenci2 SiOL TV 0 11.08.2010 11:38
Naenkrat katastrofalna slika in prenehanje možnosti gledanja HD vsebin biagio SiOL TV 17 19.09.2009 16:42
Ozka slika s SiOLovega LCD TV Samsunga Lance_Armstrong SiOL TV 2 16.09.2009 14:10
Windows media center (WMC) - črno bela slika 5elin Računalništvo in internet 4 13.09.2009 19:17

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:55.