Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 08.09.2006, 13:58
summer Uporabnik summer ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce summer
Član od: Oct 2004
Naslov: I’m smiling. This should scare you.
Sporočila: 15.690
Privzeto Re: skupno življenje...

Citat:
Objavil-a korenje
hmm...
torej si ga mela ko si bla stara 26-3-7 -> 16 let :D
z njim sem bila od 17 leta ja......zdej bo pa kmal 3 leta odkar sva šla narazen...:D a je vredu

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 08.09.2006, 13:59
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a Andreea
Sharkica & mrjerry, joj.... :D
A naj iz tega sklepam, da sta bla vidva pri 23ih ze 5krat porocena al kaj.
Ne, ni prostor izgovor, je res. Rabim svoj mir. Veckrat na leto jo pocvirnam na trek po SLO hribih in gozdovih, tko da 14 dni ne vidim nikogar, razen kake srne pa medveda.
Pa mislim, da bi se morala z nekom res odlicno razumet, da bi lahko zivela z njim.
Pac tak se ni prisel mimo. :D
Lahko sklepas kar hoces, ampak pravilen sklep je samo eden in tvoj ni .

Vsak ima svoje muhe in bistvo je, da si dobis partnerja, kateremu so te muhe sprejemljive. Mogoce si bolj ali manj socialna od drugih, ampak to, da `rabis svoj prostor' je totalno splosen argument, ki ne pomeni nicesar, lahko pa bi pomenil tudi vse. Ko se s partnerjem dogovarjas za skupno zivljenje, se pac pove. Sorry prjatu, jaz sem taka, da lahko kadarkoli za 2 tedna zginem. Nothing personal, nic nisi naredil narobe, taka pac sem. Glih tko lahko zahtevas zase kopalnico vsak dan med 5:30 in 5:57, da lahko v njej delas stojo na glavo in medtem beres Lady, nameseceno na podplatih. So fuking what.
Staro 08.09.2006, 14:01
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

Citat:
Objavil-a summer
z njim sem bila od 17 leta ja......zdej bo pa kmal 3 leta odkar sva šla narazen...:D a je vredu
in kak je bit samski? :D
Staro 08.09.2006, 14:06
Obsedenec

Citat:
Objavil-a korenje
in kak je bit samski? :D
čuj...:D najprej sem se težko navadila sama spat.....potem sem se težko navadila tega, da zdaj moram pa sam za enga razmišljat, ne več za dva....aja..pa ugotovila sem kaj so pravi prijatli.....sedaj po skoraj treh letih ti pa moram povedat...da sem uspešno prebrodila vse težave, ki so bile s tem pogojene....imam se super, življenje imam polno....sem pripravljena na nekoga......sam ne iščem

The greatest trick the Devil ever pulled was convincing the world he doesn't exist.
Staro 08.09.2006, 14:06
Sharkica Uporabnik Sharkica ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Sharkica
Član od: Jun 2005
Naslov: Deep blue sea
Sporočila: 1.516

Citat:
Objavil-a Andreea
Sharkica & mrjerry, joj.... :D
A naj iz tega sklepam, da sta bla vidva pri 23ih ze 5krat porocena al kaj.
Ne, ni prostor izgovor, je res. Rabim svoj mir. Veckrat na leto jo pocvirnam na trek po SLO hribih in gozdovih, tko da 14 dni ne vidim nikogar, razen kake srne pa medveda.
Pa mislim, da bi se morala z nekom res odlicno razumet, da bi lahko zivela z njim.
Pac tak se ni prisel mimo. :D
Kaj joj? Ne, napačno sklepaš in sploh nesmiselno povezuješ stvari med sabo. Sploh ni point v tem, kdaj se poročiš/začneš skupaj živeti in kdaj imaš naenkrat "preveč" prostora. Če ti ta klik ne naredi, potem si pač do konca življenja samski in se družiš z medvedi. Kar ima verjetno tudi svoj čar ... ki pa ga nikakor ne želim odkriti...

Je res, a ne, da smo si različni. A ni to fajn?
Staro 08.09.2006, 14:07
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a mrjerry
Lahko sklepas kar hoces, ampak pravilen sklep je samo eden in tvoj ni .

Vsak ima svoje muhe in bistvo je, da si dobis partnerja, kateremu so te muhe sprejemljive. Mogoce si bolj ali manj socialna od drugih, ampak to, da `rabis svoj prostor' je totalno splosen argument, ki ne pomeni nicesar, lahko pa bi pomenil tudi vse. Ko se s partnerjem dogovarjas za skupno zivljenje, se pac pove. Sorry prjatu, jaz sem taka, da lahko kadarkoli za 2 tedna zginem. Nothing personal, nic nisi naredil narobe, taka pac sem. Glih tko lahko zahtevas zase kopalnico vsak dan med 5:30 in 5:57, da lahko v njej delas stojo na glavo in medtem beres Lady, nameseceno na podplatih. So fuking what.
Ne ni res. Moj sklep je pravilen - zame. Zate pa mogoce ne. :D
Hotla sem rect, da pac rabim tipa, k mi bo vse to dovolil, oz. toleriral. (dobro se razumet je zame nadpomenka (tudi) toleriranja).
Pac nocem tipa, ki bi 24 ur visel na meni. (ene kolegice bi umirale za take) To pomeni zame zdrav odnos. Da ti ni treba bit kar nabrej z nekom in ves, da bos lahko sel za 1 mesec sluzbeno v USA, brez da bi tvoj dragi ali umrl od lakote ali se zadusil v kupu umazanega perila. Eto.

Nazadnje uredil Andreea : 08.09.2006 ob 14:10.
Staro 08.09.2006, 14:09
korenje Uporabnik korenje ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce korenje
Član od: Jul 2004
Naslov: #skum@http://chat.ircnet.org
Sporočila: 675

Citat:
Objavil-a summer
čuj...:D najprej sem se težko navadila sama spat.....potem sem se težko navadila tega, da zdaj moram pa sam za enga razmišljat, ne več za dva....aja..pa ugotovila sem kaj so pravi prijatli.....sedaj po skoraj treh letih ti pa moram povedat...da sem uspešno prebrodila vse težave, ki so bile s tem pogojene....imam se super, življenje imam polno....sem pripravljena na nekoga......sam ne iščem
tezko sama spat? :D
hm verjetn je tezko zaspat, ko nimas nc med nogami pred tem ne :P

drgac pa te bo ze kaksn twarlock nasu :D :P
Staro 08.09.2006, 14:09
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Torej sem zate pri 23 ze 5x porocen? Jah kul, no. Obenem te opozarjam, da iz sklepa sledi, da sem najmanj 4x tudi locen .

Ostalo je pa razumljivo. Cisto drugace je slisati tako, kot si rekla zdaj. Razlogi so kar naenkrat postali oprijemljivi. Zdaj dajes vtis, da ves kaj hoces, prej pa je vse skupaj izpadlo kot neki zlajnani izgovori, pobrani z naslovnic Cosmopolitana
Staro 08.09.2006, 14:12
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

Citat:
Objavil-a mrjerry
Torej sem zate pri 23 ze 5x porocen? Jah kul, no. Obenem te opozarjam, da iz sklepa sledi, da sem najmanj 4x tudi locen .

Ostalo je pa razumljivo. Cisto drugace je slisati tako, kot si rekla zdaj. Razlogi so kar naenkrat postali oprijemljivi. Zdaj dajes vtis, da ves kaj hoces, prej pa je vse skupaj izpadlo kot neki zlajnani izgovori, pobrani z naslovnic Cosmopolitana
:O
Ne berem Cosmopolitana.
Tisto ta prvo je bla pa fora, no.
Staro 08.09.2006, 14:12
Obsedenec

Citat:
Objavil-a korenje
tezko sama spat? :D
hm verjetn je tezko zaspat, ko nimas nc med nogami pred tem ne :P

drgac pa te bo ze kaksn twarlock nasu :D :P
korenček...se vidi da s še mlad:D

ja verjetn me bo:P ....drugače pa tud prav....

Značke
skupno, življenje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 03:40.