Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > O storitvah

O storitvah Informacije o ponudbi storitev Telekoma Slovenije

Odgovori

Orodja za teme
Staro 26.01.2010, 17:30
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.074
Privzeto Pohvala SIOL-u !!!

Mislim da je potrebno tudi kdaj pohvaliti in ne samo grajati,kar se povečini dogaja na forumu.
Res da sem kar nekaj časa čakal na priklop TRIO paketa,a se je le zgodilo.
Pomembno je,da se je priklop izvršil točno ob vnaprej dogovorjeni uri.
Ko mi je tehnik prinesel opremo in sem podpisal papirje in ponovni preveritvi linije s strani tehnika se je začelo moje delo.
Mislim da če vsaj malo slediš navodilom za aktivacijo telefona(prenesena številka) in komunikatorja za televizijo večjih težav ne bi smelo biti.
Ker pa smo ljudje malo nagnjeni k eksperimentom se povečini zaštrikamo kar sami.
Osebno sem šel po proceduri in za aktivacijo nisem porabil sigurno nič več kot petnajst minut.
Začelo je delovati vse brez problema.
Ker sem želel linijo za tri televizorje sem namesto dveh komunikatorjev uporabil hisšni in pa prenosni računalnik.
Namestil program Multicast ,povezal vse tri na modem in zadeva deluje brez kakih težav.
Res da na prenosnem se je malo zatikalo,a to najverjetneje zaradi starega 600 mhz IBM-a.
Bom pa poskusil še z novejšim prenosnikom pa bom potem natančno videl.Kajt moj prenosnik ima že z igro Lepo je biti milijonar probleme z grafiko.

V osnovi bi pač povedal da vse tudi ni tako črno kot bi nekateri radi opisali.
Veliko je pač odvisno tudi od naših naprav,znanja in pa malo se je pač treba držati navodil.
Ko pač kaj ne bo delovalo bom pa tudi to opisal.!!!
Tako da zaenkrat,četudi se vse plača hvala Siol-u.
L.p Cveto
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2010, 10:19
Deflektor Uporabnik Deflektor ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jun 2007
Sporočila: 580
Privzeto Re: Pohvala SIOL-u !!!

Še nekaj kar nima nič s pohvalami...zopet bomo deležni xxx za zadnje tri številke na servisnih straneh. Trapasti zakoni

Spremenjen razčlenjen račun ter pregled klicev in porabe preko SiOL-ovih servisnih strani

V skladu z določili 22. člena Zakona o spremembah in dopolnitvah zakona o elektronskih komunikacijah – ZEKom-B (Ur.l. RS, št. 110/09), ki stopi v veljavo 28. januarja 2010 in, ki spreminja 91. člen ZEKom ( Ur.l.RS, št. 102/07), mora Telekom Slovenije s tem dnem spremeniti vsebino razčlenjenega računa ter naročnikom širokopasovnih storitev dostopen pregled in porabo klicev na SiOL-ovih servisnih straneh.

22. člen namreč določa, da mora operater izdajati razčlenjene račune "s takšno stopnjo členitve klicanih in klicočih oseb, pri katerih ni mogoče razpoznati njihove identitete, tako da izpusti oziroma izbriše zadnja tri mesta telefonskih številk".

Zadnje tri števke pri telefonskih številkah tako na razčlenjenem računu, kot tudi na naročnikom širokopasovnih storitev dostopnem izpisu pregleda in porabe klicev na SiOL-ovih servisnih straneh, bodo zato od 28.1.2010 dalje skrite oziroma nadomeščene z znakom x.
Vložitev ugovora

V skladu z določili 23. člena Zakona o spremembah in dopolnitvah v zvezi z 92. člen ZEKom, imajo naročniki po 28. januarju 2010, poleg vseh dosedanjih, še možnost vložitve ugovora na elektronski naslov: reklamacije@telekom.si in s klicem na brezplačni telefonski številki operaterja:080 8000 ali 080 1000.
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2010, 10:26
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

Uh bedarija!
Odgovorite s citatom
Staro 27.01.2010, 11:09
cveto Uporabnik cveto ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2010
Naslov: Žalec
Sporočila: 3.074

Mislim da tudi sam,nisem rekel da je vse idealno.
Pojasnil sem da pa okrog priklopa in vzpostavitev zadev v delujoče okolje je kar korektno.
V podrobnostih pa vsi vemo da je svašta tu in tudi pri drugih ponudnikih.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
pohvala, siolu

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Postopek prehoda iz paketa SIOL Trio Neomejeno na Siol Internet in Siol Telefonija Dravlje O storitvah 5 10.09.2009 12:18
Siol tv problem slo114 SiOL TV 274 08.09.2009 15:04
Informacije v zvezi s SiOL storitvami 080 Urban O storitvah 2 31.10.2008 07:17
Padanje sinhronizacije modema po priključitvi Siol TV Petrov82 Tehnična pomoč 1 29.07.2008 21:57

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:02.