Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 15.02.2008, 16:13
Selenna Uporabnik Selenna ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2008
Sporočila: 5
Privzeto Greha vredna sodelavka

Živjo!

Na forumu sem nova, registrirala pa sem se, ker se moram nekomu zaupati. Torej, imam fanta, skupaj sva malo vec kot pol leta, skupaj tudi ziviva in vec al manj je vse ok... Razen... je deloholik, do pred kratkim je imel dve sluzbi, stalno ima neko skakanje okoli in dejansko se vidiva le za kaka urico na dan... CE!

In nekaj dni nazaj je dobil na uvajaneje neko punco, ki je, roko na srce, taka da sam gledaš... faca je sicer kr neki, se pa lahko pohvali z najmanj 175cm in največ 60kg... okol njega skače v takem miniču da komaj rit pokrije, v salonarjih z vrtoglavo visoko peto (ki so njemu mimogrede fuuul všeč) in kar je najpomembnejše, skupaj preživita najmanj! 9 ur na dan! Mislim, midva nisva tolk skupaj v enem tednu...

In ne vem, ful me žre in sploh se ne morem umirit... tudi ko sva doma se pogovarjava o njej, skratka, po tanovem je kar naprej prisotna... pa še ful skupnih točk imata, oba kadita, se pravi da skupaj hodita na čik pavzice in v devetih urah dnevno, se človek najbrž še dodatno spoznava...

Imam po vašem mnenju razlog, da se žrem? ker priznam, dejansko mi ta situacija ne ustreza kaj preveč, on pa se niti ne potrudi, da bi bolje izkoristil čas, ki ga imava na voljo (gre pač spat). Stari pa smo od 26-37. Hvala za odgovore, pa četudi kritične, že vnaprej...
Staro 15.02.2008, 16:57
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663
Privzeto Re: Greha vredna sodelavka

Hm... ja, mislim, da imaš razlog za ljubosumje,ampak kaj naredit, pa ne vem
Staro 15.02.2008, 16:59
monster Uporabnik monster ni prijavljen
Gofljač
Prikazne slike uporabnika/ce monster
Član od: Jun 2003
Naslov: Dungeons
Sporočila: 53.365

Zdravo Selenna!

Všeč mi je stil, ki si ga ubrala, ker se mi zdi, da si precej realna. Ko sem že skoraj začel pisati vprašanje, koliko ste stari, sem videl, da si tudi to vključila. Ok ... sklepam, da je pripravnica najmlajša torej na spodnji meji, vidva sta bolj proti zgornji. Se mi zdi to pomembno ...

Osebna izkušnja. Zaradi lastne deloholičnosti sem se odtujil z ženo in se posledično tudi ločil. Brez razmerja in brez pripravnice. zato se mi zdi že v osnovi tak odnos, kjer se par videva samo še zvečer tik pred spanjem, ko sta že oba na robu izčrpanosti, labilen in v nevarnosti. Pa ne zaradi pripravnice, ampak zaradi pomanjkanja komunikacije emd vama, pogovorov in skupnih početij ...ločenij doživetij imata očitno veliko, vendar si ji težko sploh kdaj podelita, če se ne vidita. ne vem, kako živite, vendar ali je toliko dela zaradi potrebe po denarju/preživetja, ambicije ali zaradi bega od doma.

Kaj narediti? Pogosto znate deklice začeti kak pogovor, kjer jamski človek - torej tip - hitro začuti, da gre za nek podtalni ultimat, ki se glasi: ali jaz ali služba. Tega sodobni Adam noče slišati, zapre se v svojo čumnato in gara še bolj ali pa se protivi, a denar, ki ga prinesem domov je pa v redu? pa za tvoje obleke in čevlje sem pa dober s s vojo rkeditno in podobno, kar se razvije v čeden zakonski prepir, ko je večerja mrzla, noge v postelji tudi in nič dobrega iz vsega skupaj. mal heca ...

V resnici gre za to, kaj v bistvu mislita s svojim odnosom? tega je v tvojem postu jako malo ...koliko se imata rada, koliko skupnih zanimanj imata (očitno vama kajenje ni skupno) in kaj počneta v soboto in nedeljo, ko sta, upam, tudi kaj skupaj? če tam zadeve ne klapajo, potem sta skupaj zaradi navade in inercije in to ne bo dobro. za začetek, sopri, zveni kot Cosmo nasvet, vendar fura: ti organiziraj eno zadevo, ki sta jo vedno rada skupaj počela - izlet v neznano, bungge jumping, biljard, kopanje v bazenu, kino, whatever - vendar samo za vaju in ko so mobilni telefoni izklopljeni. če to ne bo palilo, potem si v riti

Glede pripravnice pa ... delam v službi, kjer je 90% žensk, neprestano imam študentke in pripravnice, ki so nekatere tudi seksi. Takšne zadeve so stvar zaupanja v odnosu. Tipi, vsaj ne vsi, ne razmišljamo samo s spodnjo glavo, kot se včasih sliši. ne vem pa , kak je tvoj Romeo. Iz opisa bi rekel, da se tvoj dečko giblje v finančno-ekonomsko-pravno-menagerskih vodah, kjer za mlada in ambiciozna dekleta marsikatera pot odprta tudi zaradi videza. In če tale punca stavi na to, potem je stvar pameti tvojega tipa, kaj bo naredil. Tukaj imaš malo manevrskega prostora Selenna. če boš naredila ljubosumno sceno, bo dečko odšibal jamrat točno njej na službeno ramo in lahko celo dože svoj cilj - ČE ga ona seveda psloh ima?

Lahko pa je samo bejba, ki se rada seksi oblači in je ponosna na svoje telo, kar je kul. Na splošno pa tipi, ki so kaj vredni, ne bodo zastavili dobrega odnosa zaradi vprašljivega seksa z neznanko. Izkušnje govorijo, da one-night stand glede kvalitete seksa NIKOLI ne seže niti do kolen seksu z nekom, ki ga že poznaš in si dal čez vse začetne prepreke in nerodnosti.

Sam imam wild card pri svoji lady za seks z Monico Belluci, če bo kdaj tako naneslo. verjetno mi bo prej padel na glavo meteorit. Če pa bi bili bogovi slučajno tako naklonjeni, da jo res srečam, bi pa verjetno jecljal do nezavesti ... Hočem reči, da sanje o tem, kako bi bilo "podreti" Scarlett Johanssen ali uno hudo bejbo iz sosednje pisarne je nekaj, realnost lifea pa nekaj drugega. sanje so še dovoljene, vse ostalo pa ne

Ajde.
Staro 15.02.2008, 17:20
Novinec

Monster, hvala za tako izčrpen odgovor!
Takole je, začuda sem jaz najmlajša na tej lestvici,on najstarejši, pripravnica pa 31-32. Je sicer vezana, ampak pred kratkim iz 12 letne veze, tko da... ne vem kolk je zadeva pri njej resna...

In ja, imaš prav, dejansko sem prepoznala najin odnos v tvojem opisu... živiva več al manj skromno, brez kakih ekstra izdatkov, ven ne hodiva kaj prida, o dopustu se zaenkrat le pogovarjava... in ja, ločenih aktivnosti je ful, skupnih pa nič. Vožnja na šiht, iz šihta, pa še to ne vedno, posedanje na kavču, gledanje filmov, kino 1x na mesec ali dva, na koncertih sva bila 2x... včasih me je peljal na kako kosilo, večerjo...in dejansko je res, zjutraj ko gre ga ne vidim, saj štarta ko jaz še spim, domov pride/va okoli 22, eno urco pred tvjem in potem spat, ker sva itak crknjena... ne vem, mogoče bo zdaj, ko bo imel samo eno službo kaj bolje, upam vsaj...

Ker najhujši je občutek osamljenosti, četudi si z nekom... in velikokrat sem že zaspala v solzah, ker sem se počutila tako zelo odtujeno in nepomembno. Recimo, bolj pomemben je bil njegov hobi kot pa skupna nedelja... kr neki... in ravno zato še bolj zavidam tej ženski, ker ima dejansko "čast" se z njim pogovarjat, se smejat, hecat... vse kar jaz tako zelo redko...

Ko sva pa skupaj in ko se odpre, ko da probleme in delo na stran (nepremičnine+sodišča+vse kar sodi zraven) je pa skorajda neprepoznaven... ljubeč, pozoren, in ja, čutim da me ima rad... ker jaz ga imam ful in ne bi mogla rečt da je to le navada...

Ne vem... prou zmedena sem...
Staro 15.02.2008, 17:27
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Po moje je najboljše, da mu poveš, kako nesrečna si, ker nima časa zate in da si želiš, da bi bila več skupaj. Če bo začutil, kako pomembno je to zate in če te ima res rad, se bo najbrž potrudil. Upam
Staro 15.02.2008, 17:53
Novinec

Kissme, sem mu že... nekajkrat celo... bila sem tudi že na tem, da sem bila pripravljena spakirat pa it, ker mi je bilo dovolj tega, da sem sama doma, njega pa od nikoder... sej je bolš, ampak zgolj kratkotrajno, pa obljube so tut, češ, zdej ko bo sam en šiht bo bolš, sam... ne vem... nisem več tako optimistična kot na začetku...
Staro 15.02.2008, 19:36
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

dvakrat sem prebrala zgornji sestavek in te selena popolnoma razumem ...

fanta imaš rada, deliš z njim svoje življenje ... v zameno pa dobivaš bolj ali manj impulze, da je v njegovem življenju vse drugo pomembnejše ...

dejansko se ljudje navežejo na tiste, s katerimi preživijo veliko časa ... čeprav se strinjam z monstrom, da moški z razčiščenimi pojmi ne bo skakal za vsako miniko ... a da sta skupaj veliko ... da ona že z oblačenjem daje jasno vedeti, da si želi pozornosti ... da je ravnokar končala zvezo in verjetno še kako hrepeni po potrditvi, da je kot ženska še vedno zelo privlačna ... so dejstva, ki lahko nagrizejo vajino zvezo ...
in ker mu je pomembneje posvetiti se hobiju, kot mirni nedelji v dvoje ... sem absolutno zato, da prevzameš iniciativo v svoje roke in "potipaš" svojega ljubega ... koliko se ti dejansko ne more povetiti zaradi pomanjkanja časa, koliko pa si ne želi ...

pokliči ga kdaj v službo in ga počakaj po koncu šihta, pa pojdita kam jest ... denar verjetno ni težava ... saj je vseeno, če se ti ubijaš doma s kuhanjem ali pa te kam pelje ...
ne bi ponavljala monstra, ki ti je odlično svetoval, kako organiziraj zadeve ...

dodala bi le to ... ne čakaj doma in ne obupuj ... pojdi v družbo, najdi si hobi, ki ti bo zapolnil čas ... ko bo on govoril o pripravnici, ti z bleščečimi očmi pripoveduj o svojih doživetjih ...
morda pa rabi lekcijo, da tudi ti živiš, dihaš, ljubiš ... in da se življenje odvija tudi brez njega ...

ne delaj ga ljubosumnega, to bi bil napačen motiv ... a ti boš manj nesrečna, manj osamljena in lažje boš definirala vajimo zvezo ... če bodo v tvojem prostem času prisotni tudi drugi, ki te bodo razveseljevali in te imeli radi ...

mlada si še ... premlada, da bi obupovala ... a dovolj zrela, da ne boš dovolila, da tvoja mladost mine v čakanju na besedo-dve ... seks ali dva ...

res ti želim, da se z njegovo eno službo konča tvoja nočna mora ...

a nikar mu ne igraj rezerve, kamor se bo vračal ... ko bo imel vsega dovolj in si bo zaželel rame za razvajanje ...
dovolj je star, da ve ... kako stvari v življenju funkcionirajo ...
ti pa dovolj mlada, da lahko začneš na novo ...

Staro 15.02.2008, 22:27
Irina Uporabnik Irina ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce Irina
Član od: Feb 2007
Sporočila: 2.292

Oprosti Selenna, priti je morala neka pripravnica, da si si na glas povedala tisto, česar si se že dolgo zavedala. Vajino druženje, skupno življenje po mojih merilih to ni, je čisto mimo. Popokaj stvari, ozri se okoli sebe in veseli se novega začetka. Prihodnjost s takim deloholikom jaz vidim samo tako, da bi bila kasneje mama in oči v eni osebi, ker biološki oči bo vedno delal od jutra do večera. Takim zadostuje motel, ker ne vedo kaj je to dom in družina.
Deset let starejšega moškega, smrdečega po cigaretah, ki se bo zvečer utrujen zvalil na kavč in z daljincem v eni, ter z pivom v drugi roki boš vedno lahko dobila, takih se ne manjka.
Staro 16.02.2008, 07:45
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a Irina Prikaži sporočila
Deset let starejšega moškega, smrdečega po cigaretah, ki se bo zvečer utrujen zvalil na kavč in z daljincem v eni, ter z pivom v drugi roki boš vedno lahko dobila, takih se ne manjka.
true ...

si v enem stavku napisala, kar sem jaz raztegnila na eno stran ...
Staro 16.02.2008, 10:00
Lesoto Uporabnik Lesoto ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Citat:
Objavil-a monster Prikaži sporočila
Če boš naredila ljubosumno sceno, bo dečko odšibal jamrat točno njej na službeno ramo.
Evo, točno to se je pa zgodilo meni in sem se znašla v začaranem krogu. Verjetno si lahko predstavljate, v kakšnem. Prosim za kak nasvet, kako iz tega, ker sem čisto na tleh.

Značke
greha, sodelavka, vredna

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Sodelavka mi gre močno na živce Soleil Zdravje 58 21.06.2007 07:49
Občudovanja vredna poslanska "moč"! Kajtimar Slovenija 35 17.09.2006 11:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:50.