Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Ljubezen in spolnost

Ljubezen in spolnost pogovori o ljubezni, spolnosti, odnosih med partnerji in stvareh, kakršnih sicer ne upate vprašati ...

Orodja za teme
Staro 12.10.2007, 09:43
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677
Privzeto Re: Ljubice in ljubčki

Na to ti težko odgovorim, Lenčka - zakaj furati dvojen odnos, ker še sam ne vem. S tisto bejbiko, ki mi ne da, v bistvu čist uživam, veliko mi pomeni, ko greva skupaj ven, ko skupaj gledava tv in zaspiva itd. S njenim (najinim?) seksualnim postom pa se mi, čist iskreno, ne da ukvarjat. Bo že sama to razčistila. V preteklosti sem preveč energije zagonil za reševanje tujih problemov, in ni blo nekega blaznega učinka tko da mi zdej rahlo dol visi. Sicer pa mam tko al tko občutek, da ne bo trajal ful dolgo.
Staro 15.10.2007, 18:12
Tina81 Uporabnik Tina81 ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 7

Citat:
Objavil-a D' Andre Prikaži sporočila
Na to ti težko odgovorim, Lenčka - zakaj furati dvojen odnos, ker še sam ne vem. S tisto bejbiko, ki mi ne da, v bistvu čist uživam, veliko mi pomeni, ko greva skupaj ven, ko skupaj gledava tv in zaspiva itd. S njenim (najinim?) seksualnim postom pa se mi, čist iskreno, ne da ukvarjat. Bo že sama to razčistila. V preteklosti sem preveč energije zagonil za reševanje tujih problemov, in ni blo nekega blaznega učinka tko da mi zdej rahlo dol visi. Sicer pa mam tko al tko občutek, da ne bo trajal ful dolgo.
hmm, Andre, a pa ona to ve? TO da jo varaš in to, da pričakuješ konec?
Staro 16.10.2007, 20:29
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Js sm kr veliko razmišljala o tem in menim, da se ne da preprosto rečt (oz. lahko, če hočete), da je to čisto grozno in nerazumljivo, pa tudi ne, da je to čist naravno, logično in pravilno. Stvar je po mojem mnenju precej bolj kompleksna.

Po izkušnjah ljudi, ki jih poznam, ljubice in ljubčki niso vedno "uporabljeni" samo za seks, nekateri vezani se vanje tudi zaljubijo in tako nastane še večji problem. Človek je razdvojen, nekoga ljubi, v drugo osebo je zaljubljen, po možnosti nikogar noče zapustiti, ima slabo vest in občutek krivde...

Mislm, da razumem ljudi, ki jih privlači nekdo izven njegove zveze in so pač tako "šibki" ali radovedni, da se temu ne morejo upreti, čeprav sama tega nikol nisem storila. Je pa res, da glede na to, kar vem o tem, tega ne priporočam, ker je lahko zelo zelo zelo boleče za vse vpletene in menim, da se konec koncev vse skupaj ne izplača. Po mojem je bolje biti pošten do sebe in do drugih (čeprav je to včasih težko) in da probleme v zvezi rešiš na drugačen način oz. svojo potrebo po svobodi, zabavi itd. zadovoljiš drugače.

..... je pa lažje govoriti, kot storiti... še vedno drži
Staro 28.10.2007, 18:10
zeriX Uporabnik zeriX ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce zeriX
Član od: Jan 2007
Naslov: Last bit of your memory
Sporočila: 875

Lažje se je navadit več seksa kot manj seksa.
Staro 29.10.2007, 17:28
D' Andre Uporabnik D' Andre ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 677

Evo Tina pa Lenčka, v soboto sva šla narazen. Tok da vesta.
Staro 29.10.2007, 19:51
KissMe Uporabnik KissMe ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce KissMe
Član od: Jul 2007
Sporočila: 2.663

Lepo
Staro 30.10.2007, 14:16
ema lina Uporabnik ema lina ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ema lina
Član od: Oct 2007
Naslov: slovenija
Sporočila: 9

Intelektualno ujemanje? Seksualno ujemanje?
Kaj pa, če eno brez drugega ne gre? Mislim, da se vsakdo za ljubico ali ljubčka odloči po premisleku, da ni to kar nekaj-ups se mi je zgodilo;
ljudje se varajo, ker nečesa ne dobijo v zakonu. Preprosto.
Ravno sem prebrala eno knjigo od Dale Carnegie-ja, ki je prvič izšla 1936 in že takrat je pod najpogostejše vzroke zakonskih neskladij navedel:
1. spolna neprilagojenost (daleč na prvem mestu) in da bi ''marsikatero navzkrižje, kateremu sicer botrjujejo drugi vzroki, verjetno odpadlo, če bi bili spolni odnosi zadovoljivi''
(2. nesoglasje glede uporabe prostega časa
3.finančne težave
4.telesne ali duševne nenormalnosti)

Staro 30.10.2007, 14:33
toma17 Uporabnik toma17 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce toma17
Član od: Oct 2006
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 9

A vam navržem še mal teme. Mam ljubico, ki mi ful pomeni ampak žena je vseeno prva. Žena ma Ljubimca ampak še vedno sem jaz prvi. Mava se ful dobr in sva si popestrila življenje z izvenzakonskimi aktivnostmi, ki pa jasno ne smejo biti prepogoste. Osnovni partner ne sme trpeti nobenega pomanjkanja v nobeni smeri. Kvaliteta življenja je pa šla v višave, da o najinem seksu z ženo ne govorim kak je postal. Kok časa bo trajalo ne vem ampak če bo komu zato bed bova nehala. Za enkrat se mava ful rada.

Moje mnenje je da met ljubimca -ko ni nič slabega če se znaš it to igro. Predvsem pa ne sme bit bolečine, ne doma pa tudi pri ljubimcu-ki ne. Pol je vse v redu. Ja pa zaščito je treba uporabit pol je pa vse ok.

L.P.
Staro 30.10.2007, 14:57
nattka Uporabnik nattka ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce nattka
Član od: Sep 2004
Sporočila: 1.329

Citat:
Objavil-a toma17 Prikaži sporočila
A vam navržem še mal teme. Mam ljubico, ki mi ful pomeni ampak žena je vseeno prva. Žena ma Ljubimca ampak še vedno sem jaz prvi. Mava se ful dobr in sva si popestrila življenje z izvenzakonskimi aktivnostmi, ki pa jasno ne smejo biti prepogoste. Osnovni partner ne sme trpeti nobenega pomanjkanja v nobeni smeri. Kvaliteta življenja je pa šla v višave, da o najinem seksu z ženo ne govorim kak je postal. Kok časa bo trajalo ne vem ampak če bo komu zato bed bova nehala. Za enkrat se mava ful rada.

Moje mnenje je da met ljubimca -ko ni nič slabega če se znaš it to igro. Predvsem pa ne sme bit bolečine, ne doma pa tudi pri ljubimcu-ki ne. Pol je vse v redu. Ja pa zaščito je treba uporabit pol je pa vse ok.

L.P.
nattka tih bod ...
Staro 31.10.2007, 08:29
lana Uporabnik lana ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce lana
Član od: Jan 2005
Sporočila: 281

mu zavijem vrat..

Značke
ljubčki, ljubice

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 12:31.