Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 23.02.2010, 16:10
humanist Uporabnik humanist ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce humanist
Član od: Apr 2008
Sporočila: 40
Privzeto Re: "Afera" afer?

Če bi bilo tako, kot jaz razmišljam do te afere sploh ne bi prišlo, ker teh psov sploh več ne bi bilo, pa bi jih zaradi mene lahko pokopljejo tudi na Žalah ! Mi se pa tukaj zmerjamo in povzdigujemo svoje idole in druge blatimo, a vemo, da so vsi krvavi pod kožo, bili to rdeči, črni ali beli in da imajo radi sebe samo da pridejo do oblasti. Kaj pa v tej zmešnjavi počne neodvisna policija in prav tako neodvisna tretja veja oblasti pa najbrž sam bog ve.
Mi bi pa znjimi tulili, sem že prišel čisto ob glas. Pri nas so samo afere pravih epilogov pa ni.
Staro 23.02.2010, 16:20
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a humanist Prikaži sporočila
Če bi bilo tako, kot jaz razmišljam do te afere sploh ne bi prišlo, ker teh psov sploh več ne bi bilo, pa bi jih zaradi mene lahko pokopljejo tudi na Žalah ! Mi se pa tukaj zmerjamo in povzdigujemo svoje idole in druge blatimo, a vemo, da so vsi krvavi pod kožo, bili to rdeči, črni ali beli in da imajo radi sebe samo da pridejo do oblasti. Kaj pa v tej zmešnjavi počne neodvisna policija in prav tako neodvisna tretja veja oblasti pa najbrž sam bog ve.
Mi bi pa znjimi tulili, sem že prišel čisto ob glas. Pri nas so samo afere pravih epilogov pa ni.
Ravno zaradi tega je Kajtimar odprl to temo. Pustimo se vlačiti po blatu s takimi in podobnimi trapastimi aferami, vmes pa nam propada gospodarstvo, zdravstvo in še kaj.
Epilogov pa ni bilo, jih ni in jih tudi ne bo, ker imajo, kot si že sam ugotovil, vsi svojo porcijo putra na glavi.

Staro 23.02.2010, 21:49
pk Uporabnik pk ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce pk
Član od: Apr 2004
Sporočila: 3.681

oznaka "afera afer" ima imho drugo bistvo. Namreč ena od osnovnih značilnosti ljudi je, da če niso sposobni svojih lastnih problemov sami pri sebi dokončno razčistiti in odpraviti, se iz te zagate najlažje rešijo s preusmeritvijo pozornosti na neko drugo pereče dogajanje, bolj šokantno kot je, bolj je zaželjeno, in s tem na nek sprevržen način sami sebe na družbeni lestvici rangirajo višje, češ saj vidite da nisem jaz tak, jaz sem boljši! Sicer pa smo akterjem te afere sami
pustili manevrirni prostor, ker doslej nobena inštitucija in nobena politična organizacija nista bili s strani javnosti nadzirani. Kar pravzaprav v tako zaprtih krogih sploh ni mogoče. Tako tudi ne vidim neke konkretne rešitve tozadevnega problema. Žal je zgražanje nad intimo nesrečnega pokojnika šele razodelo
vso pokvarjenost naše "elite"- zakaj v narekovajih? ker smo jo mi sami določili
za elito! Ko pa posamezniki začnejo čutiti tako ali drugačno moč, so njihove
reakcije odvisne od vseh mogočih činiteljev, od značaja, družbenega položaja, premoženjskega stanja itd. Mi smo izvolili predstavnike oblasti, posledice so vidne, moraliziranje in zgražanje ne zadostujeta, kaj narediti?
Staro 24.02.2010, 06:57
LinkSyS Uporabnik LinkSyS ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 285

Citat:
Objavil-a yamamoto Prikaži sporočila
Očitno si se odločil, da boš tudi ti ril po blatu.
Nekaj samo zate: Ko bojo končali preiskave proti Janševim prijateljem, kot so Lovšin, Časar, Bavčar .... in podobni, bo šele zares veselo.
Če jih bodo tako dolgo vlekli, kot proti levim kekcem, bo nevarno, da nam prej pomrejo od starosti.
Staro 26.02.2010, 17:33
McSrauf Uporabnik McSrauf ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2009
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 25

pk je napisal(a):
".....vso pokvarjenost naše "elite"- zakaj v narekovajih? ker smo jo mi sami določili za elito! "
Pa imam še en predlog:
Sedaj je prilika, da se kak član te elite izkaže in POMAGA vladi & državi.
Kako ?
Kupi naj Falcona in odreši g.B.P velikega problema in (NE)odgovornosti !
Staro 26.02.2010, 18:50
edvard kardelj Uporabnik edvard kardelj ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce edvard kardelj
Član od: Sep 2008
Naslov: čebine
Sporočila: 65

Citat:
Objavil-a McSrauf Prikaži sporočila
pk je napisal(a):
".....vso pokvarjenost naše "elite"- zakaj v narekovajih? ker smo jo mi sami določili za elito! "
Pa imam še en predlog:
Sedaj je prilika, da se kak član te elite izkaže in POMAGA vladi & državi.
Kako ?
Kupi naj Falcona in odreši g.B.P velikega problema in (NE)odgovornosti !
Pa še kakšno stevardeso naj vzame...
Staro 03.03.2010, 06:31
bajs01 Uporabnik bajs01 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce bajs01
Član od: Nov 2004
Sporočila: 1.085

Citat:
Objavil-a LinkSyS Prikaži sporočila
Pa ti veš, koliko "naših" in "vaših" bi zmanjkalo? In zakaj tako rad posplošuješ, da so vsi za en drek? Saj niso dobili JJ z dildojem, ampak Seničinega in Kresalkinega prjatla.
In kaj potem , če je bil njun prijatelj , če je to sploh bil? Kolikor je poznanega , je bil seničina stranka.
Staro 03.03.2010, 07:18
LinkSyS Uporabnik LinkSyS ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Sporočila: 285

http://www.pozareport.si/?Id=politik...novicaID=14885

Dobra stranka, ni kaj.
Staro 05.03.2010, 20:04
yamamoto Uporabnik yamamoto ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce yamamoto
Član od: Feb 2005
Naslov: STO, cona B
Sporočila: 3.641

Citat:
Objavil-a LinkSyS Prikaži sporočila
Če jih bodo tako dolgo vlekli, kot proti levim kekcem, bo nevarno, da nam prej pomrejo od starosti.
Ja, glede na učinkovitost naše policije, tožilstva in sodstva, je ta zadnja možnost precej verjetna.

Staro 06.03.2010, 05:41
undisputed Uporabnik undisputed ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2010
Sporočila: 4
Cool Re: "Afera" afer?

še en dokaz, da v solveniji v samem vodstvu države, prevladuje pomankanje organizacije in pameti. namesto tega ima slovenija skoraj vsak mesec kako afero. za naše politike ni pomembna rešitev iz finančne krize ampak blatenje drug druzga. pomembna stvar je bila da smo v ljubljani poimenoval ulico, še bol pomembna je tema bulmastif, mogoče, sam težko verjeti, se bodo celo strinjal, da so vsi psi iste pasme. patrijo že tolk časa premlevajo, da so muzeji že rezerviral prostor na razstavnim mestu, kot del slovenske zgodovine enega najpomembnejših trenutkov. naravne lepote slovenije in njen pomen v svetu, pa prodajajo kot staro pohištvo.

Značke
afer, afera

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 16:03.