Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.09.2007, 15:58
saonaion Uporabnik saonaion ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce saonaion
Član od: Mar 2006
Sporočila: 7
Privzeto Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali???

Spoštovani!
Včeraj dne 03.09.2007 sem postal testni uporabnik SIOL TV.
Vse lepo in prav, toda ko sem hotel dostopati do Siol tv plus vmesnika, nisem mogel ker nisem imel up.imena in gesla, po klicu na 080 1000 sem zvedel, da testni uporabniki do plus Tv nimamo dostopa...
Zakaj torej test potem, če nemorem videti kako delujejo vse vsebine ki jih ponujate.
Poleg tega pa na vaših straneh nikjer ne piše, da testni uporabniki nemoremo uporabljati PLUS paketa,...ne verjamete...no tole je Copy/paste vaše ponudbe testnim uporabnikom:
Linki:

http://www.siol.tv/index5promo.htm
http://www.siol.tv/index5promopogoji.htm

P.S. Zanima me tudi ali sta SIOL TV in SIOL TV vmesnik PLUS dve ločeni ponudbi , ki se tržita vsaka posebej in kolikšna je potem cena vsake...kot testnega uporabnika me to zelo zanima!!

__________________________________________________ __________________________________________________ __________________________________________________ _____

SiOL TV – televizija prihodnosti
SiOL TV je veliko več kot televizija. Poleg širokega izbora domačih in tujih TV programov so vam z novimi funkcionalnostmi na vašem TV zaslonu na voljo še video vsebine, ki si jih lahko izposojate kar iz naslanjača, osebni snemalnik TV oddaj, pregleden elektronski programski vodič, s podrobnimi opisi oddaj in izbor najbolj priljubljenih iger za kratek čas.

Video na zahtevo
Osebni snemalnik
Elektronski programski vodič

"Kot testnemu uporabniku mi rdeče označeno ponujate...mar ne. Tako piše!!!!"

Promocijsko obdobje za storitev SiOL TV
Vsem, ki razmišljate o naročilu storitve SiOL TV, in bi želeli pred odločitvijo preizkusiti vse njene prednosti in funkcionalnosti, omogočamo promocijsko 2 mesečno brezplačno uporabo omenjene storitve. Za brezplačno promocijsko uporabo storitve SiOL TV je pogoj, da imate ali naročite storitev SiOL internet.

Ob odločitvi za promocijsko obdobje podpišete pogodbo za storitev SiOL TV ali paket, ki vključuje to storitev. V pogodbi je opredeljeno, da lahko po 2 mesecih brezplačne uporabe brez finančnih posledic odpoveste naročniško razmerje za storitev SiOL TV. Če v roku 2 mesecev ne odstopite od pogodbe, se avtomatsko sklene naročniško razmerje za nedoločen čas ter prične z zaračunavanjem storitve SiOL TV ali paketa, ki jo vključuje, v skladu s cenikom. Za odstop od pogodbe se šteje vračilo opreme (TV komunikator) v katerokoli od Teletrgovin Telekoma Slovenije.

Naročnikom, ki se odločijo za promocijsko uporabo storitve SiOL TV, lahko namestimo tudi rabljeno opremo. Če sklenete naročniško razmerje po končanem promocijskem obdobju, lahko zamenjate opremo (TV komunikator) za novo, lastniško, v katerikoli Teletrgovini Telekoma Slovenije. Če tega ne storite v mesecu dni po končanem promocijskem obdobju, postanete lastnik le-te opreme. Ponudba velja od 24.8.2007 dalje.

SPLOŠNE INFORMACIJE IN NAROČILO
Za promocijsko obdobje uporabe storitve SiOL TV ali kabelske televizije se šteje čas od dne vključitve storitve.

Za promocijsko uporabo storitve SiOL TV ali kabelske televizija se lahko odločite ob naročilu storitve. Naročilo lahko opravite na katerem koli prodajnem mestu Telekoma Slovenije (Teletrgovine, Info Točke, brezplačna telefonska številka 080 8000).

Pogoji veljavnosti ponudbe
Naročnik se strinja, da bo v promocijskem obdobju dva meseca brezplačno uporabljal storitev SiOL TV pod naslednjimi pogoji:

Da avtomatično postane naročnik storitve v skladu s pogodbo, če promocijske uporabe ne odpove najkasneje zadnji dan 2 mesečnega promocijskega obdobja.
Naročnik ob vzpostavitvi storitve dobi v uporabo opremo (TV komunikator) v originalni embalaži skupaj z daljinskim upravljalnikom, napajalnikom, scart kablom, navodili za uporabo in garancijskim listom. Oprema (TV komunikator) postane po preteku promocijskega obdobja last naročnika. Naročnik lahko prekine promocijsko obdobje osebno v najbližji Teletrgovini Telekoma Slovenije, kjer vrne vso prejeto opremo definirano v prvem stavku in prejme potrdilo o odpovedi storitve v promocijskem obdobju. Z odpovedjo storitve SiOL TV naročnik nadaljuje naročniško razmerje za preostale naročene storitve.
Naročniku lahko za čas promocijskega obdobja vključimo tudi rabljeno opremo (TV komunikator), ki jo lahko v primeru sklenitve naročniškega razmerja za SiOL TV zamenja za novo v roku 30 dni po končanem promocijskem obdobju. Vključno z rabljeno opremo mora v Teletrgovino prinesti tudi prevzemnico, iz katere je razvidno, da je ob montaži prevzel rabljeno opremo.
Prekinitev brezplačnega promocijskega obdobja
V primeru, da času brezplačnega 2 mesečnega promocijskega obdobja prekinete naročniško razmerje za storitev SiOL TV, vam izstavimo potrdilo o prekinitvi. Za odpoved storitve SiOL TV se šteje vračilo opreme (TV komunikator) v katerokoli od Teletrgovin Telekoma Slovenije, kjer boste prejeli potrdilo o prekinitvi (Opremo je potrebno vrniti v originalni embalaži skupaj z daljinskim upravljalnikom, napajalnikom, scart kablom, navodili za uporabo in garancijskim listom). Potrdilo potrebujete kot dokaz, da je pravočasno odpovedali promocijsko storitev. Če z odpovedjo zamudite promocijski rok 2 meseca, avtomatično postanete naročnik storitve.
Odgovorite s citatom
Staro 05.09.2007, 12:40
Novinec
Thumbs down Re: Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali???

No...zanimivo...na SIOLU so tiho..

Se ne upajo odgovorit?
Tako preko maila kot preko foruma.....prpe
Odgovorite s citatom
Staro 07.09.2007, 07:39
saso30lj Uporabnik saso30lj ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2007
Sporočila: 84
Privzeto Re: Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali???

"Delovna mesta ne rastejo na travniku" je bla nedavna izjava nekoga iz Siola, ki bi moral odgovorit na podobno vprašanje, kot ga postavljaš ti....
Odgovorite s citatom
Staro 07.09.2007, 15:09
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Zakaj si pa ne bi upali odgovoriti?

Dejstvo je, da ko je naša prodajna služba omenjeno lansirala, ni pomislila, da se omenjenega ne bo dalo uporabljati.

Na to smo jih že opozorili in bodo to omogočili tudi testnim uporabnikom.

LP
Odgovorite s citatom
Staro 07.09.2007, 16:22
nejevernez Uporabnik nejevernez ni prijavljen
Pripravnik
Sporočila: 180

Saj je bolje za njih, da ne dajo vmesnika plus na test, ker bi še vsakega testnega uporabnika odvrnilo od "televizije prihodnosti" Morda je njihova prodajna služba še kako dobro razmislila, da se ne bo dalo uporabljati vseh storitev
Odgovorite s citatom
Staro 08.09.2007, 13:36
biga Uporabnik biga ni prijavljen
Banned
Član od: Jun 2007
Sporočila: 116

Če si testni, ti svetuje čim dlje od siola, jaz že odštevam dneve do Novembra, ko sigurno ne bom podalšal pogodbe.

Grem nekam kjer je šport klub.
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2007, 17:32
Novinec
Thumbs down Re: Novo v ponudbi.."Testni uporabnik" - zavajanje naročnikov ali???

Citat:
Objavil-a biga Prikaži sporočila
Če si testni, ti svetuje čim dlje od siola, jaz že odštevam dneve do Novembra, ko sigurno ne bom podalšal pogodbe.

Grem nekam kjer je šport klub.
He he...ne NE upajo si odgovoriti, ker mi še do dandanes niso...ampak s tem se več ne obremenjujem, saj je testni STB vrnjen, testno obdobje z moje strani prekinjeno (POTRDILO OBSTAJA) in podpisana ter poslana pogodba konkurenci!

Močno upam, da bo tam kaj bolje...sicer pa, tam me vsaj za vrat 2 leti ne bodo stiskali z raznimi aneksi in podobnim sranjem
Odgovorite s citatom
Staro 11.09.2007, 18:06
080 Rok Uporabnik 080 Rok ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Rok
Sporočila: 152

Po zadnjih podatkih je bila zgoraj omenjena tezava pred nekaj dnevi urejena.
Staro 11.09.2007, 22:30
Crownless Uporabnik Crownless ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 36

Veliko sreče pri konkurenci
Odgovorite s citatom
Staro 12.09.2007, 09:23
brabrabranc Uporabnik brabrabranc ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jul 2006
Sporočila: 186

Citat:
Objavil-a saonaion Prikaži sporočila
He he...ne NE upajo si odgovoriti, ker mi še do dandanes niso...ampak s tem se več ne obremenjujem, saj je testni STB vrnjen, testno obdobje z moje strani prekinjeno (POTRDILO OBSTAJA) in podpisana ter poslana pogodba konkurenci!

Močno upam, da bo tam kaj bolje...sicer pa, tam me vsaj za vrat 2 leti ne bodo stiskali z raznimi aneksi in podobnim sranjem
imam podobno situacijo, z identično rešitvijo.
vložil sem ostro reklamacijo, sedaj jo pa že tri tedne rešujejo, včerej sem dobil spet položnico.
T-2, amis.....karkoli samo ne tega amaterizma
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
naročnikov, novo, ponudbitestni uporabnik, zavajanje

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 05:48.