Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Slovenija

Slovenija aktualni politični dogodki v Sloveniji ...

Orodja za teme
Staro 18.10.2006, 14:36
FerdoX Uporabnik FerdoX ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2005
Sporočila: 1.504
Privzeto Re: Janševe kadrovske menjave so "super"

Citat:
Objavil-a Mad Gandhi
Velecenjeni haspud Jelinčič je eden izmed 90 stebrov na katerih stoji naša demokracija. Če on reče, bo že moralo držati.

Sicer pa imaš prav, Ferdo. Tole je manipulacija. V bistvu je Jelinčič s svojo izjavo največ škode naredil Janši. Ko pa je ja vsakemu jasno da je Jelinčič takooooooo nedolžen.

Ej... Jelinčič je SNS in on rad dela škodo Janši. In tistih 90 stebrov potem tudi ko kaj reče to že drži???????
Staro 19.10.2006, 11:08
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Citat:
Objavil-a Mad Gandhi
Se pravi sodišče pod vsakokratno oblastjo odloča drugače? Zanimivo. Ne eno ne drugo namreč ni nepolitično. ker če bi pod LDS odločili tako, pod SDS pa drugače, sodišču ne moremo verjeti. Sicer pa J. vlada v sodstvu itaq ni izvedla še nobenih zamenjav. Če Jelinčičeve trditve držijo, sodniki sodijo po tem, kar gospodarju preberejo v očeh.
Dresura 12 na 50 prinaša bogate privilegije..
Šturm je ekstrahiral sodnike, ki še imajo integriteto, kolikor jih je našel, to je jasno tudi slepemu..
Staro 19.10.2006, 11:11
Medved Pu Uporabnik Medved Pu ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Medved Pu
Član od: Mar 2006
Sporočila: 1.213

Citat:
Objavil-a Mad Gandhi
Velecenjeni haspud Jelinčič je eden izmed 90 stebrov na katerih stoji naša demokracija. Če on reče, bo že moralo držati.

Sicer pa imaš prav, Ferdo. Tole je manipulacija. V bistvu je Jelinčič s svojo izjavo največ škode naredil Janši. Ko pa je ja vsakemu jasno da je Jelinčič takooooooo nedolžen.
Jasno, da se Jelinćić postavlja na zadnje tace, saj so lokalne volitve...kakšnega bo zih upecal na to..
Staro 20.10.2006, 15:40
Mikimuster5 Uporabnik Mikimuster5 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Mikimuster5
Član od: Aug 2006
Sporočila: 47

Če mene vprašate, jaz bi kompletno vodilno garnituro birokratov vrgel na cesto, pa naj vidijo kako izgleda, ko je treba z svojimi rokami zaslužiti za preživetje. Samo potem se bojim da bi statistika kmalu pokazala za približno isto število tudi večjo revščino pri nas.
Lahko je biti pameten, ko sediš na stolčku in upravljaš z tujim denarjem, pa še kaznovan nisi če ga razsipavaš in delaš neumnosti, kot se to dogaja v Sloveniji!
Staro 22.10.2006, 08:13
človek Uporabnik človek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce človek
Član od: May 2006
Naslov: severno od najjužnejšega dela zemljice
Sporočila: 244

Citat:
Objavil-a metamorf
Pa če je možno, bi prosil še za omembo Arharja v naslovu teme.

Si ga ravnokar in ne se slepit, ker te nekdo vedno gleda....
Staro 22.10.2006, 08:14
človek Uporabnik človek ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce človek
Član od: May 2006
Naslov: severno od najjužnejšega dela zemljice
Sporočila: 244

Citat:
Objavil-a Mikimuster5
Če mene vprašate, jaz bi kompletno vodilno garnituro birokratov vrgel na cesto, pa naj vidijo kako izgleda, ko je treba z svojimi rokami zaslužiti za preživetje. Samo potem se bojim da bi statistika kmalu pokazala za približno isto število tudi večjo revščino pri nas.
Lahko je biti pameten, ko sediš na stolčku in upravljaš z tujim denarjem, pa še kaznovan nisi če ga razsipavaš in delaš neumnosti, kot se to dogaja v Sloveniji!

sam hudič je, ker bi ta mesta potem takoj zasedli drugi in postali ravno taki!!!!
Staro 22.10.2006, 11:20
Mikimuster5 Uporabnik Mikimuster5 ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce Mikimuster5
Član od: Aug 2006
Sporočila: 47

Citat:
Objavil-a človek
sam hudič je, ker bi ta mesta potem takoj zasedli drugi in postali ravno taki!!!!
Jaz sem vseeno optimist. Če nebi več imeli slabega zgleda in bi vedeli da bodo leteli na cesto, če bodo enako delali, verjamem da bi moralo biti bolje...

Značke
janševe, kadrovske, menjave, super

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:32.