Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Lepota in stil

Lepota in stil moda, nasveti, nega, lepota ...

Orodja za teme
Staro 06.03.2006, 16:01
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321
Privzeto Re: Moški parfumi

Citat:
Objavil-a VR3
(odgovorila)

Tezko je opisat kaki je parfum - treba ga je povohat. In ponavadi dedci itak nosijo določen parfum zato ker ga je kaka ženska (ženske) pohvalila/e. V glavnem ni tak klasično moški. Men je ful dober - še vedno. Ko sem ga prvič povohala par let nazaj sem prou razmišlala kateri dec bi ga hotu nosit - in sem najdla samo enega, pa še za tistega nisem bla ziher....
Vsi moški so ziheraši :-(
- al pa vsaj večina,no.
Definitivno je treba parfum povohat. But still... A ima izrazit vonj po rozicah, ali kaj podobnega?

Sicer pa, ce je izrezano nasprotje vonjav a la old spice, axe, ocean whatever ipd, bi mi znal biti vsec.

Sem pa nekje v sklopu napisal, kere parfume mam jaz. Das lahko mogoce kaksno referenco na katerega izmed njih (ce jih poznas)?
Staro 06.03.2006, 20:50
VR3 Uporabnik VR3 ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce VR3
Član od: Mar 2006
Sporočila: 223

Bom pogledala kje si to napisu, da vidim če poznam.
Itak da nima izrazitega vonja po rožicah, je dost specifičen vonj. Je pa bolj varno izbrat razne hugo boss in ck variante - nimaš kej falit in dišiš enako kot vsi ostali...
Drugač pa jst tud ne maram teh parfumov za "stare" dedce - take, izrazito "moške" k so bli 100 let nazaj...
Staro 06.03.2006, 21:03
Pripravnik

napisal si samo obsession night, druzga jst nism vidla (dej napiši še enkrat). kr kul, ja - moška varianta. (sm mela obsession ene 10 let nazaj, sam zdej mi je pa premočen - govorim o ženskem)
od moških mi je zdej ful v redu od guccija ta zadnji, un ta črn kvadraten, škatlca je tud črna al pa pepitasta v enih variantah (special edition se mi zdi).
Staro 06.03.2006, 21:55
lump muc Uporabnik lump muc ni prijavljen
Banned
Član od: Jun 2004
Sporočila: 6.530

dober parfum je hugo boss, ali pa cuba zelo prijeten,nevsiljiv vonj.
Staro 07.03.2006, 07:37
sadie_007 Uporabnik sadie_007 ni prijavljen
Komaj živ
Prikazne slike uporabnika/ce sadie_007
Član od: Jun 2002
Sporočila: 20.705

moj ma trenutno Diorjevga Higer in fajn diši ... ampak men fantje že tko zlo dišijo

drugač mi je pa eden najboljših ever Carolina Herrera 212 (On ice)

mi je pa kr hecn brat, kakšno znanost razvijate iz parfumov ... sej itak vsak parfum na drugem človeku še mal drugač diši ...
Staro 07.03.2006, 07:45
WOLF_AND_RAVEN Uporabnik WOLF_AND_RAVEN ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce WOLF_AND_RAVEN
Član od: Jan 2006
Naslov: ZAGORJE OB SAVI
Sporočila: 28

najboljši vonj ima znoj pa pika LOL
Staro 07.03.2006, 08:08
mrjerry Uporabnik mrjerry ni prijavljen
Pacijent
Prikazne slike uporabnika/ce mrjerry
Član od: Aug 2003
Sporočila: 28.321

Citat:
Objavil-a VR3
napisal si samo obsession night, druzga jst nism vidla (dej napiši še enkrat). kr kul, ja - moška varianta. (sm mela obsession ene 10 let nazaj, sam zdej mi je pa premočen - govorim o ženskem)
od moških mi je zdej ful v redu od guccija ta zadnji, un ta črn kvadraten, škatlca je tud črna al pa pepitasta v enih variantah (special edition se mi zdi).
Aja da nism napisal... :D

No, s CKji sem precej dobro zalozen... Se iz gimnazije. Obsession, Obsession Night, One in Be. Slednji mi ni pretirano vsec, ker ima vonj po Raidu (tisto za komarje preganjat) :D

Potem pa... Em... Kaj mam se... Versacejev Dreamer, Hugo Blue (itak), Bvlgari, pa se enega, ampak se ne morem spomnit imena.

Sem pa do zdaj se cisto vsak parfum, ki sem ga kupil, kupil zato, ker mi je bil vsec in ker sem dobil potrditev tudi ubogega bitja zenskega spola, ki me je moralo ob nakupovanju vsaj eno uro prenasati
Staro 07.03.2006, 08:14
ARMEDhodzic Uporabnik ARMEDhodzic ni prijavljen
Obsedenec
Prikazne slike uporabnika/ce ARMEDhodzic
Član od: Aug 2004
Naslov: Republika e Shqiperise
Sporočila: 15.077

Citat:
Objavil-a VR3
Obsession je precej močan in (za moje pojme) precej nadležen vonj. Obsession Night je pa precej boljši, ravno zaradi tega, ker je bolj blag.

Če pa kdo želi parfum za stare babe in stare desce - imam še vedno enega Fendi Uomo ( ) in Lanvin Arpege ( ). Oba sta praktično nerabljena in jih dam ... preden bo 10kg prahu gor.

Staro 07.03.2006, 08:44
Pripravnik

Citat:
Objavil-a ARMEDhodzic
Če pa kdo želi parfum za stare babe in stare desce - imam še vedno enega Fendi Uomo ( ) in Lanvin Arpege ( ). Oba sta praktično nerabljena in jih dam ... preden bo 10kg prahu gor.
Armed je pa danes na ta pravo nogo vstal, še dobrodelnost mu ven tolče
Staro 07.03.2006, 08:55
Pripravnik

Citat:
Objavil-a mrjerry
No, s CKji sem precej dobro zalozen... Se iz gimnazije. Obsession, Obsession Night, One in Be. Slednji mi ni pretirano vsec, ker ima vonj po Raidu (tisto za komarje preganjat) :D
Potem pa... Em... Kaj mam se... Versacejev Dreamer, Hugo Blue (itak), Bvlgari, pa se enega, ampak se ne morem spomnit imena.
Sem pa do zdaj se cisto vsak parfum, ki sem ga kupil, kupil zato, ker mi je bil vsec in ker sem dobil potrditev tudi ubogega bitja zenskega spola, ki me je moralo ob nakupovanju vsaj eno uro prenasati

meni to zveni bolj kot izsiljena potrditev:wink:

za hugote sem že napisala da so ok, ampak nič pretresljivega (enga skor moraš met:cool2:, tko kot je treba met žajfo in zobno pasto ), drimer je že bolj kul, ga nima glih vsak, bvlgarijev je več, pa niso ne vem kako spešl, vsaj me ni ne. Včasih mi je bil ful v redu Rochas man, sam zdej ne vem če bi mi bil še - z leti se okus spreminja, pa naveličaš se. Glede "močnih" parfumov pa je treba pazit da se res mal našpricaš - v bistvu tud pr ta "švoh" - eni se še vedno oblivajo z njimi, da se dihat ne da zraven groza....

Značke
moški, parfumi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 07:15.