Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 08.12.2007, 10:19
axeaxe Uporabnik axeaxe ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2007
Sporočila: 45
Privzeto 2x TV

Če je slučajno pri nas možno imeti dve televizije preko siola, me zanima če je vklop drugega kanala brezplačen. Nov reciver vem da se plača. Jaz bi namreč gledal en TV preko računalnika, pa me zanima če bi moral kaj plačati za vklop dodatne linije. Hvala
Odgovorite s citatom
Staro 08.12.2007, 10:27
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780
Privzeto Re: 2x TV

Naročnina je ista. Tudi STB-ja ni treba kupovat.
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2007, 10:03
ali_baba Uporabnik ali_baba ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 50

Se jaz bi dodal podvprasanje...se da 2xTV ze v startu narocit iin ce ne ali je potreben za drugi TV signal poseg zopet v centrali ali se pac drugi TV signal uredi remote (zanima me casovna komponenta).
Sem namrec v narocanju TRIO paketa (poskusna doba 2 meseca) in bi rad videl, ce je to pri meni mozno, predvidevam da sta dva TV signala pogojena z zmoznostjo sinhronizacije modema. Mimogrede koliko je potem potrebna sinhronzacija modema za 2xTV in osnovni 1024/256 paket?
Narocnina ce prav razumem z 2xTV ostaja ista 38€ pri polnem dostopu.
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2007, 10:15
rakovec1 Uporabnik rakovec1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2007
Naslov: ljubljana
Sporočila: 113

V štartu naroči 2 kanala in en komunikator, ker je verjetnost, da bi bil kasneje je potreben poseg v centrali (prestavitev na drug ip ban), ali pa, da kljub bližini centrale zaradi prezasedenosti le-te vklop drugega kanala ne bi bil mogoč!
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2007, 11:50
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Objavil-a ali_baba Prikaži sporočila
Se jaz bi dodal podvprasanje...se da 2xTV ze v startu narocit iin ce ne ali je potreben za drugi TV signal poseg zopet v centrali ali se pac drugi TV signal uredi remote (zanima me casovna komponenta).
Sem namrec v narocanju TRIO paketa (poskusna doba 2 meseca) in bi rad videl, ce je to pri meni mozno, predvidevam da sta dva TV signala pogojena z zmoznostjo sinhronizacije modema. Mimogrede koliko je potem potrebna sinhronzacija modema za 2xTV in osnovni 1024/256 paket?
Mogoče malo nenavaden predlog. Kaj pa, če bi šel na tole spletno stran in oddal naročilo za Trio in dva TVja? Ne vem no, mogoče res malo drzna in ekstravagantna rešitev, vendar, za poizkusit je. Seveda pa lahko tukaj vse možnosti in težave prej predebatiraš.
Staro 18.12.2007, 17:55
janezpesec1 Uporabnik janezpesec1 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Apr 2006
Sporočila: 1.015

Citat:
Mimogrede koliko je potem potrebna sinhronzacija modema za 2xTV in osnovni 1024/256 paket?
Pri meni je bilo na ADSL2 13820kbit. Narocnina ostane enaka.
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2007, 18:00
ali_baba Uporabnik ali_baba ni prijavljen
Novinec
Član od: Jun 2006
Sporočila: 50

Citat:
Objavil-a madmitch Prikaži sporočila
Mogoče malo nenavaden predlog. Kaj pa, če bi šel na tole spletno stran in oddal naročilo za Trio in dva TVja? Ne vem no, mogoče res malo drzna in ekstravagantna rešitev, vendar, za poizkusit je. Seveda pa lahko tukaj vse možnosti in težave prej predebatiraš.
Zal stvar ni tako preprosta saj so mojo vlogo za TV ze sprejeli preko 080, kjer sem takrat narocil SIOL TV nisem pa izrecno zahteval 2 kanla ker mi nihce tega tudi ni ponudil jaz pa tudi nisem vedel.
Od tega je ze tri tedne (caka se baje TV komunikator) in po klicu na 080 stvar ni sla se niti do referenta, ki dodeli tehniku nalog za priklop na centrali
Ko sem klical ponovno, ce mi lahko v tem narocilu upostevajo, da bi mi odprli hitrost za dva kanala je bil odgovor, da bi v tem primeru mogli obstojece narocilo stornirati ter ponovno oddati novega za 2 kanala
Seveda to za sabo potegne dodatno cakanje in se kaksno komplikacijo...se pravi bolje sedaj pustiti kot je in nic drezati

Na servisnih straneh (hvala madmitch ) pa ze tri tedne ne morem nic uporabljati, ker mi pravi, da imam od 28.11 ze aktivno vlogo za ADSL

Torej, Se dodatni kanal omogoci samo z vecjo pasovno sirino (remote) ali je potrebno zopet cez postopek, ki sem ga delezen sedaj ob prvem narocilu SIOLTV in koliko casa potem traja priklop drugega kanala?
Odgovorite s citatom
Staro 18.12.2007, 22:44
madmitch Uporabnik madmitch ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce madmitch
Član od: Jul 2006
Sporočila: 1.719

Citat:
Zal stvar ni tako preprosta saj so mojo vlogo za TV ze sprejeli preko 080, kjer sem takrat narocil SIOL TV nisem pa izrecno zahteval 2 kanla ker mi nihce tega tudi ni ponudil jaz pa tudi nisem vedel.
Od tega je ze tri tedne (caka se baje TV komunikator) in po klicu na 080 stvar ni sla se niti do referenta, ki dodeli tehniku nalog za priklop na centrali
Ko sem klical ponovno, ce mi lahko v tem narocilu upostevajo, da bi mi odprli hitrost za dva kanala je bil odgovor, da bi v tem primeru mogli obstojece narocilo stornirati ter ponovno oddati novega za 2 kanala
Seveda to za sabo potegne dodatno cakanje in se kaksno komplikacijo...se pravi bolje sedaj pustiti kot je in nic drezati

Na servisnih straneh (hvala madmitch ) pa ze tri tedne ne morem nic uporabljati, ker mi pravi, da imam od 28.11 ze aktivno vlogo za ADSL

Torej, Se dodatni kanal omogoci samo z vecjo pasovno sirino (remote) ali je potrebno zopet cez postopek, ki sem ga delezen sedaj ob prvem narocilu SIOLTV in koliko casa potem traja priklop drugega kanala?
Hebiha, drugič napiši (al sem jaz spregledal), da še nisi plug-in. Ko bo vse delalo, pokliči na 080 ali oddaj vlogo za drugi TV na netu pol pa težit po kakšnih 2-3 dneh. Meni so dokaj hitro dvignili hitrost. Ja, samo to je treba in vklop drugega TV pri njih.
Staro 01.03.2008, 23:47
Ursuss Uporabnik Ursuss ni prijavljen
Novinec
Član od: Apr 2006
Sporočila: 42

Imam Siol TV (trio Paket) za 1TV. Rad bi spremljal SiolTV še preko računalnika.

Se moram naročiti na 2TV?
Kje lahko to opravim na spletni strani?
Je še vedno brezplačno oz. po isti ceni kot 1TV?
Se nastavitve za gledanje preko računanika s tem spremenijo?

HVALA
Odgovorite s citatom
Staro 02.03.2008, 06:50
080 Urban Uporabnik 080 Urban ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Član od: Aug 2007
Sporočila: 1.064

Odgovori:

DA
DA
DA
NE (če imaš že vse nastavljeno)

lp
Odgovorite s citatom
Odgovori

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 17:31.