Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Gospodarstvo

Gospodarstvo podjetništvo, gospodarstvo, borza, finance, denar...

Orodja za teme
Staro 20.04.2006, 23:03
siolko Uporabnik siolko ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2006
Sporočila: 15
Privzeto Re: Magic Gold - še ena natega ?

Lahko Admini prosim pobrišejo to temo... ker je nesmiselna !
Staro 20.04.2006, 23:46
Nordung Uporabnik Nordung ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce Nordung
Član od: Jun 2003
Naslov: Ljubljana
Sporočila: 931

siolko, ti si torej že tak bogataš, da se ti sploh ne da več ne delat, ne študirat. Potem pa pač uživaj. Kupi si jahto in odpluj okoli sveta. Aja, si že? Potem pa res, admini - brisat temo, je nesmiselna.
Staro 24.04.2006, 18:50
aquileia Uporabnik aquileia ni prijavljen
Novinec
Član od: Feb 2006
Sporočila: 1
Post Re: Magic Gold - še ena natega ?

Magic gold je sistem mrežnega marketinga, ki je na slovenskem trgu relativno nov. Tudi sam sem član le tega.Zato takoj na začetku vse pohvale na račun sistema. Kot oseba, ki pozna sam sistem, ki mi prinaša ogromno koristi, ne razumem, zakaj številni ljudje brez vsakršnje podlage oz. informacij o samem sistemu širijo laži oz. ga ocenjujejo še preden so ga sploh spoznali!?V času delovanja za sam sistem mi je postalo popolnoma jasno, zakaj sistema ne bo izkoristil prav vsak. Na žalost je miselnost oz prepričanost ljudi še vedno takšna, da zelo redko kdo odstopa od načina življenja, ki ga v tem trenutku živi. Ti ljudje so zato pogosto zaprti za vsakršnje novosti, ki bi jim morda koristile. Sam sem s pomočjo sistema popolnoma spremenil miselnost o življenju in uspehu v le tem. Žal danes denar pomeni skoraj vse...kdor trdi obratno, je lahko samo oseba, ki živi v resničnem izobilju le tega, ali pa oseba, ki se s pomočjo obratne trditve zgolj tolaži in išče uteho. Živimo v svetu, kjer je vsak nov dan poslovno izraženo "tektonski premik", in zato so informacije danes pogosto vredne več kot sama materialna dobrina. Popolnoma se strinjam, da je informacija danes eden izmed ključnih stvari do uspeha v življenju. Magic gold niti slučajno ni zgodba o uspehu za vsakogar, prav gotovo pa je za vsakogar izmed nas priložnost...

Na tem mestu želim vsakomur, ki je prebral zgoraj napisano obilo vsakdanjih uspehov v življenju...naj nas vodi želja po uspehu...kakršnakoli že je.

www.aqileia.magic-gold.com

Nazadnje uredil aquileia : 24.04.2006 ob 20:48.
Staro 24.04.2006, 19:58
Paganini Uporabnik Paganini ni prijavljen
Veteran
Prikazne slike uporabnika/ce Paganini
Član od: May 2002
Sporočila: 7.445
Talking Re: Magic Gold - še ena natega ?

Citat:
Objavil-a Kahla
Rajš nočem vedet. To so spet tiste nategovalne fore. Catch The Cash
jes, ampak podalpci bodo ponovno šli kot muhe na drek

Staro 25.04.2006, 05:04
nommi Uporabnik nommi ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 2

Citat:
Objavil-a aquileia
Magic gold je sistem mrežnega marketinga, ki je na slovenskem trgu relativno nov. Tudi sam sem član le tega.Zato takoj na začetku vse pohvale na račun sistema. Kot oseba, ki pozna sam sistem, ki mi prinaša ogromno koristi, ne razumem, zakaj številni ljudje brez vsakršnje podlage oz. informacij o samem sistemu širijo laži oz. ga ocenjujejo še preden so ga sploh spoznali!?V času delovanja za sam sistem mi je postalo popolnoma jasno, zakaj sistema ne bo izkoristil prav vsak. Na žalost je miselnost oz prepričanost ljudi še vedno takšna, da zelo redko kdo odstopa od načina življenja, ki ga v tem trenutku živi. Ti ljudje so zato pogosto zaprti za vsakršnje novosti, ki bi jim morda koristile. Sam sem s pomočjo sistema popolnoma spremenil miselnost o življenju in uspehu v le tem. Žal danes denar pomeni skoraj vse...kdor trdi obratno, je lahko samo oseba, ki živi v resničnem izobilju le tega, ali pa oseba, ki se s pomočjo obratne trditve zgolj tolaži in išče uteho. Živimo v svetu, kjer je vsak nov dan poslovno izraženo "tektonski premik", in zato so informacije danes pogosto vredne več kot sama materialna dobrina. Popolnoma se strinjam, da je informacija danes eden izmed ključnih stvari do uspeha v življenju. Magic gold niti slučajno ni zgodba o uspehu za vsakogar, prav gotovo pa je za vsakogar izmed nas priložnost...

Na tem mestu želim vsakomur, ki je prebral zgoraj napisano obilo vsakdanjih uspehov v življenju...naj nas vodi želja po uspehu...kakršnakoli že je.

www.aqileia.magic-gold.com

Malo sem pregledal to spletno strani in moram reči, da je sistem hudo podoben tistemu, ki je
krožil po Sloveniji koncem 90-ih let.
Imennoval se je Tycoon in kasneje Eternity 2000.
Tam si lahko vplačal 30, 60 ali 140 dolarjev in potem si dobil ustrezno število lovk pod sabo.
Tam seveda nisi imel opravka z internetnimi stranmi, ampak si vpisoval ljudi pod seboj.
Prav tako si moral paziti, da sta bili leva in desna stran uravnoteženi, če si hotel kaj dobiti.
Sprva je izgledalo, da sistem dobro deluje. Prišli so tudi razni katalogi in različni produkti (zlatnina,potovanja s popusti, spodnje perilo, zdravila, posoda za kuhanje), ki si jih preko tega sistema lahko kupoval ceneje in moram reči, da je nekaj časa to celo delovalo.
Kasneje je sevedo vse to šlo po gobe, ker je baje ta glavni v tem sistemu pohopsal ves denar,
ostali naivneži pa smo se obrisali pod nosom.
Ne vem sicer, kako dolgo bo trajal Magic Gold, glede na to, da vse to deluje že od leta 1998, pa mislim, da je vse skupaj prišlo k nam precej pozno in bo slej ko prej vse prezasičeno.
Staro 25.04.2006, 09:14
Rojen v 20. stol. Uporabnik Rojen v 20. stol. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rojen v 20. stol.
Član od: Aug 2004
Sporočila: 143

Piramide so za v Egipt.
Staro 25.04.2006, 09:25
Novinec

Citat:
Objavil-a Rojen v 20. stol.

Piramide so za v Egipt.
Država in firme so ti največja piramida :D
Te pa mi povej kateri posel ne poteka po piramidnem sistemu ?
MG je binarni sistem.... Kak te pol lahko vsi pod mano služijo več kot jaz ?
Staro 25.04.2006, 09:29
Rojen v 20. stol. Uporabnik Rojen v 20. stol. ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Rojen v 20. stol.
Član od: Aug 2004
Sporočila: 143

Citat:
Objavil-a siolko
Država in firme so ti največja piramida :D
Te pa mi povej kateri posel ne poteka po piramidnem sistemu ?
MG je binarni sistem.... Kak te pol lahko vsi pod mano služijo več kot jaz ?

Pol so te pa še poleg tistih zgoraj še oni od spodaj nategnili.
Staro 25.04.2006, 09:45
Novinec

Citat:
Objavil-a Rojen v 20. stol.
Pol so te pa še poleg tistih zgoraj še oni od spodaj nategnili.
INDIJANCI............
Staro 25.04.2006, 12:25
Nikka06 Uporabnik Nikka06 ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce Nikka06
Član od: Apr 2006
Sporočila: 96

Siolko, pust stat te bedarije, so si jih izmislili pametni nateguni, njih ne mores obrat.
Glede programskih pomankljivosti pa: ideje ti noben pameten ne bo kupil, sploh ce je to vasa megla.

Značke
papirji, trgovanje, vrednostnimi

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 20:16.