Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 06.10.2008, 19:17
itak Uporabnik itak ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Sep 2008
Sporočila: 148
Privzeto Re: Šport klub na siol tv

Nimam Siol TV, mam Telekom KTV in slika JE slabša kot sem jo imel prej na UPC. Se pa strinjam s Frenkyjem, na Telekom KTV sem šel, ker je imel boljšo ponudbo TV programov, a me je UPC zdaj "zayebu". Če bom šou na UPC in uzeu razširjen digitalni paket, bo Siol v Telekom KTV uvrstil Š2, SK in SK+... Pa smo spet tam...

Nazadnje uredil itak : 06.10.2008 ob 19:20.
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2008, 20:03
Zefram Uporabnik Zefram ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Zefram
Sporočila: 111

itak Itak
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2008, 20:04
Zefram Uporabnik Zefram ni prijavljen
Pripravnik
Prikazne slike uporabnika/ce Zefram
Sporočila: 111

Citat:
Objavil-a zagor.tenej Prikaži sporočila
...Jaz bi imel raje samo 30 programov, pa te s spodobno sliko, ne cel kup programov, ki so kot bi gledal VHS. ...
hvala enako
Odgovorite s citatom
Staro 06.10.2008, 20:36
anton9 Uporabnik anton9 ni prijavljen
Novinec
Sporočila: 29

Citat:
Objavil-a Frenky Prikaži sporočila
Jaz točno vidim, da če grem menjat operaterja, bo Siol naredil en premik ravno takrat, ko bo zame že prepozno. Potem mi bo pa žal. Dvakrat mi je že to ratalo

Se ni za bat, SIOL je že tako zadaj za konkurenco, da če naredi 10 korakov naprej bo še vedno krepko zaostajal za konkurenco.

SIOL nikoli več.
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 09:39
videokemik Uporabnik videokemik ni prijavljen
Novinec
Član od: Mar 2007
Sporočila: 54

Mislim...preko 130 strani samega jokanja...pa vi res niste normalni.
In kdor pravi, da bo šel proč od SiOL-a...pa naj gre, če mu ne odgovarja. Saj ga ni niti nobeden prisilil v podpis pogodbe, niti v vezavo ne.
Vsak se lahko po lastni presoji odloči. Celo to možnost ima, da vzame 2 meseca preizkusno SiOL TV.
Kar zadeva športnih programov, jih je kar dovolj...saj itak tudi če vam jih dajo še 30, bi vi hoteli še 31-ega.
Če ste pa že taki športniki, pojdite potem raje ven v naravo in se ukvarjajte s športom, kakor da sedite pred televizijo.

Pa nisem nič povezan s SiOL-om, ampak je to moje osebno mnenje, kakor verjamem da mnenje vseh ostalih 99% naročnikov.

P.S.: verjetno bom s tem postom spet podaljšal to temo za enih 5 strani
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 09:48
darrob Uporabnik darrob ni prijavljen
Novinec
Član od: Jan 2008
Sporočila: 5

Citat:
Objavil-a videokemik Prikaži sporočila
Mislim...preko 130 strani samega jokanja...pa vi res niste normalni.
In kdor pravi, da bo šel proč od SiOL-a...pa naj gre, če mu ne odgovarja. Saj ga ni niti nobeden prisilil v podpis pogodbe, niti v vezavo ne.
Vsak se lahko po lastni presoji odloči. Celo to možnost ima, da vzame 2 meseca preizkusno SiOL TV.
Kar zadeva športnih programov, jih je kar dovolj...saj itak tudi če vam jih dajo še 30, bi vi hoteli še 31-ega.
Če ste pa že taki športniki, pojdite potem raje ven v naravo in se ukvarjajte s športom, kakor da sedite pred televizijo.

Pa nisem nič povezan s SiOL-om, ampak je to moje osebno mnenje, kakor verjamem da mnenje vseh ostalih 99% naročnikov.

P.S.: verjetno bom s tem postom spet podaljšal to temo za enih 5 strani
Sej je res. Kateremu ponudba Siola ni všeč naj gre h konkurenci.
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 10:51
joze Uporabnik joze ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Jan 2005
Sporočila: 238

Citat:
Objavil-a videokemik Prikaži sporočila
Če ste pa že taki športniki, pojdite potem raje ven v naravo in se ukvarjajte s športom, kakor da sedite pred televizijo
Na leto pretečem več kot 2000 km, na ljubljanskem maratonu bom drugič pretekel 42km, pa si še vedno želim športkluba.
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 11:36
patrik03 Uporabnik patrik03 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2008
Sporočila: 90

nimam nič proti sportklubu,če ga uvrstijo v shemo. Kvaliteto slike naj izboljšajo!!!
jaz sem po 2 mesecih TV odjavil,ker imeti optiko, sliko pa kot YouTube se mi ni zdelo smiselno, no optiko sem pa obdržal,ker je res formula1 proti bakru , vsak naj se odloči po svoje
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 12:41
rock Uporabnik rock ni prijavljen
Mojster
Prikazne slike uporabnika/ce rock
Član od: Apr 2003
Sporočila: 4.780

No ja. Mal strpnosti bo tudi treba. Se pravi po tvoje škoda, da se optično omrežje sploh gradi. Če bi optiko dobil leta 2020+ bi pa spet jokal in jokal.

S "Ferrarijem" se tud ne smeš več peljat kot je dovoljeno. Le zakaj ga kdo kupuje. Primerjava sicer ni najboljša ampak trenutno tako nekako stoji zmožnost optike in TV na njej. Ker se pa EU hiše ne zganejo z HDTV bo pa še nekaj let tako...
Odgovorite s citatom
Staro 07.10.2008, 12:46
martoo Uporabnik martoo ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce martoo
Član od: Jan 2008
Sporočila: 34

BTW, novi športni programi so kar v redu. Na ESPN Classic je bilo včeraj polfinale v košarki iz OI 1992, ZDA-Litva!!!
Na NASN pa je NHL liga v živo (v redu čeprav nisem fan, čakam pa na NCAA). Š2 je pa pač Š2 z občasnim piskanjem vred.
Še vedno upam da dobimo Sportklub (samo zaradi košarke, nogometa je že zdaj dovolj).
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
klub, siol, sportklub, Šport

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 10:31.