Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 04.08.2014, 07:03
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552
Privzeto Re: SiOL BOX tehnične težave

Pri meni sicer ni opažat omenjenih težav,tudi ogled nazaj deluje takoj po vklopu,epg je na skoraj vseh programih,včasih so edino problemi z fox hd programi,da kockajo,pa občasnoi kak reset boxa.
Odgovorite s citatom
Staro 04.08.2014, 07:03
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.713

eraser in mglds: Pri obeh opisih mi deluje kot težava z diskom oziroma podatkovnim nosilcem BOX-a. Poskusita ga ponastaviti prek Menu --> Nastavitve --> Informacije in diagnostika --> Ponastavitev --> Ponastavi trdi disk (Ponastavi podatkovni nosilec)

Če se težave še vedno pojavljajo pa nam sporočita uporabniške podatke in opis težave na ZS.

lp Mitja
Staro 05.08.2014, 09:33
alex1 Uporabnik alex1 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Dec 2005
Sporočila: 452

Citat:
Objavil-a alex1 Prikaži sporočila
Tudi jaz menjam aplikacijski center, deenzer, youtube, tunein, tvin, vreme, šport, radio, mozaik......za:

- podatek, koliko časa po zagonu SiOL BOX-a lahko začnem z ogledom nazaj, da ne pride do "resetiranja" ( menda se to ne da odpraviti in je znana napaka).,
- da bi ponovno deloval hitri preklop kot leta 2012 ( tudi na HD programih).,
- hitro previjanje naprej - nazaj na HD programih je neusklajeno oz. program obstane.,
- "zavihek", ki občasno ne izgine po previjanju, obvezno "OK" ( to sem pisal v opombah, ko sem testiral hitri preklop že leta 2012)....

Potem pa zaradi mene še in še novih aplikacij. Res pa je, da se prodaja in reklama dela ravno s tem, ne pa z odpravo napak.
- moram dopisat, da sem zgornje ugotovitve pisal, ko še ni prišlo do novih posodobitev na SiOL BOX-u. Po posodobitvi ogled nazaj zaenkrat deluje, brez da čakam oz. da pride do resetiranja - ponovnega zagona. Tako da to je OK. Hitri preklop na HD verjetno lahko pozabimo, zame to ni moteče. Ostane pa tole hitro previjanje posnetka, če ga daš na zelo hitro, posnetek obstane za dalj časa, predno se sinhronizira in steče naprej. Se bomo morali navaditi, da previjamo le z minimalno hitrostjo. Na splošno pa zadovoljen s posodobitvijo. Dodatki, bombončki, naj bodo pa za ostale, jaz jih še vedno ne potrebujem.
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2014, 07:10
mglds Uporabnik mglds ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jul 2011
Sporočila: 534

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
eraser in mglds: Pri obeh opisih mi deluje kot težava z diskom oziroma podatkovnim nosilcem BOX-a. Poskusita ga ponastaviti prek Menu --> Nastavitve --> Informacije in diagnostika --> Ponastavitev --> Ponastavi trdi disk (Ponastavi podatkovni nosilec)

Če se težave še vedno pojavljajo pa nam sporočita uporabniške podatke in opis težave na ZS.

lp Mitja
Težavo sem rešil z ponastavitvijo vseh nastavitev,vendar samo za 2dni,včeraj ponovil postopek ! Siol nekaj ne štima.
Odgovorite s citatom
Staro 08.08.2014, 20:25

@mglds: Prosim za uporabniške podatke na ZS.

Lp,
Marko
Staro 13.08.2014, 00:39
gorann3 Uporabnik gorann3 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Jan 2012
Sporočila: 615

kdaj bo to previjanje narejeno, da lahko na sekundo natancno skocimo do zeljenega posnetka, go to opcija, na siol twin preprosto kliknes z misko, tukaj pa izguba casa
Odgovorite s citatom
Staro 13.08.2014, 21:15

Citat:
Objavil-a gorann3 Prikaži sporočila
kdaj bo to previjanje narejeno, da lahko na sekundo natancno skocimo do zeljenega posnetka, go to opcija, na siol twin preprosto kliknes z misko, tukaj pa izguba casa
Omenjeno sem posredoval kot predlog zanaslednjo verzijo. Če bodo upoštevali oz. je sploh izvedljivo bomo pa še videli.

Lp, Črt
Staro 14.08.2014, 11:28
penzionist Uporabnik penzionist ni prijavljen
Novinec
Član od: Dec 2012
Sporočila: 4

Zanima me zakaj mi na media centru Siol BOX-a sploh ne da možnosti za vklop podnapisov, ko pritisnem tipko OK. Ne ponudi mi nič. Pred časom mi je zadeva delovala bp, sedaj pa ne več.Filme predvajam iz računalnika na katerem imam nameščen Tversity . Podnapisi so v "srt" formatu, tako da ne bi smelo biti problema.
Lp
Odgovorite s citatom
Staro 14.08.2014, 21:19

Citat:
Objavil-a penzionist Prikaži sporočila
Zanima me zakaj mi na media centru Siol BOX-a sploh ne da možnosti za vklop podnapisov, ko pritisnem tipko OK. Ne ponudi mi nič. Pred časom mi je zadeva delovala bp, sedaj pa ne več.Filme predvajam iz računalnika na katerem imam nameščen Tversity . Podnapisi so v "srt" formatu, tako da ne bi smelo biti problema.
Lp
Mi prosim na zasebno sporočilo napišete ali je posnetek v .avi formatu ali v .mkv? Prosil bi vas tudi, če lahko poskusite oba formata, tudi če ni podnapisev pritisnete tipko "OK", samo toliko, če vam bo odprlo možnosti.

LP
Matej
Staro 15.08.2014, 13:47
tomy11 Uporabnik tomy11 ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Aug 2014
Sporočila: 328

Mene pa nekaj zanima glede SIOL BOXA in sicer v nastavitvah imam nastavljeno da se mi box sam izklopi po določenem času ne vem točno mislim da po 6 urah če ga ne uporabljam in zadeva deluje normalno, če pa pritisnem gumb za izklop se postavi v mirovanje ampak je še zmiraj zaznan kot aktiven kar je čist vredu samo se mi potem mislim da po kakšni uri popolnoma izklopi kot bi ga sam izklopil če en čas držiš gumb za izklop, zanima me pa to ker v nastavitvah tega ne najdem kako se da naštimati da bi bil v mirovanju recimo nastavljen na 6 ur nato bi se pa popolnoma izklopil če mogoče kdo ve ali se to da naštimati ali ne? Gre se mi pa zato, da mi ne požira v brez veze linije in pa seveda je brez veze da box deluje kot da se gleda program.
Odgovorite s citatom
Odgovori

Značke
box, boxu, brenči, center, glasno, hdd, isto, media, prikazovanje, signala, siol, slika, tehnične, težave, tudi, vaš, vedno, zunanji disk

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Prehod na siol trio? anzex1 Tehnična pomoč 1 24.08.2010 07:48
Težave - SiOL Internet - Cisco Linksys RV4000 faca5 O storitvah 2 11.06.2010 21:34
SIOL PLAC Težava po registritriranju v moj siol pixi69 SiOL PlaC 10 08.04.2009 12:55

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 23:55.