Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 30.12.2015, 14:25
danilo Uporabnik danilo ni prijavljen
Pripravnik
Član od: Feb 2009
Sporočila: 262
Privzeto nov komunikator

Zaradi kockanj, prekinjanj smo včeraj dobili nov komunikator. Super, vendar - zadeva je sedaj še slabša. Prekine sliko, zvok gre naprej, spodnji del slike v zelenih črtah, nato pa naenkrat...popolnoma vse mrkne. Slika, ton, potem pa normalno naprej. Isto se dogaja tudi pri ogledu za nazaj. Zdaj pa...ali je linija, komunikator....nekaj mora biti, kajti dogaja se cel dan. Tudi zjutraj. Prosim če lahko kdo preveri kaj bi bilo. LP
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2015, 19:58
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.703
Privzeto Re: nov komunikator

Na ZS mi, prosim, sporočite vaše uporabniško ime in kontaktno telefonsko številko in preveril bom vašo linijo.

LP
Sandi
Staro 30.12.2015, 21:36
Pripravnik

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Na ZS mi, prosim, sporočite vaše uporabniško ime in kontaktno telefonsko številko in preveril bom vašo linijo.

LP
Sandi
Poslano, tukaj pa so slike, žal ne znam majhne dodati, zato link, kjer je tema in slike pod TV

http://forumi.siol.net/showthread.php?t=42176
Odgovorite s citatom
Staro 30.12.2015, 21:48
Pripravnik

Zdaj vidim da pišem komunikator....MODEM je menjan, da bo zadeva jasnejša! Se opravičujem
Odgovorite s citatom
Staro 31.12.2015, 13:19

Pozdravljeni,

glede težav, ki ste nam jih posredovali, sem vam odgovoril prek zasebnega sporočila.

Lep pozdrav,
Sebastjan
Staro 01.01.2016, 22:37
Pripravnik

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Pozdravljeni,

glede težav, ki ste nam jih posredovali, sem vam odgovoril prek zasebnega sporočila.

Lep pozdrav,
Sebastjan

Hvala za prečudovite praznike. Tudi za ta zapis je bilo potrebno resetirati modem večkrat in sedaj mi je po več kot 30 minutah uspelo zagnati vse skupaj.
S starim so bile težave, vendar s to menjavo ste nam naredili samo večjo škodo. Niti ene serije, oddaje, filma nismo mogli videti brezhibno, v celoti.... Internet....ah, škoda besed. In srčno upam, da boste to upoštevali pri pisanju položnice, kajti ne želim se ponavljati ko dobim račun, kako ne mislim plačati uslug, ki jih nismo bili deležni in vprašanje, kdaj bo ponovno(če sploh) zadeva ponovno delovala brezhibno!
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2016, 08:09
fazko fazkic Uporabnik fazko fazkic ni prijavljen
Novinec
Član od: Sep 2014
Sporočila: 11

isto se je dogajalo malo nazaj pri nas s tem da se modem sploh ni povezal in menjal sem kabel od omarce do modema menjali so modem na koncu pa je zelekomovc ki se je zares potrudil na centrali ugotovil da je bil port kamor smo priključeni zanič
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2016, 10:24
Pripravnik

Citat:
Objavil-a fazko fazkic Prikaži sporočila
isto se je dogajalo malo nazaj pri nas s tem da se modem sploh ni povezal in menjal sem kabel od omarce do modema menjali so modem na koncu pa je zelekomovc ki se je zares potrudil na centrali ugotovil da je bil port kamor smo priključeni zanič

Pri nas se poveže, ampak....po 20 minutah, odkar zablokira...saj napis se pokaže že prej, vendar slike na TV ni prej ko čez 15 minut, telefon tudi ne dela nič prej, internet pa tako ima finte in izpade ne glede na vse.
Jezi me, ker zato smo javili pred novim letom, da se uredi prej....saj so. Menjali modem za boljšega, hitrejšega....pa druga ne dela boljše in hitreje od prejšnjega kot to, da crkuje in zmrzuje pogosteje. Žalostno, in definitivno ni linija, če lahko včasih dela brezhibno - pred meseci prižgana 2 TV, dva interneta laufala....VSE delalo brezhibno. Potem pa kot da odrežeš .....vse v franže Samo izgovore iščejo za svojo nesposobnost oz...."varčevanje". Uporabniki pa ne smemo varčevat, ko je rok plačila Pravice in dolžnosti niso pošteno razdeljene v teh pogodbah
Odgovorite s citatom
Staro 02.01.2016, 13:35
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.677

Ne bi verjel kakšne razliko se lahko na liniji. Meni od 45/6 lahko pade na 11/0.9 denimo ali še huje. A imaš kable po zraku ali po zemlji? So te težave vsak dan prisotne ali kakšen dan dela vsaj kolikor toliko normalno? Imaš adsl ali vdsl? Jaz denimo prijavljam ob vsaki burji...

Aja za povrnitev dela denarja pa moraš po prijavi oddat še reklamacijski zapisnik. Sami ne odbijejo ničesar...
Staro 02.01.2016, 14:06

@danilo, problematiko na vaši liniji je že sodelavec predal v reševanje terenskim tehnikom, ki vas bodo med odpravo kontaktirali na vašo mobilno telefonsko številko.

Če želite čas reklamirati račun za čas nedelovanja nam je treba reklamacijo sporočiti preko telefonskega klica na 080 8000 ali 080 1000. Lahko pa nam jo posredujte tudi preko e-pošte na info@telekom.si.

LP
Sandi
Odgovori

Značke
komunikator, nov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
SmartTV , TV komunikator - mrežni kabel pa le eden senca SiOL TV 6 11.08.2012 08:36
Problemi - komunikator & modem boriZh Tehnična pomoč 12 01.08.2011 23:07
NOKIA SIOL KOMUNIKATOR VoIP NASTAVITVE jrobic SiOL Komunikator 32 22.01.2011 21:53
Težave z blokiranjem siol tv plus vmesnika rešene ( okvarjen komunikator sagem ) kikus20 Tehnična pomoč 0 18.02.2009 12:14
2x TV komunikator Sagem andi SiOL TV 2 16.10.2008 16:41

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 11:15.