Nazaj   Siol.net forumi > Družba > Potovanja

Potovanja potovanja, izleti, nasveti, potopisi ...

Orodja za teme
Staro 03.06.2006, 09:23
JEsa Uporabnik JEsa ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce JEsa
Član od: Jun 2006
Sporočila: 1
Privzeto Re: Honduras

Jaz sem bila in je res lepo. Žal obstaja tudi temna plat te države, saj sem v enem najbolj varnih mest, La Ceibi (če odštejemo mesta, ki so striktno turistična, kot je Copan), doživela, da je nekdo, ki so ga poskusili okrasti, potegnil pištolo in streljal. In to tako, da sem se znašla med tarčo in strelcem.

Honduras je lepa in zanimiva država, ni pa med najbolj varnimi, so pa poskrbeli, da so vsaj največje zanimivosti nekoliko bolj varovane, se pravi Copan in Islas de Bahia (Bay Islands, ko vidim imaš gori slikce z Roatana, ki je eden izmed teh otokov).

Mogoče bi ti bolj priporočila Guatemalo, potem pa hop čez mejo v Copan in mogoče let na otoke. Razen če nimaš že dosti popotniških izkušenj, seveda.
Staro 08.08.2006, 15:25
svetnik1 Uporabnik svetnik1 ni prijavljen
Novinec
Član od: May 2006
Naslov: BLED
Privzeto Mehika

S prijateljem planirava v februarju potovanje v mehiko. Potovanje naj bi trajalo okoli enega meseca. Zanimajo me izkušnje koga ki je že potoval po mehiki (cene, prevozi, zanimivosti....) in pa predlogi glede letalske karte (kje bi se dobilo čimcenejšo karto)
Staro 08.08.2006, 18:00
lady_lucifer
Guest
Sporočila: n/a
Privzeto Re: Mehika

baje, da se da na www.ltur.de kupit ful poceni karte...sam tega ne vem iz lastnih izkusenj..
Staro 26.08.2006, 01:56
nishu Uporabnik nishu ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2006
Sporočila: 19
Privzeto Re: Honduras

Jaz sem bila tam zelo na kratko, rečem lahko samo to, da je treba biti previden in imeti oči na hrbtu. Morje je pa krasno, narava je tudi lepa, samo na poseljenih območjih zasmetena. Komarjev obilo. Angleško se jaz nisem mogla nič zmenit. Barantanje, barantanje... Mesojedec je zelo priporočljivo bit :-) Se pa zeeeeeelo splača kupovat cunje hehe ;-) Res je pa, da sem bila v mini, čisto nič turističnih krajih.

Sadie, a si šla al samo tako sprašuješ?
Staro 28.10.2006, 22:20
maxitrol Uporabnik maxitrol ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce maxitrol
Član od: Oct 2006
Privzeto Latinska Am., drugo leto

zacelo me je vlect v latinsko ameriko. tam se nisem bil, zato studiram, da bi sel nekje sredi drugega leta malo pogledat argentino, costa rico, venezuelo. neka srednja varianta, kjer ti pase se ustavis, ko ti pase, gres naprej.

ce ima kdo podoben plan me prosim kontaktirajte oz. napisite spodaj pa bomo naredili plan in ostali v stiku, drugo leto pa gasa

Značke
drugo, latinska, leto

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:19.