Nazaj   Siol.net forumi > Aktualno > Znanost in okolje

Znanost in okolje za vse naravoslovne navdušence

Orodja za teme
Staro 03.01.2007, 10:45
Tanatie Uporabnik Tanatie ni prijavljen
Odvisnik
Prikazne slike uporabnika/ce Tanatie
Član od: Jan 2004
Naslov: vijolicasti svet
Sporočila: 9.006
Privzeto Re: NLP -ugrablja

pa sej glih to je point. ce bi se hotl razkrit clovestvu bi se. pika. ne bi sli do busha pa mu rekli, lej tuki mas zastonj energijo, naredi z njo kar hoces, ampak bi se vsilili v signal satelitov pa se prikazali na vseh televizijah...ce bi hotli, da vemo da so tukaj, bi vsi vedeli, da so tukaj. nihce jim ne bi mogel tega preprecit...

Of all the things I've lost, I miss my mind the most...

Life isn't about finding yourself, it's about creating yourself...
Staro 05.01.2007, 00:27
anarchy Uporabnik anarchy ni prijavljen
Banned
Prikazne slike uporabnika/ce anarchy
Član od: Jan 2003
Naslov: anarchy
Sporočila: 5.502

Citat:
Objavil-a Tanatie
pa sej glih to je point. ce bi se hotl razkrit clovestvu bi se. pika. ne bi sli do busha pa mu rekli, lej tuki mas zastonj energijo, naredi z njo kar hoces, ampak bi se vsilili v signal satelitov pa se prikazali na vseh televizijah...ce bi hotli, da vemo da so tukaj, bi vsi vedeli, da so tukaj. nihce jim ne bi mogel tega preprecit...
Kdo pa je reku, da se hocejo oni vsem prikazati, saj oni itak ne bi imeli nic od tega, imeli bi k vecjemu mi korist.
Kaksno korist bi imeli mi, ce bi sli v afriko in jim pokazali nas stil zivljenja in tehnologijo, ki jo imamo? Tehnologija je zelo dobra stvar, toda v napacnih rokah je lahko zela slaba, mi nismo zadosti zreli, saj je polno vojn po svetu in se dobro, da ne uporabljamo dosti atomskega ali drugega orozja, ker bi bilo hudo. Ce bi africanom dajali prevec hrane in vode, bi se se bolj namnozili, treba jih je najprej nauciti dolocene vrednote, ter kako uravnavati rojstva. Africanom "unim iz tretjega sveta pa", bi lahko z danasnjo tehnologijo zelo pomagali, mislim, oni imajo polno nafte, a tam je samo revscina, ker jih mi izkoriscamo, ce bi jim dali avte in traktorje, bi lahko uno nafto sami uporabili, naredili nove avte in stroje, ter ziveli lepse kot mi, mi "v glavnem americani", izkoriscajo te ljudi, mogoce celo nezemljani izkoriscajo nas, kaj pa vemo, vsekakor pridelamo prevec, ker nekdo na nas racun zivi zelo lepo in gre lahko ziveti na luno, ce zeli, saj ima ogromno denarja in z novejso tehnologijo bo imel zmeraj vec denarja in bo lahko sel ziveti tudi na Mars ali se dlje.
Staro 05.01.2007, 16:37
Odvisnik

zakaj bi se pa pol sploh komu prikazali?

Staro 06.01.2007, 18:38
mataj Uporabnik mataj ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce mataj
Član od: Oct 2004
Naslov: SAO Fuđine
Sporočila: 1.188

Citat:
Objavil-a radib
Nekje sem prebral ,da so v ZDA NLPjjevci ugrabili že okoli 5000 ljudi,ki pa so jih vrnili na zemljo vendar se ti ljudje ničesar ne spominjajo
Nekje? Le kje neki bi to lahko bilo? V glasilu drušva ugrabljencev NLP?
Staro 06.01.2007, 22:19
Banned

Citat:
Objavil-a Tanatie
zakaj bi se pa pol sploh komu prikazali?
Ker nam hocejo pomagati, da se ne bi unicili in, da bi lahko vsi lepo v miru ziveli, saj tudi mi hodimo africanom pomagati, jim dajamo hrano, itd... Drugace je pa itak ocitno, da ce bi hoteli, bi se ze prikazali, samo mogoce se nas res prevec bojijo, saj cim vstopijo v nas zracni prostor jih ze napademo, taksni pac smo.

Ce bi africani tudi nas napadali, verjetno ne bi kar tako hodili tam, po malem.
Staro 07.01.2007, 14:57
Odvisnik

africani se cisto dobro zavedajo da mi obstajamo in nas mnogokrat napadajo ko jim hocemo kaj vzeti...ne, oprosti, vem da dobro hoces, ampak ta teorija pri meni ne bo sla skozi...

Staro 07.01.2007, 16:29
Andreea Uporabnik Andreea ni prijavljen
Uporabnik
Član od: Aug 2006
Sporočila: 1.103

anarchy, kako pa ves, da nam hocejo pomagati? A ti je kateri ze to povedal, takrat, ko si zginu za 3 dni?
Staro 07.01.2007, 20:21
Banned

Citat:
Objavil-a Andreea
anarchy, kako pa ves, da nam hocejo pomagati? A ti je kateri ze to povedal, takrat, ko si zginu za 3 dni?
Mogoce pa nas hocejo tudi izkoristiti, vsekakor nam nocejo skodovati, ker cene bi nas ze unicili.
Staro 07.01.2007, 20:25
Banned

Citat:
Objavil-a Tanatie
africani se cisto dobro zavedajo da mi obstajamo in nas mnogokrat napadajo ko jim hocemo kaj vzeti...ne, oprosti, vem da dobro hoces, ampak ta teorija pri meni ne bo sla skozi...
Oni z nami nimajo nobene koristi, razen, ce nas izkoriscajo, kakorkoli, itak se ne ve se ali so ali niso, scasoma bomo lahko zvedeli ali so res ali niso, mislim, da ce v roku 20 let se ne izve potem verejtno res niso nas obiskali niti v zadnjih 100 letih nic.

Jaz bi rad dobil kaksno znanje in tehnologijo od njih, zato bi zelel, da res obstajajo, drugace pa ljudje ze sami delajo tako dobro tehnologijo, da kmalu res ne bomo rabli nezemljanov.
Staro 07.01.2007, 22:27
Odvisnik

tehnologija je vedno lahko boljsa. verjetno, ce bi bili res naprednejsi od nas, bi bili tako zelo napredni, da si z njihovo tehnologijo ne bi znali pomagati. enako kot ce bi cloveku iz kamene dobe prinesel televizor, da mu bos pomagal. ne bi vedel kaj naj pocne z njim, pa tudi ce bi vedel, ga nima kam vklopit. tut jaz si zelim da bi nezemljani obstajali, ce druzga ne, ze samo zato, ker mi je dolgcas in bi to malo popestrilo zivljenje, ampak to se ne pomeni, da nam bush skriva vesoljce in njihovo tehnologijo...

Značke
nlp, ugrablja

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 06:26.