Nazaj   Siol.net forumi > Storitve Telekoma Slovenije > SiOL TV

SiOL TV Pripombe, predlogi in vprašanja o SiOL TV, BOX, programskih shemah, kanalih, interaktivnih aplikacijah, videotekah.

Odgovori

Orodja za teme
Staro 12.04.2012, 15:32
Rusy Uporabnik Rusy ni prijavljen
Mojster
Član od: May 2006
Naslov: Postojna
Sporočila: 2.239
Privzeto Re: Problem programov Dkino

Citat:
Objavil-a 080 Tehnična pomoč Prikaži sporočila
Kje si pa nastavite privzeti jezik slovenščina in se vam potem nastavitve povrnejo na privzeto stanje?
Ja kje v nastavitvah siol box s al ne poznate svoje naprave..
Staro 23.07.2012, 20:56
ivann Uporabnik ivann ni prijavljen
Novinec
Prikazne slike uporabnika/ce ivann
Član od: Feb 2006
Naslov: Štajerska
Sporočila: 6

Nekaj bo treba narediti s tem dkino in pozicijami, ker cela zadeva meji na izsiljevanje. Imam sagem, poleg tega me pa kino ne zanima ..
Staro 24.07.2012, 18:13
Ancyka103 Uporabnik Ancyka103 ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2012
Sporočila: 1

Pozdravljeni,
doma imam sagem komunikator. Izrazim lahko samo mnenje, da sem oziroma smo zelo razočarani, kar se dogaja s temi kino paketi ali karkoli. Prav moteče je, ko greš skozi programi in ti na št. 10 in 20. prvo malo upočasni vse, potem pa se ti pokaže tisti ****** ekran. Pa dajte to narediti tako, da bodo ti programi vsaj na koncu, ne pa da posiljujete ljudi s tem. Zdi se mi res zelo neprijetno za gledanje tv, še posebej takrat, ko bi človek želel na hitro preleteti programe, da vidiš kaj je po tvju. Ali se bo to kaj spremenilo, da bi si lahko nastavili te moteče programe na druga mesta? Ker je res katastofa vse. Vsaj nam doma. Mogoč pa je komu prav všeč...nam pač ni.
LP
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2012, 18:39
080 Tehnična pomoč Uporabnik 080 Tehnična pomoč ni prijavljen
Svetovalec za tehnična vprašanja
Prikazne slike uporabnika/ce 080 Tehnična pomoč
Član od: Sep 2008
Sporočila: 6.595

Citat:
Objavil-a Ancyka103 Prikaži sporočila
Pozdravljeni,
doma imam sagem komunikator. Izrazim lahko samo mnenje, da sem oziroma smo zelo razočarani, kar se dogaja s temi kino paketi ali karkoli. Prav moteče je, ko greš skozi programi in ti na št. 10 in 20. prvo malo upočasni vse, potem pa se ti pokaže tisti ****** ekran. Pa dajte to narediti tako, da bodo ti programi vsaj na koncu, ne pa da posiljujete ljudi s tem. Zdi se mi res zelo neprijetno za gledanje tv, še posebej takrat, ko bi človek želel na hitro preleteti programe, da vidiš kaj je po tvju. Ali se bo to kaj spremenilo, da bi si lahko nastavili te moteče programe na druga mesta? Ker je res katastofa vse. Vsaj nam doma. Mogoč pa je komu prav všeč...nam pač ni.
LP
Na žalost tega ni v načrtu, kanala bosta ostala zaklenjena na 10. in 20. programskem mestu. Zadeva je bila mišljena v smislu, da med preklapljanjem med kanali pogledate kaj je novega v videoteki.

Lp, Črt
Staro 24.07.2012, 20:20
MiGi Uporabnik MiGi ni prijavljen
Novinec
Član od: Jul 2009
Sporočila: 4

Citat:
kanala bosta ostala zaklenjena na 10. in 20. programskem mestu. Zadeva je bila mišljena v smislu, da med preklapljanjem med kanali pogledate kaj je novega v videoteki.
Lp, Črt
In če me sploh ne zanima, kaj je v videoteki? Kot so že dejali uporabniki pred menoj, je to vsiljevanje Dkina neokusno, moteče, nepraktično in nezaželeno.
Prosim, da se ta vaša ideja ponovno preuči in omogoči premik kanalov na uporabniku ustrezno mesto.
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2012, 20:43
1simon1 Uporabnik 1simon1 ni prijavljen
Novinec
Član od: Aug 2007
Sporočila: 15

Citat:
Na žalost tega ni v načrtu, kanala bosta ostala zaklenjena na 10. in 20. programskem mestu. Zadeva je bila mišljena v smislu, da med preklapljanjem med kanali pogledate kaj je novega v videoteki.

Lp, Črt
Pa kdo od vas ima tako BOLANO idejo, da me pri vsakem pregledu programov zanima kaj je novega v videoteki??? In to dvakrat v pregledu programov, katere sem si sam nastavil namensko na začetek sheme, ker me zanimajo. OBVEZNO OMOGOČITE da se kanal 10 in 20 lahko premakneta, da jih vržem med ostalih 3/4 programov, ki me ne zanimajo in jih ne gledam. Ali pa ju onemogočite, kot sta bila do sedaj.

P.S. Uporabljam ''dobri'' stari Sagem
Odgovorite s citatom
Staro 24.07.2012, 22:34
bond008 Uporabnik bond008 ni prijavljen
Uporabnik
Član od: May 2009
Sporočila: 659

kaj na box-u se te videoteke da skrit?
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2012, 07:42
krepki Uporabnik krepki ni prijavljen
Mojster
Član od: Jan 2006
Sporočila: 2.552

Ne tudi na boxu ni te možnosti.
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2012, 09:17
bosoturk Uporabnik bosoturk ni prijavljen
Pripravnik
Član od: May 2006
Naslov: Ribnica
Sporočila: 213

Citat:
Objavil-a ivann Prikaži sporočila
Nekaj bo treba narediti s tem dkino in pozicijami, ker cela zadeva meji na izsiljevanje. Imam sagem, poleg tega me pa kino ne zanima ..
točno tako, sicer ne izsiljevanje ampak vsiljevanje ali pa še bolje posiljevanje
Odgovorite s citatom
Staro 25.07.2012, 12:26
rambo013 Uporabnik rambo013 ni prijavljen
Uporabnik
Prikazne slike uporabnika/ce rambo013
Član od: Oct 2008
Naslov: Vipavska dolina
Sporočila: 1.666

Meni pa na 9 še reklama za popnonstop.
Kar so popravili z odzivnostjo so sedaj za***ali s tem razporedom kanalov. Kaj je v vaši videoteki mene ne zanima, jaz imam komunikator za gledanje tv programov in ne videoteke...

Značke
dkino, problem, programov

Orodja za teme

Dovoljenja
Novih tem ne moreš odpirati
Odgovorov ne moreš objavljati
Priponk ne moreš dodajati
Svjoih objav ne moreš urejati

BB koda je Vključeno
Smeški - Vključeno
[IMG] koda je Vključeno
HTML koda je Izključeno
Hitra izbira

Podobne teme
Tema Avtor teme Forum Odgovori Zadnje sporočilo
Siol Box S problem ! Ddmitrovic SiOL TV 19 06.07.2011 00:58
HP Compaq 610 problem s shutdown Alef Računalništvo in internet 7 14.12.2009 21:19
Problem z zaklepanjem/odklepanjem programov XxSystemxX SiOL TV 27 01.07.2009 13:34
Problem z izgledom ikon Mighty Računalništvo in internet 6 01.06.2008 20:07

Časovni pas: GMT +1. Trenutno je ura: 22:31.